Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Tikšanās ar mirušo!
Aiziet uz lapu 1, 2  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Mistika
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Melne
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 13:15   Atbildēt ar citātu

mans vectēvs dzejnieks, un mans labākais draugs dzejnieks, brīvmākslinieks un tante psihiski slims cilvēks Šie cilvēki aizgāja viņsaulē viena gada laikā. Vectēvs sapnī atnāca atvadīties un piedeva to ka neaizbraucu pie viņa uz slimnīcu viņa pēdējās dienas pavadot. Draugs kas bija 3 mēnešus pazudis bez vēsts. Par savu nāvi man pateica sapnī. Apskāva un atvadījās.Pēc pāris mēnešiem viņu atrada mirušu ūdenstilpnē. Dīvaini ka mūsu atvadīšanās sapnī arī notika pie ūdens. Un pēdējais gadījums mana tante. Viņas istabā bija daudz puķu. Biju aizbraukusi uz laukiem un man lika apliet visas puķes mājās arī tās kas bija nesen mirušās tantes istabā, kurā viņa arī bija nomirusi. Nekas tur nebija aiztikts. Man bija tik ļoti neomulīgi tur ieiet kur nu vēl uzkavēties. Tā arī tās istabas puķes neaplēju. Bet tai naktī sapnī viņa uzrunāja mani sēdējām tajā pašā mājā uz kāpnēm. Un viņa lūdza lai nebaidos lai apleju viņas puķes,viņa negribētu lai tās novīst. Un nākamā dienā iegāju šajā istabā tik mierīga. Tā bija tik silta tik jauka istaba. Vēlāk kad dzīvoju laukos apmetos tieši šajā istabā un nekad man nebija bijis tik labs miegs kā to mēnesi ko pavadīju tur. Tas tā iz manas dzīves. Gribu zināt vai ar kādu bijis līdzīgi. Varbūt uzskatat ka tās tikai manas iedomas. Priecāšos par jebkādu viedokli.

Pēdējo reizi Melne rediģējis Tr 07 Nov, 2007 13:18; kopsummā mainīts 2 reizes
Atgriezties augšā

Shadowmaker
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 04/06/2007
Ziņojumi: 2618
Cepumi: +62/–30

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 13:17   Atbildēt ar citātu

paldies Dievam neviens man tuvs cilvēks nav miris, tfu tfu tfu...

skinbang http://draugiem.lv/totenkopf skinbang
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Exorcist
Dižrunātājs

Vecums: 31
Pievienojies: 03/04/2006
Ziņojumi: 6256
Cepumi: +74/–8
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 13:21   Atbildēt ar citātu

Nu, tad nomirs, un spļaudīšanās neko nelīdzēs. Mirs kā sēnes!

Man sapņi tādi goriski bijuši par mammu, t.i. nekromantija, atgriešanās starp dzīvajiem, u.tml Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Evol_Intent
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 13:22   Atbildēt ar citātu

vienam draugam nomira vecmāmiņa. pēc bērēm piedzērāmies un sākās kaut kāds marazms, ka viņa cīgas kļuva nepīpējamas - vnk nevarēja ievilkt dūmu. ej nu sazin
Atgriezties augšā

Vilkumeitene
Kārtībnieks

Dzimums: Dzimums:Sieviete

Pievienojies: 20/04/2007
Ziņojumi: 1813
Cepumi: +18
Atrašanās: https://twitter.com/#!/aPedajs

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 13:27   Atbildēt ar citātu

aizsaulē esmu pavadījus daudzus tuvākus un tālākus radus, draugus, paziņas, bet vienā gadā sanāca nobērēt 4 radus tai skaitā tēvu, bet nekādas tikšanās sapņos vai kā savdāk gan nav bijušas, vienīgi reiz ļoti labs draugs sapnī parādījās tāds balts un spīdīgs naktī kad nomira...

Hear the call from the depth of the anemone song
Do you dare to enter the ship?
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Melne
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 13:42   Atbildēt ar citātu

[quote="Exorcist"]Nu, tad nomirs, un spļaudīšanās neko nelīdzēs. Mirs kā sēnes!

Par to es neko nesaku. Visi mirs. tēma par to ka šie mirušie nāk pie dzīvajiem. Un nav jānodarbojas ar spiritismu. Vienīgais man šķiet ka tas notiek periodā kamēr gars vēl nav pārcēlies cik tur to 40 it dienu laikā no miršanas brīža.
Atgriezties augšā

Mora
Māte Barotāja

Vecums: 30
Pievienojies: 07/06/2006
Ziņojumi: 1514
Cepumi: +24/–1
Atrašanās: Jelgava

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 13:49   Atbildēt ar citātu

Esmu redzējusi savu opapu no mammas puses un omi no tēva puses. Neko neteica, tikai opaps bija tērpies tāpat kā pa māju staigāja - vecās trenu''skās un zilajā jaciņā, ar saviem mūžīgi izpūrušajiem matiem. Ome bija sapucējusies, bet dzīves laikā reti pucējās, smaga zemnieku dzīve diži nedeva tādu iespēju. Abi bija mierīgi, tādi nosvērti - sajūta, ka viņiem viss labi.

Manam tēvam bieži mirušie sapņos nāca. It īpaši paša tēvs - mēs ilgi domājām, ka viņš mira no vēža, bet tad sapnī tēvam viņš teica, ka pakārās, jo nevarēja sāpes izturēt. Pēc tam ome to apstiprināja - bija riktīgs šoks visai ģimenei...
Tad vēl, kad ome mira, bet tēvs viņu spītīgi aprūpēja un turēja pie dzīves, vectēvs neapmierināts parādījās tēvam sapņos - it kā viņš jau viņu tur gaida, bet mēs neļaujam aiziet.
Pēc vecmammas nāves parādījās smaidīgs un apmierināts.
Tēva tēvs ir arī manai mammai rādījies sapnī kā - ienāca pa mūsu dzīvokļa durvīm un teica:"Cik ilgi es jūs meklēju šajā rajonā...", tad izgāja uz lodžijas un pazuda. Šama frāze mums visai ģimenei lika aizdomāties, bet tā arī pie jēdzīga secinājuma nenonācām.
Lūk.Tādas lietas.

Melne
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 14:13   Atbildēt ar citātu

Esmu dzirdējusi ka sapnī nedrīks mirušo ielaist pa mājas durvīm lai cik tuvs viņš būtu. Kāpēc to gan īsti nezinu.
Atgriezties augšā

Kakihara
Lielrunātājs

Vecums: 31
Pievienojies: 25/09/2006
Ziņojumi: 1422
Cepumi: +22/–1
Atrašanās: Starp debesīm un zemi

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 15:03   Atbildēt ar citātu

Vecmātes māsa nomira 80 gadu vecumā, laikam jau skaitās dabīgā nāvē. Dzēra viņa drausmīgi, bet veselība bija apbrīnojuma. Vecaimātei tagad tik laba nav. Nu lūk, atnāca pie manis sapnī, kad mocījos ar pohām grin Deva man dzert, bet viņas dotais ūdens bija negaršīgs.
Man nav gadījies daudz nosapņot mirušos, kas atgriežas, bet kāda cilvēka nāvi gan esmu nosapņojis. Vecāsmātes māsas nāvi, pēc tam kaimiņa nāvi. Pāris dienas un abi viņi patiešām nomira.

A vispār tā droši vien ir tikai tāda sagadīšanās.

artemzija
Rupekle

Pievienojies: 03/05/2006
Ziņojumi: 3101
Cepumi: +22
Atrašanās: Ne-pāķi

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 15:41   Atbildēt ar citātu

Man nesen nomira matemātikas skolotājs. Uz viņa izvadīšanu diemžēl nebiju, tāpēc viņš sapnī atnāca pie manis un es jutos tikpat kā atvadījusies no viņa. Tad, kad viņu apglabāja, redzēju sapnī otrreiz.
Man tas likās diezgan jancīgi, man tā gadījās pirmo reizi.

Melne
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 15:44   Atbildēt ar citātu

Es ceru ka neviens no maniem bijušajiem matemātikas skolotājiem pie manis nenāks grin
Atgriezties augšā

artemzija
Rupekle

Pievienojies: 03/05/2006
Ziņojumi: 3101
Cepumi: +22
Atrašanās: Ne-pāķi

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 15:46   Atbildēt ar citātu

Par citiem nezinu, bet par viņu man ir ļoti žēl, jo viņš bija visforšākais skolotājs. Smile

Melne
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 07 Nov, 2007 15:48   Atbildēt ar citātu

Izsaku līdzjūtību.
Atgriezties augšā

Aleika
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 24 Dec, 2007 03:05   Atbildēt ar citātu

Man ir patstāvīgi sapņi pat par svešu cilvēku nāvēm. Man secinājums ir tikai tāds ka mirušie vēlas doties tālāk caur tevi. Lai gan cik esmu sastapusies gari parasti vēlas lūgt palīdzību. Tie jautā ceļu caur zīmēm vai vēlas ko svarīgu pateikt, norādīt utt. Man tas ir kā lāsts, bet par to labāk nerunāsim. Tas ka radi atnāk pie tevis sapnī nav slikta zīme, jo it sevišķi tad ja vēlas tikai atvadīties. Tā ir normāla parādīna. Wink
Atgriezties augšā

mORGS
Vecais izvirtulis

Pievienojies: 07/04/2006
Ziņojumi: 7156
Cepumi: +38/–5
Atrašanās: Drūmmežs

PaziņojumsZiņots: Pm 24 Dec, 2007 06:34   Atbildēt ar citātu

Mans gadījums - glābjot 3 pusaudžus noslīka pazīstams zemessargs ( un pie reizes arī bijušais priekšnieka vietnieks, kas aizgāja no tā darba ap to laiku, kad es tiko sāku strādāt) Tākā vainagu es viņam nesu ne no zemessardzes, bet no darba kolektīva. Tajā pašā naktī redzēju sapnī kā viņš uzvilcis to vesti, kurā noslīka nostaigā gar manu logu, pārmetoši uz manīm paskatās un iet tālāk. Kopš tās reizes nekad neatsakos bērēs sēsties pie galda, ja aicina. Jo vairāk, pēc tam kad noskaidroju, ka viss ko bērēs apēd un izdzer tiek uzskatīts aizgājējam par ceļa maizi.

Un tumsā aizeju,
Vien tumsa zin,
Kur manas pēdas ved...
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Mistika Visi laiki norādīti GMT + 2 Stundas
Aiziet uz lapu 1, 2  Nākamā
1 no 2 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2014