Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
moderatoru apspriešana #12
Aiziet uz lapu 1, 2, 3  Nākamā
 
Iesniegt jaunu tēmu   Šis temats ir bloķēts: Tu nevari mainīt paziņojumus vai atbildēt uz tiem.    Sākums -> Forums -> Ieteikumi, sūdzības, atsauksmes
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Izkapts
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 32
Pievienojies: 19/05/2006
Ziņojumi: 2193
Cepumi: +22/–2
Atrašanās: The light in the attic

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 02:19   Šim ierakstam ir 1 vērtējumi Atbildēt ar citātu

MOD EDIT: tēmas nosaukums mans. ja kāds vēlas apgalvot, ka es kļūstu sarkastisks, tad ziniet, ka es vēl ķiķinos, bet varu kļūt arī sarkastisks, ja vēlaties. dmd


Iemesls, es teiktu, pat ļoti nopietns. Smile

Ceru, ka pareizā tēma, kur ielikt turpmāko (citu neatradu):

Bet vispār man personīgi paliek drusku žēl tos cilvēciņus, kuri staigā pa forumu ar kauna zīmēm pie profila bildes (uz pieres). Nu, neliekas kaut kā smuki, ka visi to redz, turklāt, manuprāt, nereti šīs kartiņas parādās par tīrākajiem niekiem. Mani ierosinājumi ir tādi - pašu, pašu pirmo aizrādījumu nepiešķirt publisku. Nu, var pakratīt ar pirkstu postā + aizsūtīt personisku brīdinājumu vai vienkāršāk - to dzelteno kartīti vienkārši neparādīt tik uzkrītošu pie profila bildes, jo tā nenormāli pievērš uzmanību. Es te pāris dienas paskatījos statistiku, un man jau izstrādājās reflekss gaidīt pēc pirmās dzeltenās kartītes kuram kārtībniekam vēl šitais kadrs noriebsies. Un tā kā visi redz šo cilvēku, tad viņam arī vairāk uzmanības, lietotājs vulgaris var atļauties arī kādu ogli iesviest, jo forumists ar dzelteno kartīti taču ir ļaunais, nu, jebkurā gadījumā, viņa pusē tad ir kārtībnieki, un kārtībnieki arī vaktē to "ļauno"... Fiksāk pat būtu sataisīt kārtībnieku sapulci savā sadaļā:
Tēma, ko aizsācis kārtībnieks A:
A: Man nepatīk X. Viņš nesmuki lamājas. Aizsūtīju viņam brīdinājumu.
B: Man arī nepatīk X. Viņš neprot pareizi lietot komatus divdabja teicienā. Turklāt viņš atļāvās tos nepareizi salikt, kad sūtīja A atbildi par brīdinājuma vēstuli. Iedevu viņam otro brīdinājumu. (Xexexexe, roflzzzz. Ai, nevaru beigt lololololot, bet tas tikai tā, starp mums runājot. Wink *wink, wink*)
C: Man arī viņš nesimpatizē. Viņš atkal nesmuki nosauca A. Uzlieku banu. (Un ne jau tikai tāpēc, ka A man ir labs draugs, principā vienīgais, ar ko es sestdienas vakaros noskatos kādu filmu un izdzeru pa aliņam. Un mums ir kopīga mīļākā grupa.)
Un viss. Cilvēks nobanots, nav nekādas liekas uzmanības.
Ja neskaita to, ka es nodrebu, ieraugot kādu ar šo kauna zīmi, otrais, kas mani satrauc, ir brīdinājuma iemesli. Es zinu noteikumus, zinu, kur tos meklēt, ja man vajag apskatīt (starp citu, sirsnīgi iesaku postu par tiem turēt "Noteikumu un paziņojumu" pašā augšā, savādāk nepieredzējušiem lietotājiem var būt problēmas tos atrast), bet jauniņie tacu tos nezina no galvas, tāpēc iesaku par obligātu pienākumu kārtībniekam, kurš (pirmais) izsaka brīdinājumu, norādīt linku uz tiem. Iespējams, ka tā jau notiek, bet tas nav publiski redzams, atšķirībā no uzkrītoši dzeltenajām kartītēm. Es nevaru, neatzīmēt faktu, ka trejastis ir prasījis, vai viņš pārkāpj kādu no noteikumiem, protams, viņš to prasīja brīdī, kad pārkāpa noteikumus, bet vai tad kārtībnieka ētiskais pienākums nav novērst šādus pasākumus, pirms sākt sankcijas? Apzināti pieminēju ētiku, jo 8.punkts aizliedz lietot necenzētus, neētiskus un citu lietotāju aizvainojošus vārdus un izteicienus. Un "ētika" ir stiepjams jēdziens. Pieņemsim, ka "iepūt man" ir pelnījis dzelteno kauna tetovējumu uz vainīgā profila pieres, bet tikpat labi viņš varēja teikt "tu, no ziļonmātes pakaļas izlīdušais hemoroīd, kam šmeka smadzeņu vietā, ka tu nejēdz kā tā piz*ecelīgā strāva strādā, tā kā tu esi pwned, vispār es te esmu ieradies, lai beidzot vestu jūs, trešās škiras tārpainos zirgābolus pie prāta, no kā sastāv pasaule, mļe, man no jums, līdz asakām nodrātētās zivju galvām vajag, tos fakinos cd aprakstus, tā kā paplet gan savas lūpiņas un pamēģini veikt izelpojošu kustību (ja vien tev krāns neatmirs no mēģinājumiem), jā, tieši manā di*sā, mļe, kādi kropļi, un, ja tu to nedarīsi, es izkniebšu tevi ar burkānu tieši cauri ausij smadzenēs", es, protams, ļoti, ļoti atvainojos par šādiem vārdiem piemērā, bet vai jūs jūtat atšķirību starp šo un pirmo piemēru?
Redzu, ka trūkst šeitan žēlsirdīgās māsiņas, kas papļāpātu ar šādiem, nebūt ne tik ļauniem radījumiem. Tas prasa milzu pacietību, bet var arī vainagoties panākumiem. Dzīvajā gan tā pļāpāšana labāk strādā. Atceros, kā pēc stundu ilgas pļāpāšanas ar Folkblack viņš divas nedēļas centās rakstīt pareizi un argumentēti. Tā bija maza uzvara. *Nopūta* Smile (Labi, tas bija Folkblack, tāpēc tikai 2 nedēļas.) Īsumā - tiešām vairāk izskaidrošanas, mazāk sankciju kā es to allaž esmu teikusi.

_________________
Crow Jane

Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Grim
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 28
Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 1623
Cepumi: +60/–12
Atrašanās: Tev aiz muguras ar izkapti

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 02:40   Atbildēt ar citātu

Nu trejasta gadījumā bans ir par neko.
Labi, man arī viņš dažbrīd krīt uz nerviem, bet banot par frāzi "iepūt man"? (pieņemot, ka es trīsreiz pārlasot to postu nepalaidu garām kaut ko no mata valodas)
Tas vairs nav normāli - tad jau pusei aktīvo lietotāju būtu sarkanās kartiņas jānēsā (man laikam vispār pieklātos būt banotam septiņās paaudzēs).

Citur kartiņas īpaši nevietā neatminos manījis.

Enivei, pēc idejas brīdinājumus vajag publiskus, bet tas strādā tikai, ja ir objektīvi kārtībnieki (kādus vajadzētu defaultā, bet nu ko padarīt...).

_________________
Tear down the walls, wake up the world! Ignorance is not bliss! /Arch Enemy - We Will Rise/
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Skype
Skype
Evol_Intent
ViesisPaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 03:10   Atbildēt ar citātu

piekrītu ka sistēma ir nepilnīga ko nesen jau rakstīju vienā citā tēmā
kā jau tu pareizi minēji - tas pats kvadrāts par dažādas nozīmes pārkāpumiem kā arī tas, ka ja ļoti vajadzēs tad iedos to kvadrātu par dajebko
pozitīvais moments ir ka kārtībnieki nav bērnudārza līmenī un neizmanto savas privilēģijas sava ego audzēšanai
tomēr dažreiz netaisnības ir kliedzošas
piemēram jau minētais trejasta variants. rupjība iepūt man? ierosinu izbanot visus biedrus kuri ir nākuši klajā ar vismaz tik pat stipru izteicienu - pēc tam lapu var slēgt un sākt darīt kaut ko citu interesantāku..
tomēr kvalitatīvākais piemērs manuprāt ir par "apvainošanu melos" kas, ja pareizi atceros, tika sodīta ar banu
secinājumi - sistēma ir tikai formāla lai būtu ko pateikt ja kāds sāks celt pretenzijas, bet reāli kārtībnieki paši uz savu galvu izlemj ko un kad. protams tas neattiecas uz klajiem noteikumu pārkāpumiem. ja kļūdos labojiet..
Atgriezties augšā
 
mORGS
Vecais izvirtulis


Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 07/04/2006
Ziņojumi: 7167
Cepumi: +38/–5
Atrašanās: Drūmmežs

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 11:16   Atbildēt ar citātu

Citāts:
...pozitīvais moments ir ka kārtībnieki nav bērnudārza līmenī un neizmanto savas privilēģijas sava ego audzēšana...
Nu tā vispār ir sākotnējā doma kārtībnieku sistēmai. Nu un ja kādreiz gadās novirzīties no tās - visi esam cilvēki - arī kārtībnieki ir dabujuši rājienus, nereti arī atvainojušies par nesavaldību utt.

_________________
Ir Visa sākums manīm gals
Un visam gals ir manīm sākums
No tumsas nāku es
Un tumsā aizeju,
Vien tumsa zin,
Kur manas pēdas ved...
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
dmd
Dižrunātājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 34
Pievienojies: 06/05/2006
Ziņojumi: 5715
Cepumi: +74/–7
Atrašanās: Liepāja

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 12:14   Atbildēt ar citātu

cilvēkam reģistrējoties tiek paradīti visi noteikumi. tas, ka viņš tos nelasa nav moderatoru problēma.

ar to arī jebkādi pretargumenti principa kļūst veltīgi. null and void.

vienīgais par ko varētu pārmest moderatoriem ir tas, ka daži reizēm netiek sodīti, bet tur jau atkal sākas vairāki apstākļi. reizēm to ir iespējams pārrunāt un sakārtot pārrunu ceļā - piemēram plaši un slaveni piesauktais shadowmakera bans iestājās tikai pēctam, kad uz manu aizradījumu shadowmakers pasūtīja krāsot. un bans bija tieši par to, nevis pamatpārkāpumu, ko viņs izdarīja.
(nezinatājiem - shadowmakers tika izņemts no kārtībnieku grupas un izbanots)
reizēm cilvēka kopējais ieguldījums forumā atsver kādu pārkapumu - respektīvi viņa klatesamība ir vērtīgāka, nekā klātneesamība.

_________________
colorless green ideas sleep furiously
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Izkapts
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 32
Pievienojies: 19/05/2006
Ziņojumi: 2193
Cepumi: +22/–2
Atrašanās: The light in the attic

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 14:02   Atbildēt ar citātu

Pieņemsim, ka cilvēki ir apzinīgi un reģistrējoties izlasa noteikumus. Jā, viņi izlasa, taču neiemācās no galvas.
Vispār tā doma par noteikumu uzsvērtu atgādināšanu ir ar atsauci uz Kārtībnieku noteikumu 1.punktu, tātad kārtībnieka rīcības mērķis (pienākums) ir "rādīt labu piemēru citiem, veicinot noteikumu ievērošanu un vispārējās ierakstu kvalitātes celšanu forumā" nevis brīdināšana pati par sevi vai, nedod dies, ar vēl kādiem slēptiem motīviem. Saprotu, kāds ir kārtībnieku sūrais liktenis, ka vienīgais, ko no viņu darbības ankietis parastais var redzēt ir tieši sankciju izvēršana. Manuprāt, tas tāpēc, ka nav dotas konkrētas norādes, kā veicināt vispārējās ierakstu kvalitātes celšanu forumā. Malači tie kārtībnieki, kas brīdina par beztēmas veidošanos utt, bet jābūt taču vēl visvisādiem veidiem, kā celt šo kvalitāti. Es priecātos, ja kāds kārtībnieks nosauktu man kādus 5-10 veidus kā to izdarīt, neskaitot banus un brīdinājumus.
Un vēl mani ieinteresēja Kārtībnieku noteikumu 6.punkts. Tas joprojām ir aktuāls? Es domāju to pienākumu ziņot visu Darkheartam. Man liekas, ka banošanas situācijā tomēr vispirms ir ar viņu jāapspriežas. Ja tā notiek, tad viss ir labi. (Īkšķis augšā.)

_________________
Crow Jane

Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
dmd
Dižrunātājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 34
Pievienojies: 06/05/2006
Ziņojumi: 5715
Cepumi: +74/–7
Atrašanās: Liepāja

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 14:24   Atbildēt ar citātu

izkapt, ja tu atver to, kas atveras nospiežot podziņu "forums", tad pirmā sadaļa saucas "noteikumi un paziņojumi" nu ko vēl, uztaisīt izlecošo logu, kas katru reizi apmeklējot ankhu izlec ar noteikumiem?

kārtībnieki būtu pateicīgi, ja tu uzskaitītu 5-10 veidus, kā uzlabot darbu. manliekas mēs sevi esam izsmēluši.

kas atiecas uz sesto punktu, tad visus pamatojumus var redzēt paskatoties tās dzeltenās kartītes, banu gadījumā arī visbiežāk kārtībnieku sadaļā tiek paskaidrots motīvs.

_________________
colorless green ideas sleep furiously
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Izkapts
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 32
Pievienojies: 19/05/2006
Ziņojumi: 2193
Cepumi: +22/–2
Atrašanās: The light in the attic

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 15:01   Atbildēt ar citātu

dmd, lūdzu, Tu man tagad rādi sarkasma piemēru? Es jau savus ierosinājumus par to, ko darīt, lai vairāk vērstu uzmanību noteikumiem, esmu uzrakstījusi. Paldies par sapratni, es to novērtēju.

Tātad šo to jau pateicu tajā garajā postā. Bet ir vēl dažas izvērstākas, pamatotākas idejas.
- līdzko rodas aizdomas, ka viens vai otrs elements varētu kaut ko pārkāpt vai arī izdarījis to minimāli kaut vai "iepūt man" gadījumā, izvērst miermīlīgas pārrunas ar viņu, kas neaprobežojas ar repliku "par rupjību" kartītes paskaidrojumā, turklāt man ir ieteikums šādās situācijās apspriesties ar Darkheart par brīdinājuma vajadzību;
- izvairīties no Evil or Very Mad Twisted Evil un jebkāda veida agresijas vai negatīvu emociju paušanas paskaidrojumos par brīdinājuma iemesliem, tas tikai uzjundītu pārkāpējos lielāku naidu, labākajā gadījumā tikai attiecībā pret kārtībnieku, sliktākajā pret administrāciju vai visiem ankh.lv lietotājiem kā tādiem (ar atsauci uz runām par anku internetā, ko izplata nobanotie un ne tikai, pat pašā ankā parādās runas par kārtībnieku autoritatīvismu, tuklāt no lietotājiem, kas paši nepārkāpj noteikumus);
- viennozīmīgi sniegt detalizētu atbildi ar PZ, ja pašā postā, kur ir pārkāpums, cilvēks apvaicājas, vai viņš gadījumā nepārkāpj noteikumus (kā piemērs tēma par "Erotu 2008").

_________________
Crow Jane

Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
dmd
Dižrunātājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 34
Pievienojies: 06/05/2006
Ziņojumi: 5715
Cepumi: +74/–7
Atrašanās: Liepāja

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 15:52   Atbildēt ar citātu

visbiežāk komunikācija ar hmm teiksim tā noteikumu neievērotāju beidzas tā (rezultātu procenti aptuveni, tachu līdzinas reālajai situācijai)

1) ignore ~ 50% tur gan iemesls bieži vien ir arī tas, ka lietotājs nekad vairāk neierodas forumā, neprot izlasīt privātās ziņas, vai arī nesaprot, par ko iet runa.
2) whatever, ej krāsot ~ 25%
3) ā, paldies ~ 25%

dzeltens klucis ļauj stipri ātrāk saprast, ka tu esi kautko ne tā izdarījis, un, ka šis nav gluži delfu forums.

_________________
colorless green ideas sleep furiously
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Evol_Intent
ViesisPaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 15:57   Atbildēt ar citātu

nu ok par tiem meliem to es nezināju vai neatceros hz
bet nu trejasta variants tāpat runā pats par sevi - te nav nekādi veltīgi pretargumenti un te vispār nav vajadzīgi nekādi argumenti. fakts uz sejas - pirmie divi kvadrāti vēl šurpu turpu, pēdējais - pilnīgs sviests, kuru paanalizējot noteikti varētu nonākt pie interesantiem secinājumiem - piem. cik ļoti tas ir iespaidojies no tā ka divi kvadrāti jau bija piešķirti, kā arī ņemot vērā pamatojuma absurdumu - kāpēc trejastis bija tik ļoti nevēlams un kurš to saka, kā arī kas bija vainojams pie konkrētā kārtībnieka sliktās pašsajūtas un vēlmes nodarīt pāri kādam pavieglākam upurim
jā protams formāli noteikumi ir pārkāpti un viss ir pareizi - a reāli vismaz es uzskatu ka trejastim ar to banu vienkārši nepaveicās (un es ceru visi piekritīs ka neba šis ir pirmais un pēdējais tāds gadījums)
vai sodu sistēmas pamatā būtu jābūt dievietei haļavai?

kas attiecas uz noteikumiem - tādi ir divi. pirmais ir rakstīt gramatiski pareizi un otrais - nerakstīt neko galīgi stulbu
esmu diezgan drošs ka pildot šos divus nosacījumus lietotājs ir pasargāts no jebkādām sankcijām
nedomāju ka te vajadzīga kaut kāda īpaša atgādināšana jo nav jau tomēr ļoti daudz ko atcerēties ^
problēma ir tur ka "tu uzrakstīji kaut ko stulbu" neder gluži kā arguments jo "stulbs" ir pārāk neskaidrs jēdziens - tādēļ nepieciešami noteikumi ar tiem daudzajiem punktiem

joprojām palieku pie tā ka visa sistēma savā būtībā ir tikai ķeksītim un ka varbūt to vajadzētu mazliet modificēt lai tā labāk atbilstu šim savam true mērķim jeb vienkārši būtu precīzāka - galvenais virziens varētu būt haļavas faktora mazināšana
Atgriezties augšā
 
mORGS
Vecais izvirtulis


Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 07/04/2006
Ziņojumi: 7167
Cepumi: +38/–5
Atrašanās: Drūmmežs

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 20:49   Atbildēt ar citātu

Citāts:
...kas attiecas uz noteikumiem - tādi ir divi. pirmais ir rakstīt gramatiski pareizi un otrais - nerakstīt neko galīgi stulbu
esmu diezgan drošs ka pildot šos divus nosacījumus lietotājs ir pasargāts no jebkādām sankcijām ...

Lioelos vilcienos pareizi. Plus vēl censties ne ar vienu nelamātiess un personīgi neuzbraukt - kas arī visā visumā ir pašsaprotami. Citiem vārdiem kārtības noteikumi ir tikai prasība pēc elementāras pieklaibas un kultūras, ko arī redzam rakstītu pašā augšā
Citāts:
Tumšās kultūras portāls

_________________
Ir Visa sākums manīm gals
Un visam gals ir manīm sākums
No tumsas nāku es
Un tumsā aizeju,
Vien tumsa zin,
Kur manas pēdas ved...
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Poga
Kaste


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 30
Pievienojies: 30/05/2007
Ziņojumi: 2170
Cepumi: +53/–13
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 21:00   Šim ierakstam ir 1 vērtējumi Atbildēt ar citātu

ehh, es jau sāku pierast pie dzeltenās nakļeikas ne par ko. dzeltens man piestāv virutāli Smile

_________________
no muzzles
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Skype
Skype
dmd
Dižrunātājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 34
Pievienojies: 06/05/2006
Ziņojumi: 5715
Cepumi: +74/–7
Atrašanās: Liepāja

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 22:02   Atbildēt ar citātu

vispārējie noteikumi uzrakstīja:
13. Bez šiem noteikumiem jāievēro arī noteikumi, kas attiecas uz atsevišķām foruma sadaļām (parasti atrodami šo sadaļu pirmo lapu augšdaļā un sadaļā "Noteikumi un paziņojumi").


sadaļas noteikumi uzrakstīja:

6. Norāde uz pasākuma apmeklējumu, vai atturēšanos no tā, izdarāma ar aptaujas palīdzību, līdz ar to, pamatojoties uz Foruma lietošanas noteikumu 5. punktu, jācenšas izvairīties no tādu komentāru publicēšanas, kuros izteikta personiskā vēlme apmeklēt vai nē, kā arī jāizvairās no attiecīgo subjektīvo iemeslu iztirzāšanas.


Pogas komentārs uzrakstīja:
Es būšu.
būšu Smile


un tas ir kā nākamais posts pēc tā, kur eksorcists atgādina, ka šādi posti nav vēlami sadaļā.

tiešām par neko? m? Mad

_________________
colorless green ideas sleep furiously
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Poga
Kaste


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 30
Pievienojies: 30/05/2007
Ziņojumi: 2170
Cepumi: +53/–13
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 22:37   Atbildēt ar citātu

nu bet tas taču ir fufelis!!!! jā, varbūt tur bija aptauja un es viņu vienkārši neievēroju un impulsīvi ierakstīju. Jā, bet vai tāpēc vien!!!!!! uz 30 dienām staigāt ar dzelteno nakļeiku? 30 dienas? WTF!
kā būtu ar vienkāršu brīdinājumu?

nejau uzreiz man dzelteno karti par tik nenozīmīgu pārkāpumu.

pfffff un vēl ogli pa virsu uzmest!
pffff atvainojiet, bet manā skatījumā tā ir pārspīlēta uzbraukšana man personīgi. kad tikko ierados forumā, man vienkārši atsūtīja brīdinājumu piem. par kāda brutālu apbvainošanu un viss. tagad jau par šādiem niekiem man uzliek kartiņu.
loģika kāda?

_________________
no muzzles
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Skype
Skype
Grim
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 28
Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 1623
Cepumi: +60/–12
Atrašanās: Tev aiz muguras ar izkapti

PaziņojumsZiņots: Ce 31 Jan, 2008 23:03   Šim ierakstam ir 2 vērtējumi Atbildēt ar citātu

Tev tikko paskaidroja, joptvaiārā! Ja Tu nevīžo izlasīt pavedienu, pirms uz to atbildēt, tad nevaidi par sekām. Lūk tas jau ietilpst stulbuma kategorijā.

_________________
Tear down the walls, wake up the world! Ignorance is not bliss! /Arch Enemy - We Will Rise/
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Skype
Skype
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Šis temats ir bloķēts: Tu nevari mainīt paziņojumus vai atbildēt uz tiem.    Sākums -> Forums -> Ieteikumi, sūdzības, atsauksmes Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu 1, 2, 3  Nākamā
1 no 3 lapām

 
Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā© ankh.lv 2006-2018