Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Stāstu spēle
Aiziet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Nebeidzamie stāsti un lomu spēles
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 17:45   Atbildēt ar citātu

Man nav nejausmas vai kaut kas tāds ir jau bijis un vai šī ir pareizā vieta kur to likt. Bet ideja ir vienkārša:

Es uzrakstu stāsta sākumu un nākošā persona to turpina. Pēc tam, nakošā atbilde turpina ieprikšējo un tā joprojām.

Noteikumi:
Stāstā viss ir atļauts, izņemot rupjības. Lūdzu, arī nenogaliniet mazo meitenīti!
Atbilde var būt no pāris teikumiem līdz paragrāfam, bet lūdzu, neko milzīgu(Ja vien nav liela vēlēšanās)

Sākums:

Saule spīdēja spoži pār pelēko pilsētu. Pārāk spoži, lai kāds par to priecātos. Vienīgi maza meitenīte, laimīgi smiedama un izbiedēdama visus apkārtējos ar šo neparasto skaņu, skrēja cauri ielām.
Atgriezties augšā

Sonja
Runātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete

Pievienojies: 02/02/2008
Ziņojumi: 341
Cepumi: +11/–2

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 18:51   Atbildēt ar citātu

Viņa ieraudzīja aklu, kraupainu kaķēnu. Tas žēli ņaudēja, jo puiku bars to apmētāja ar akmeņiem.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 19:07   Atbildēt ar citātu

Meitenes zilās acis iepletās. "Beidziet!" viņa iesaucās, skrienot pie kaķēnu.
Atgriezties augšā

Sonja
Runātājs

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 19:09   Atbildēt ar citātu

Kāds zēns iemeta meitenei ar akmeni pa vaigu. Sāka tecēt asinis, tās pilēja zemē, izkrāsojot pelēko asfaltu.
Atgriezties augšā
dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 19:14   Atbildēt ar citātu

"Kāpēc jūs tā darāt? Ja jums patīk asinis, kāpēc neapmētajat viens otru? Vai tas nebūs tikpat "patīkami"?" vina jautāja, slēpjot sāpes un aizvainojumu, paņemot kaķēnu rokās.
Atgriezties augšā

Doloresa
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 19:18   Atbildēt ar citātu

Zēnu ļaunās ņirgas iegriezās meitenes ausīs.Viņa zināja,ka puiši bieži ļaujas šādām "izpriecām",un allaž cietējs bija tieši šis kaķēns,kas šobrīd akli raudzījās apkārt un trīcēja no sāpēm.
Atgriezties augšā

dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 19:24   Atbildēt ar citātu

"Ziniet, es vēlos jūs iepļakāt, bet es neonlaidīšos tik zemu. Tikai tādi muļķi kā jūs nodarāt citiem sāpes. Gan jau reiz pienāks dina kad tās atgriezīsis pie jums pašiem!" meitene teica pagriežot viņiem muguru un dodoties prom. Ja vien viņas mamma atļautu paturēt kaķēnu, tam vairs nekad nebūtu jācieš. Bet viņa neļāva. Mazajā dzīvoklīti vēl vienai radībai nebija vietas.
Atgriezties augšā

Doloresa
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 19:48   Atbildēt ar citātu

"Mūsu dzīvoklītis ir pārāk šaurs,lai mēs atvēlētu vietu kaķim"-tā māte allaž atbildēja uz meitenes lūgumu dot pajumti nabaga dzīvībiņai.
Taču meitēns zināja,ka patiesais iemesls ir cits-māte pārāk ļoti baidījās,ka viņas vienīgā meita-vienīgais cilvēks,kura dēļ viņa saskatīja vēlmi dzīvot-varētu sākt mīlēt kaķi vairāk par viņu,savu māti.Nelīdzēja ne asaras, ne izmisīgi lūgumi,pat ne draudi-māte bija nepielūdzama,kaut gan meitene labi zināja,ka arī viņas māte labprāt pieņemtu kaķēnu,ja vien viņu nemāktu šīs gluži slimīgās bailes,kuru dēļ cita gan viņa pati,gan viņas meita un galu galā-arī aklais,kraupainais kaķis.
Atgriezties augšā

dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 19:59   Atbildēt ar citātu

Meitene nemīlēja nevienu tik ļoti kā savu māti. Un nekad neviena priekšā nejutās tik vainīga. Kad meitene bija mazāka, viņa bieži slimoja un mātei nācās pamest darbu, lai paliktu ar viņu. Tādēļ tagad viņas dzīvoja mazajā dzīvoklītī. Meitenes tēvs bija devies projām uz ārzemēm strādāt un nekad vairs neatgrizās, jo atrada jaunu ģimeni. Tādēļ viņa jutās vainīga. ja nebūtu viņās, mammai būtu darbs un varbūt pats jauns vīrs, kas mīlētu un rūpētos par viņu.Savu vainas izjūtu viņa izlika savā mīlestība pret visiem. Viņa žēloja pat tos puikas, jo viņi bija par dumjiem, lai saprastu ko dara.
Asara noritēja pa meitenes vaigu un viņa ciešāk apskāva kaķēnu. Prieka dzirksteles, kas bija viņas acīs no rīta bija sen jau kā izbālējušas, atstājot tikai tumsu.
Atgriezties augšā

Doloresa
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 20:23   Atbildēt ar citātu

Puikas bija izklīduši,meitenei aiz muguras izkliedzot rupjības un solījumus nākamreiz kaķēnu dzīvu neatstāt.Viņi nepazina ne žēlumu,ne mīlestību,ne pieķeršanos-viņi bija bars.
Turpretī meitene jutās pilnīgi viena,viņai bija svešas citu meiteņu izpriecas un rotaļas,viņa nezināja,ko nozīmē kādam sist,nezināja,ko nozīmē ienīst.Viņai bija tikai māte,kura,šķiet,pati nezināja neko par bezrūpīgu bērnību.
Meitene sēdēja uz trotuāra malas un klusēja.Viņa bija iespiedusi noraudāto seju kaķa kažociņā,kas oda pēc miskastes,vecām zivīm un asinīm.Viņas galvā jaucās reizē bailes,izmisums un neizsakāms maigums pret šo mazo radībiņu.Meitene juta,ka no sirds mīl kaķēnu.
"Man vienalga,ka tu esi netīrs,noplucis un akls.Manās acīs tu esi visjaukākais radījums,kuru es nemainītu pat pret sazin kādiem pasaules labumiem.Jo pats jaukākais taču ir kādu mīlēt,vai ne?Mīlēt,kaut vai tāpēc,ka es labi zinu,ka tevi neviens cits neapmīļo un citiem tu esi vienaldzīgs "-meitene klusi nočukstēja.
Atgriezties augšā

dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 20:46   Atbildēt ar citātu

Likās, ka kaķēns atbild ar klusu ņaudienu. Meitene klusi nopūtās. Ja vien tā pasaule, kas valdīja viņas fantāzijās, viņas sapņos būtu īsta. Viņa nevēlējās prinča baltā zirgā, kas atjātu pēc viņas, jo tas nogalinātu pūķi, ja tāds būtu. Viņa vēlējās pēc taisnības šajā pasaulē, kaut tikai šajā Pelēkajā Pilsētā. "Tu esi akls, bet tu jau gan zini ceļu uz Sapņu Zemi, vai ne? Ja nezinātu, būtu jau nomiris no skumjām... Kāpēc tu nepaliec tur? Vai tāpēc, ka šeit ir kaut kas ko tu mīli?" viņa jautāja klusā balsī.
Atgriezties augšā

Sonja
Runātājs

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 20:47   Atbildēt ar citātu

Tad viņas galvā radās doma:''Palikt pie manis šī trauslā dzīvība nevarēs. Ja es viņu pametīšu, viņš atkal vilks mokpilnu dzīvi. Nāve būtu atpestīšana viņa mokām.''
Meitene ieskrēja mājā pēc auklas.
Atgriezties augšā
dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 21:07   Atbildēt ar citātu

"Kam tev aukla, meitiņ? Un kādēļ at tevi atkla it tas kaķis?" viņas māte jautāja.
Atgriezties augšā

Sonja
Runātājs

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 21:10   Atbildēt ar citātu

''Es... Es draudzenēm spēlējos, un mums vajag auklu rotaļu sunītim,'' meitene trīcošā balsī atbildēja.
Atgriezties augšā
dreamofdusk
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 10 Mar, 2008 21:18   Atbildēt ar citātu

Māte klusēja labu brīdi, tad nopūtas. "Man prieks, ka tev ir jaunas draudzenes. Te būs aukla. Bet kāpēc tu tik satraukta?" viņa jautāja, pasniedzot auklu.
Atgriezties augšā

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Nebeidzamie stāsti un lomu spēles Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākamā
1 no 5 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2017