Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Tava muļķīgākā "izgāšanās"
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Teletūbijs
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 25
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Tr 01 Dec, 2010 17:35   Atbildēt ar citātu

Meklējot piejūras teritorijā pamestus militāros objektus, skatienu piesaistīja interesanti iezīmēts laukumiņš ar rūpīgi smiltīs noliktām finiera plāksnēm un kociņiem. Izskatījās,ka tur kaut kas ir cītīgi aprakts.Tad nu maķenīt ar Ledaino parakājām smiltis, līdz pamanīju kaut kādu bleķa lūku uz kuras krievu valodā sarakstīts garš un sarezģīts vārds. Burtojām burtojām, nevarējām saprast. Opcija zvans draugam arī nedarbojās,jo izburtotais uz lūkas rakstītais bija kaut kāds specifisks termins. Ideja - vajag parakt biki dziļāk. Bet nē, es, Tūbijs, pēkšņi iedomājos - a ja nu tas ir kaut kas sprāgstoš!? Līdzgaitniece gribēja parakt dziļāk, bet es iesaucos "Neaiztiec, var uzsprāgt!" grin Tā nu likām mierā to atrakto "lūku",aizbērām ar smiltīm,salikām atpakaļ visu tā kā bija.
Vēlāk vakarā uzzināju, ka "sprāgstošā" figņa bija nekas cits kā jūras līmeņa etalonaugstuma punkts! grin

Pēc vairāku foršu objektu apskates ar līdzgaitnieku devos uz staciju. Esot 5min attālumā no stacijas manīju, ka Rīgas virzienā aizbrauc vajadzīgais vilciens. Eh. Nu nekas, sākām spēlēt kārtis gaidot nākamo vilcienu. Kamēr spēlējām kārtis, bija piebraucis viens vilciens. Hmm, neizskatījās pēc tāda,kas brauktu uz Rīgu, jo tas stāvēja vienu sliežu ceļu nostāk vai kaut kā tā. Ieraudzījām,ka tanī vilcienā sēž smieklīga paskata tante, ķēmojāmies un skatījāmies uz viņu. Te pēkšņi vilciens sakustējās un,protams, sāka ripot Rīgas virzienā...2 vilcienus pēc kārtas, turklāt vienu pašā degungalā ir jāmāk palaist garām grin Un jā, nākamais vilciens nāca tikai pēc vienarpus stundas...

Pusnakts. Vanšu tilta vidus. Ir karsti, gribas atvēsināties. Piēju pie lodziņa,lai pavērotu pilsētu. Tā vietā,lai paskatītos uz vecrīgu un dzelzceļa tiltu atsprāgu atpakaļ, jo sejā bija ielidojis balodis grin

Ziemā ieraugot, ka mīļākajam bunkuram pie iējas hermētiskajam durvīm uzsalusi pamatīga ledus kārta (dziļākajā vietā līdz celim sasalis ūdens), radās doma,ka pavasarī tas ledus taču kusīs un būs prikols - taisot vaļā hermētiskās durvis varēs bunkurā ielaist Lielo Vilni.It kā prikolīga ideja! Tā nu pievāca pavasaris kopā ar Ablomu - hermētiskās durvis, lai arī cieši aizvērtas, vairs nepildīja savu funkciju, resp. hermetizāciju, un tāpēc pamatīgs bija mans facepalm,kad ieraudzīju, ka bunkurs otrpus hermētiskajām durvīm ir galīgi applūdis - ūdens līdz ceļiem gaitenī un telpās. grin

Pavasarī izdomāju uzkāpt augšā prožektoru tornī pēc slēpņa "Stairway to heaven". Kāpu,kāpu,līdz sapratu - labi nebūs - rokas un kājas sāk pamatīgi drebēt,ar augstumu nēsmu draugos. Paskatos augšā - vēl tikai 10 pakāpieni, izstiepjot roku gandrīz platformu sasniegt varētu, bet nē...padevos nieka 10 pakāpieniem...

Vienā pavasara nakts bradājumā biju sarunājusi, ka man būs līdzi maizītes ar sieru,ja gribēsies ēst. Tā nu pienāca brīdis,kad prasījās iedzert kaut ko siltu un kaut ko iekost arī. Izvilku no somas maizi, sviestu,sieru un nazi. Nu tik smērēs, nu tik būs! Nekā, sviests somā ņēma un brutāli sasala! Tomēr galu galā uzsmērēt to konsistenci uz maizes izdevās.

Runātājs

Pievienojies: 03/03/2007
Ziņojumi: 111
Cepumi: 0

PaziņojumsZiņots: Pk 03 Dec, 2010 02:34   Atbildēt ar citātu

Nevar uzskatīt par baigo izgāšanos, bet sajūta stulba.

Visam kursam bija jāaizsūta ziņa par matemātikas nenotikšanu. Bet nebiju ievērojusi, ka gmailā nav atvērts mans konts, bet gan autoskolas. Kad aizsūtīju visiem paziņojumu, tad tikai aptvēru, ka visiem ziņa atnākusi, kā no autoskolas. Nekas briesmīgs it kā, bet tagad droši vien visi domā, ka tā izmisīgi un neveiksmīgi mēģināju popularizēt autoskolu.

Un tad vēl ir visādi nekontrolēti feispalmi lekciju laikā, kad atceros sliktus atgadījumus.

Un man arī ir gadījies iet uz priekšu, skatīties uz stabu, iet uz priekšu, skatīties uz stabu, iet uz priekšu un ar pieri pa taisno stabā. grin vienkārši parasta aizdomāšanās.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
midgardazure
Daudzrunātājs

Pievienojies: 02/01/2009
Ziņojumi: 724
Cepumi: +17/–12

PaziņojumsZiņots: Pk 03 Dec, 2010 03:32   Atbildēt ar citātu

ieskrēju lielveikala stikla durvīs,nokritu,nobijos.sasmējos pati par sevi.

Nightqueen
Šņuk-šņuk kārtībniece, Sveicinātāja

Vecums: 28
Pievienojies: 12/08/2006
Ziņojumi: 2228
Cepumi: +29/–6
Atrašanās: Faery land

PaziņojumsZiņots: Ce 09 Dec, 2010 19:01   Atbildēt ar citātu

Šīsdienas fail: aizgāju pie notāra, bet nebiju paņēmusi līdzi naudu

essnee
Runātājs

Vecums: 32
Pievienojies: 29/01/2009
Ziņojumi: 450
Cepumi: +32

PaziņojumsZiņots: O 18 Jan, 2011 21:53   Atbildēt ar citātu

Es pie notāra vienreiz paprasīju, kāds tagad mēnesis, jo man vienmēr jūk oktobris ar novembri.

Sēdēju autobusa aizmugurē tieši pie durvīm - sanāk tas stikls priekšā, tad durvju aile, tad vēl viens stikls un pretī cilvēks sēž. Es mierīgi spguļojos tajā tuvākajā stiklā, bolu acis un priecājos, ku es smuka, un tikai pēc tam pamanīju, ka tak tālāk arī ir cilvēki un viens tieši pretī man sēž un domā, ka es viņam par godu tur bolos:D

Nesen benzīntankā, kamēr draugs pilda benzīnu, es ieeju iekšā nopirkt hotdogus. Izeju ārā pie mašīnas, paraustu durvis - ciet. Nodomāju, ka draugs aizgājis arī uz to veikalu, mierīgi stāvu ar tiem hotdogiem rokā, kamēr atnāk viens cits vecis un lūr uz mani lielām acīm, un kāpj mašīnā iekšā, es vēl nolūru pretī, tad tikai sapratu, ka nepareizā mašīna, bet draugs ir pabraucis tālāk:D

Šodien kāpu tramvajā un meitene, kas pirms manis kāpa, trāpīja man ar elkoni pa galvu. Neko, atvainojās un kāpām tālāk, un pēc sekundes viņa pie e-talona aparāta apstājās un es viņai netīšām iespēru pa kāju, viņa laikam domāja, ka es atriebjos:D
Atgriezties augšā
Blood Raven
Runātājs

Vecums: 27
Pievienojies: 23/04/2007
Ziņojumi: 414
Cepumi: +15/–1
Atrašanās: Not there, not anywhere.

PaziņojumsZiņots: Pm 24 Jan, 2011 17:02   Atbildēt ar citātu

Mans lielais sesijas feils pirms pāris dienām.
Augstskolā bariņš no kursa gaidam pie auditorijas uz konsultāciju, pļāpājam šo to un kavējam laiku.
Pēkšņi es iedomājos pajautāt, vai rītdienas eksāmena vieta un laiks paliek tāds pats, kā rakstīts sesijas grafikā. Uz mani paraugās padsmit izbrīnītas sejas un tad man pajautā - Kāds eksāmens tad rīt ir? Es atbildu - pie Provejas. Iestājas kādu 3minūšu ilgs nāves klusums un tad kursa biedre man paskaidroja, ka to eksāmenu tak uzrakstīja decembrī. Mana tāda vnk wtf sejas izteiksme un atkal iestājās nāves klusums.
Tad jau nāca pasniedzēja un visi virzījās auditorijā. Es lkm kaut ko nomurmināju, ka esmu lame un būs jāaizsūta Provejai ēpasts.
Tā brīža sajūtas ir grūti izteikt vārdos.grin
Viss kurss un pat pasniedzēji jau tā uzskata, ka es dzīvoju kkādos mākoņos un tagadnē atrodos tikai pa pusei, pēc šī atgadījuma vispār.... xD

Pēc tam gan visu ar pasniedzēju sarunāju un nokārtoju.

kalca
Runātājs

Pievienojies: 03/03/2007
Ziņojumi: 111

PaziņojumsZiņots: Pm 24 Jan, 2011 22:16   Atbildēt ar citātu

šī izgāšanās bija diezgan sen. Biju jau aizmirsusi un nebiju domājusi, ka vispār to kādreiz stāstīšu.
Tas bija vasarā un biju nolēmusi sarīkot lielo virtuves tīrīšanu. Ir karsts un nolēmu to darīt apakšveļā, jo tā ir ērtāk. (citos gadījumos nekad tā nedaru. nepatīk būt puskailai) Nebiju īpaši padomājusi par to, ka dzīvoju pirmajā stāvā. Iela diezgan tālu no loga, ārā gaišs tādējādi īpaši neizceļas, kas ir istabā un domāju, ka neviens neskatīsies. Pēc kāda brīža jūtu, ka gar logu kāds noskrien. nepievēršu īpaši uzmanību, bet pēc brīža skatos, ka kāds čalis aiz loga rēc un filmē mani ar telefonu. aizbizoju uz citu istabu, bet biju tik nikna, ka gandrīz vajadzēja skriet ar cirvi pakaļ, ko, protams, nedarīju, bet pie sevis lamāju stulbo, zemu kritušo jaunatni.
Atgriezties augšā
vilhelms.otrais
Mazrunātājs

Pievienojies: 12/12/2010
Ziņojumi: 16
Atrašanās: LV

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jan, 2011 20:22   Atbildēt ar citātu

Izcilākos gadījumus negribas stāstīt. Tāpēc pastāstīšu tos par ,kuriem nav tik ļoti jāsarkst.

Pirms pāris gadiem marta beigās/aprīļa sākumā devos pastaigā, pa mežu. Vispirms nogāju krietnu gabalu pa normālu mežu, pēc tam drausmīgiem brikšņiem. Pēc kādām 2 h nolēmu, ka būtu jauki doties mājās. Pagājusi vēl 15 min nonācu pie grāvja un dilemas, pāri grāvim bija ceļš pa kuru 20-30 min var aiziet mājup, bet pāri pārkļūt varēja vien pa aizdomīgu nogāzušos koku, bet atpakaļ iet un pa brikšņiem kulties arī negribējās.
Tā nu pēc 5 minūšu apdomāšanās nolēmu doties augstākminētajam kokam pāri, par nelaimi pusceļā paslīdēju un kritu, kā laime nelaime bija tas ka uz koka noturējos, diemžēl visa līdz viduklim biju slapja un apdauzīta. Pēc tikšanas pāri dabūju aut zābakus nost ņem rokās un doties pa ceļu mājup, lieliski uzjautrinot tos ciemata iedzīvotājus, kas mani redzēja.

Otra izcilākā darbība bija šķūnīša beicēšana, kas beidzās ar to , ka es esmu beici sajaukusi ar saļarku, ko protams es atklāju tikai tad, kad biju pabeigusi "apkrāsot" koka šķūnīti, un man to paziņoja māsa.
Atgriezties augšā
postmortem
Bučiņa, Maita Kārtībnieks

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 26
Pievienojies: 30/10/2006
Ziņojumi: 3697
Cepumi: +74/–8
Atrašanās: Mainīga. Sekojiet postažai.

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jan, 2011 20:36   Atbildēt ar citātu

Tādēļ jau šeit ir iespējams palikt anonīmam, lai varētu stāstīt arī to interesantāko, un neviens nezinātu, kurš visā interneta vidē ir tas sarkušais.

Daudzrunātājs

Pievienojies: 29/08/2006
Ziņojumi: 718
Cepumi: +11/–2

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jan, 2011 22:51   Atbildēt ar citātu

Es vienreiz apmaldījos kaut kur Teikā. Toreiz man vajadzēja tikt līdz VEFam. Viss sākās ar to, ka iekāpu 11.tramvajā, bet vajadzēja 6.-tajā. To secināju, ka jau biju aizbraukusi pāri Brasas tiltam, kur arī izkāpu ārā. Maldījos tur kaut kur apkārt, līdz nonācu līdz Ropažu ielai, kas (kā izrādījās vēlāk) ir turpat netālu. Pēc tam apjukumā vēl nācās prasīt tantei, uz kuru pusi ir centrs. Laughing Tajā brīdī tiešām nevarēju saprast, uz kuru pusi ir VEFs.
Atgriezties augšā
StillSomething
Runātājs

Vecums: 26
Pievienojies: 11/02/2010
Ziņojumi: 148
Cepumi: +5
Atrašanās: Back in Black

PaziņojumsZiņots: Ce 14 Apr, 2011 01:27   Atbildēt ar citātu

Vakar kursabiedrs pajautāja, vai esmu viņam iedevusi pareizo saiti uz failu mapi inboksā. Mapē, kurā būtu jābūt mūsu projektējamā pagalma ģenplānam, skicēm un izmaksu sarakstam, iemaldījušies pikčeri ar Mjau un JoprojāmKautko gozēšanos Andrejsalas saulrieta staros trūmetālistu cienīgās pozās. Kur izgāšanās? Saiti uz šo failu mapi nosūtīju arī mūsu projekta koordinatorei un ainavu arhitektu birojam "projekta tālākai apstrādei". Koordinatore vēl apsolīja saiti pārsūtīt citiem projektā iesaistītajiem - pašvaldības pārstāvjiem u.t.t. Kā jums tas tīk?
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
paranoYa
Brenguļmeita

Pievienojies: 30/01/2008
Ziņojumi: 1108
Cepumi: +33/–4

PaziņojumsZiņots: Ce 14 Apr, 2011 09:16   Atbildēt ar citātu

Skaisti : D

Alerģija
Runātājs

Pievienojies: 08/10/2007
Ziņojumi: 162
Cepumi: +3

PaziņojumsZiņots: Ce 14 Apr, 2011 12:39   Atbildēt ar citātu

Baisi Surprised Bet visi esam cilvēki, gan jau tikai pasmīnēs un aizmirsīs...

meow
Kārtībnieks

Vecums: 27
Pievienojies: 29/03/2007
Ziņojumi: 981
Cepumi: +38/–1
Atrašanās: pēc veikala uz gaļu

PaziņojumsZiņots: Ce 14 Apr, 2011 12:44   Atbildēt ar citātu

kamōn, tās bija vairāk kā trūmetālistu cienīgas pozas. blackmetālstilā ieturēta grimase un invisible sandwich apspēlētā tēma.

es vnk tā rēcu

veiksmi tālākajā projekta attīstībā, StillSomething

"You can't say that civilization don't advance, however, for in every war they kill you in a new way."
Will Rogers
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Vilkacis
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 4293
Cepumi: +66/–16
Atrašanās: Riga

PaziņojumsZiņots: Ce 14 Apr, 2011 16:11   Atbildēt ar citātu

Aiziet, ja jau, ta jau iemet mums ar linku! Twisted Evil
Atgriezties augšā
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Nākamā
12 no 14 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018