Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Tava muļķīgākā "izgāšanās"
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
StillSomething
Runātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 26
Pievienojies: 11/02/2010
Ziņojumi: 148
Cepumi: +5
Atrašanās: Back in Black

PaziņojumsZiņots: Ce 14 Apr, 2011 19:58   Atbildēt ar citātu

Vairs nav :>
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
BladeOfDarkness
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 31/08/2007
Ziņojumi: 2967
Cepumi: +99/–3
Atrašanās: Alustestā

PaziņojumsZiņots: Se 16 Apr, 2011 08:57   Atbildēt ar citātu

meow uzrakstīja:
kamōn, tās bija vairāk kā trūmetālistu cienīgas pozas. blackmetālstilā ieturēta grimase un invisible sandwich apspēlētā tēma

Es gan tos par makšķernieku stāstiņiem saucu grin

midgardazure
Daudzrunātājs

Pievienojies: 02/01/2009
Ziņojumi: 724
Cepumi: +17/–12
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Se 16 Apr, 2011 20:53   Atbildēt ar citātu

nokrišana pa trepēm(pateicoties tam,ka pārmērīgi skatījos un māju draugam),tas laikam ir pa galam muļķīgi. Embarassed

Un brutāla durvju spārdīšana ,jo aizmirsu mājas atslēgu Laughing

essnee
Runātājs

Vecums: 32
Pievienojies: 29/01/2009
Ziņojumi: 450
Cepumi: +32

PaziņojumsZiņots: Sv 17 Apr, 2011 21:48   Atbildēt ar citātu

Es tagad uzreiz neatceros, vai es to rakstīju, vai nē, bet es vienreiz noģību Maximā pie kasēm brīdī, kad maksāju par pirkumu. Cik neromantiski:D
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
nightmare
Runātājs

Vecums: 28
Pievienojies: 20/03/2008
Ziņojumi: 204
Cepumi: +9/–1
Atrašanās: Paskaties zem savas gultas. Esmu?

PaziņojumsZiņots: Sv 17 Apr, 2011 22:25   Atbildēt ar citātu

Šķērsojot gājēju pāreju, pilnā rīklē dungojot dziesmu, kas skan pa radio SWH Rock, no auss izkrita austiņa un vilkās līdzi, ko es pamanīju tikai, kad biju otrpus lielceļam.
Mana šodienas izgāšanās. Rolling Eyes

Shaitael
Lielrunātājs

Pievienojies: 10/02/2007
Ziņojumi: 4364
Cepumi: +93/–26
Atrašanās: The Devils Hall of Fame

PaziņojumsZiņots: Pm 18 Apr, 2011 12:44   Atbildēt ar citātu

Man ir tieksme šausmīgi no kaut kā pārbīties, es mēdzu salekties no trokšņiem utt. Bet pēdējā laikā tas jau sāk pieņemt nenormālus apmērus. No sākuma izbijos no pakarinātām drēbēm, kas bija mazliet priekšā manas istabas durvīm, pa kurām es gāju ārā. Pēc tam es tiesām gandrīz līdz sirdstriekai pārbijos no sava puiša, kas bija uznācis pa kāpnēm, kur nebija gaisma, un tieši bija pa durvīm, pa kurām es no istabas taisījos iet ārā un es paveru durvis, bet tur tāds spokains ģīmis pustumsā. Es nedzirdēju, kā viņš nāk pa trepēm, jo runāju ar Sarandu, bet viņam likās, ka es viņu dzirdu, un viņš gaidīja pie durvīm, kad nākšu. Pamodināju visu māju ar blāvieniem, cilvēki nāca skatīties, kas noticis.
Jocīgākais tas, ka es absolūti nebaidos no šausmu filmām, jocīgiem trokšņiem, tumsas utt. Man nav īpaši bail no spokiem utt, bet pēkšņi ieraugot kaut ko negaidītu, kam nav mistiska skaidrojuma, es varu tā pārbīties, ka ak Dieve.
Lielākā izgāšanās bija vakar, kad es ļoti sabijos no kaķa paripinātas bumbiņas uz grīdas..

Touch my body, crush my soul, love!
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.
Steelheart
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
midgardazure
Daudzrunātājs

PaziņojumsZiņots: O 19 Apr, 2011 12:44   Atbildēt ar citātu

Nakts vidū draugs mani pamodināja(jo domāja,ka neelpoju).šausmīgi pārbijos un no bailēm zaudēju valodu,neko pateikt nevarēju.No rīta draugi smējās par to ,ka raustīju valodu.No šī notikuma radās teiciens:"līga,tu esi metāls". skinbang

midgardazure
Daudzrunātājs

PaziņojumsZiņots: Tr 04 Maijs, 2011 22:54   Atbildēt ar citātu

Muļķīga izgāšanās: nosvītroju pareizo risinājumu ķīmijas kontroldarbā,jo sāka zvanīt telefons(smadzenēs kaut kas sagāja sviestā).Gala rezultātā pietrūka 1 punkts līdz 8. Embarassed

essnee
Runātājs

Pievienojies: 29/01/2009
Ziņojumi: 450
Cepumi: +32

PaziņojumsZiņots: Ce 09 Jūn, 2011 23:01   Atbildēt ar citātu

Kādu laiku mēģināju nomest svaru, šodien atbraucu uz mammas māju un uzkāpu uz svariem, cerēdama, ka būs kilograms nomests. Bet izrādījās, ka nomesti veseli trīs! Sajūsmā cēlu rokas gaisā, tikai izrādījās, ka virs manis ir lustra! Tā nu pār manu jauno supersvaru nolija stikla un koka lietus:D Viens stikla gabals saplīsa, tagad jūtos kā bērns, kas blēņas sadarījis, un gaida mammu mājās, lai varētu atzīties, jo tāpat jau ieraudzīs. Nu kā var tik stulbi gadīties? Kurš normāls cilvēks lec pa gaisu, ja svaros labs cipars rādās? :D
Atgriezties augšā
dune
Mazrunātājs

Pievienojies: 16/11/2009
Ziņojumi: 1
Cepumi: +1

PaziņojumsZiņots: Pk 10 Jūn, 2011 11:06   Šim ierakstam ir 1 vērtējumi Atbildēt ar citātu

Reiz sagribējās peldēties pa pliko, ko reāli izdarīt, protams, ir tikai naktī. Apstaigāju ezera krastu, atradu tādu nomaļāku peldvietu, apkārt ne dvēseles. Pirms krūmiem noģērbos un sāku līst ūdenī. Kad ielīu jau līdz ceļiem, pagriezu galvu un redzu, ka pie krūmiem krastā sēž makšķernieks un blenž uz mani. Šokā aizgriezu seju un sāku bēgt, pa ceļam ieraugot, ka otrā pusē krūmos ir vēl viens makšķernieks. Visu dienu biju vnk šikā aiz kauna.

Pirms tā gadījuma arī reiz peldējos naktī pa pliko un redzu, ka pa ceļu gar krastu iet pārītis. Aizpeldēju tālāk un ielīdu niedrēs, gaidu kamēr šie paies garām. Bet nē, viņi ņem un nokāpj pie ūdens, apsēžas un sāk čubināties. Tā man nācās pus stundu sēdēt nekustīgi zem ūdens, izbāžot tikai degunu elpošanai, jo tagad jau peldēt prom uz citu pludmali bija par vēlu, šie pamanītu un domātu, ka viņus kāds manjaks vēroja.

Vēl gadījums skolas tualetē - es klusi sēžu kabīnītē, kad ieskrien divas meitenes, viena iedrošina otru, ka te vairs neviena nav, un tad otra sāk skaļi šausmināties par savām noplūdušajām mēnešreizēm. Nodomāju, labāk pagaidīšu, kamēr viņas aiziet, lai šīm nebūtu kauns, ka es visu dzirdēju. Te nu bija - meitene ar meņkām paziņoja, ka skolā šodien vairs neatgriezīsies, piezvanīja kaut kādam draugam, kas atbrauks viņai pakaļ, un teica, ka nespers ne soli ārā no tualetes, kamēr šis neatbrauks. Pa to laiku abas draudzenes sāk sīkumos apspriest savas intīmās dzīves detaļas un citas personīgas lietas, jau noskan zvans uz manu stundu, bet es taču nevaru iziet tagad, pēc tik ilgas noklausīšanās. Tā nu sanāca nokavēt stundu, bet meitenes, kuru noslēpumus es tagad zinu visos sīkumos, tā arī nekad neredzēju.
Atgriezties augšā
BladeOfDarkness
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Pk 10 Jūn, 2011 12:38   Atbildēt ar citātu

Pa pliko var reāli peldēt nūdistu pludmalē nevis nabaga makšķerniekiem zivis aizgaiņāt.

Juventus
Kārtībnieks

Vecums: 40
Pievienojies: 02/07/2007
Ziņojumi: 3331
Cepumi: +69/–18
Atrašanās: pretī kompim

PaziņojumsZiņots: Pk 10 Jūn, 2011 12:42   Atbildēt ar citātu

Un kad jau tās zives ir aizgaiņātas, nevajag tik fiksi mukt prom: makšķerniekiem tak pieklājas vismaz vizuāla kompensācija par radītajām neērtībām - lai šie arī redz, no kā zives sabijās! Laughing

RavenX
Daudzrunātājs

Vecums: 34
Pievienojies: 20/01/2009
Ziņojumi: 999
Cepumi: +26/–2

PaziņojumsZiņots: Pk 10 Jūn, 2011 12:52   Atbildēt ar citātu

Kas tur tik briesmīgs, ka sveši cilvēki redz kailu meiteni?

Tā jau neko, tīri labi uzrakstīts. Izjūtas saprotamas Laughing
Atgriezties augšā
Shaitael
Lielrunātājs

Pievienojies: 10/02/2007
Ziņojumi: 4364
Cepumi: +93/–26
Atrašanās: The Devils Hall of Fame

PaziņojumsZiņots: Se 08 Okt, 2011 13:19   Atbildēt ar citātu

Šorīt izstrādāju kārtējo stulbību. Gribēju taisīt mālu masku, tai ir jāliek klāt citrona sula. Nosperu citronu, domāju, ka pustējkarote sulas taču nevienam nebūs tik akūti vajadzīga, tikai mazliet japagriež tās šūnas, lai labāk tek. Aha, tecēja arī, kā nazis cidronā, tā cauri cidronam man pirkstā. Nošņirkstēja vien pret kaulu tādā pretīgā vibrācijā. Pašķīda gan mana, gan citrona sula un es lēnām noslīdēju gar virtuves skapīšiem. Attapos vienkārši neatvairāmā pozā uz grīdas. Roka asinīs, dažas piles arī uz grīdas, pie otras rokas asiņains nazis, zemē asiņaina citrona pusīte, pie tam es virtuvē biju īsā naktskrekliņā, kas kajās stāvot ir pieklājīgs, bet veicot noslīdēšanas manevru, protams, ir uzrullējies līdz pusmugurai. Tiešām labi, ka neviens neienāca virtuvē, pie Aivja vēl draugi grin Domātu, ka es esmu pašnāvību izdarījusi vai ko vēl. No tās pretkaula vibrācijas un šķīdoņa man palika tik slikti, ka atslēdzos.
Te nu mēs redzam divas mācības - ātro karmu par sulas zagšanu un to, ka skaistums tiešām prasa upurus.

Touch my body, crush my soul, love!
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.
Steelheart
Atgriezties augšā
BladeOfDarkness
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 08 Okt, 2011 13:32   Atbildēt ar citātu

uzskatāms pamatojums tam, kāpēc es nekad negriežu drāzeņus u.c. tos rokā turot

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nākamā
13 no 14 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018