Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Tava muļķīgākā "izgāšanās"
Aiziet uz lapu 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Blood Raven
Runātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 26
Pievienojies: 23/04/2007
Ziņojumi: 414
Cepumi: +15/–1
Atrašanās: Not there, not anywhere.

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Okt, 2007 18:48   Atbildēt ar citātu

Te varat uzrakstīt atgadījumus, kad no kauna gribas zemē ielīst vai, vienkāršāk sakot, totāli izgāzāties.

Ulmis
Mazā sadiste

Vecums: 29
Pievienojies: 10/04/2006
Ziņojumi: 1120
Cepumi: +6
Atrašanās: zem grīdas

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Okt, 2007 18:59   Atbildēt ar citātu

Nu ir piemēram sanācis izgāsties,kad amerikāņu tūristei pateicu nepareizi uz kuru pusi jāiet un viņa pēc tam nāca man atpakaļgaitā pretī,jo kādam citam paprasīja..
Ir bijis tā,ka izgāžos visas zāles priekšā,jo nospēlēju šķībi kādu noti,kas ir mf. Idea njā,ja tā paskaita,visa dzīve ir viena izgāšanās,jo katru dienu uzzinam ko jaunu un tas,ko esam domājuši pirms nedēļas jau ir nocvecojis..
Bet ja tā godīgi-tādu lielu izgāšanos es neatceros,laikam neņemu paºāk nopietni pie sirds,ja ko nepareizi izdaru.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
cassandra
Runātājs

Vecums: 38
Pievienojies: 02/06/2007
Ziņojumi: 290
Cepumi: +1

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Okt, 2007 19:10   Atbildēt ar citātu

man uz to ir īpašs talants, bet es jau nu te nestāstīsu kad, kur un kā esmu izgāzusies grin Razz
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
Ulmis
Mazā sadiste

Pievienojies: 10/04/2006
Ziņojumi: 1120
Cepumi: +6
Atrašanās: zem grīdas

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Okt, 2007 19:57   Atbildēt ar citātu

Tā,tagad ieliku pareizajā tēmā.Lūdzu dzēsiet kārtībnieki manu tekstu no tēmas- "Kas tevi visvairāk iepiecina,......."
O,kad runa iet par naudu es protams atcerējos.Vēl pagājušo nedēļu biju uz vienu salonu.Vajadzēja samaksāt 12ls.Man nez kapēc likās,ka makā vēl šis tas bija.Drošības pēc no bankomāta izņēmu 10nieku,bet..knapi sagrabināju 11.50.Man protams atlaida tos 50 sant.kā patstāvīgam klientam.Bet tāds kauns.Vot šitā man nepatīk palikt parādā un vēl administratora klātbutnē meklēties pa visām kabatā.Brr...
Atgriezties augšā
Teletūbijs
Lielrunātājs

Vecums: 24
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: O 30 Okt, 2007 01:17   Atbildēt ar citātu

Draugs,labu gribēdams,nesa mani uz rokām kāpdams laukā no tramvaja. Rezultātā - trāpīju ar kerzās ieautajām kājām pa kādas sievietes galvu. Viņa tobrīd runāja pa telefonu,un protams,viņa pateica "Au!" grin

Viesis

PaziņojumsZiņots: O 30 Okt, 2007 02:04   Atbildēt ar citātu

bij daži gadījumi ar spļaušanu:

gājām ar draugiem pa krustojumu garām luksaforam un sacentāmies, kurš ar spļāvienu trāpīs zaļajai gaismai. manas siekalas aizlidoja garām un trāpīja priekšā ejošai sievietei matos..

tad vēl - mēs stāvējām pie manām durvīm 5. stāva kāpņutelpā, bet 1. stāvā tusēja kaut kāds puišu bariņš. es pārliecos pāri margām un aizlidināju lejā paprāvu siekalu un, kamēr tā lidoja, viens džeks pēkšņi izbāza galvu, lai paskatītos, kas notiek augšā, un tā siekala trāpīja viņam tieši sejā

vēl viens gadījums bija ar draudzeni - viņa strādāja Betā par palīgu un viņai vajadzēja aiznest torti kulinārijas nodaļā, mēs steidzāmies un skrējām ar to torti rokās un tad viņa paklupa un torte ielidoja vienā pircējā, nošmulējot viņas apģērbu ar krēmu

es vizināju draudzenes sīko brāli ar "karuseli", turot viņu aiz potītēm ar galvu lejā un griežoties ap savu asi tā, ka viņš lido, un netīšām piegāju par tuvu skapim un viņš atsitās ar galvu pret tā stūri.. (viss beidzās labi)

tad vēl viens svaigs gadījums - nedaudz nokavēju stundas sākumu, ienāku klasē, visi cītīgi raksta, skolotāja pateica, ka varu apsēsties, tikai klusu, netraucējot pārējiem. klase bija pustukša un manā solu rindā neviens nesēdēja, visi krēsli bija uzcelti uz galdiem. kad es nocēlu savu krēslu pirmajā solā, tas nokrita pret aizmugurējo galdu, tā galda krēsli - pret nākošo, un ar briesmīgu rīboņu visi šīs rindas krēsli sagāzās kā domino kauliņi, atsitoties viens pret otru. tad nu gan klusi apsēdos Laughing
Atgriezties augšā

Sturmer
Voveraišu pavēlnieks

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 31
Pievienojies: 11/06/2006
Ziņojumi: 926
Cepumi: +68/–1
Atrašanās: Džugla

PaziņojumsZiņots: O 30 Okt, 2007 20:48   Atbildēt ar citātu

No sērijas lauku bēni pilsēta.
Pie vecmāmiņas atbrauc mana māsīca, vecmāte liek pie ūdens nešanas lopiem. Pēkšņi teļš sāk čurāt, meitenīte apjukusi skrien pie vecmāmiņas un ar asarām acīs "Vecmāmiņ, telinš caurs"

Vēl no tēmas little kids - paslēpes spēlējot, brālēns ieskrēja vircas bedrē un gandrīž nenoslīka (par laimi ieskrēja līdz potītēm)

Jāveic ceļš pāri upei - bebri par laimi pārgāzuši garu bet līku koku pāri. Tiek paņemts garš štiks uz kā atbalstīties ūdenī - viss ok, uzņemam tempu un pēkšņi tiek trāpīts dūņās, esot nosvērušam uz priekšdaļu. Ar ieslēgtu canon ap kaklu, mobilo un naudas zūksi kabatā tiek veikts lidojums upē grin Jāuzteic canon un nokia kvalitāte - pēc žāvēšanas strādāja kā iepriekš un strādā vēl joprojām.

Lielrunātājs

Vecums: 24
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: O 30 Okt, 2007 21:34   Atbildēt ar citātu

Sturmer uzrakstīja:
Jāuzteic canon un nokia kvalitāte - pēc žāvēšanas strādāja kā iepriekš un strādā vēl joprojām.

Urrā,vismaz sākuši ražot ko labu! Interesanta "iegāšanās" !

Lielrunātājs

Vecums: 28
Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 1623
Cepumi: +60/–12
Atrašanās: Tev aiz muguras ar izkapti

PaziņojumsZiņots: O 30 Okt, 2007 21:50   Atbildēt ar citātu

To, cik labi samirkšanu pārcieš Nokia arī es nesen izbaudīju.

20. oktobris ~3AM
Pļava mežu ielokā. Kopā ar bariņu citu ļaužu dodos tai pāri. Apkārt pilnīga tumsa, mans vienīgais orientieris - kabatas baterijas gaisma kaut kur priekšā (tiek spīdināta manā virzienā). Tā kā man bija ātrai kustībai nepiemērots apģērbs (garš, pašaurs talārs un apmetnis) es biju nedaudz atpalicis no pārējiem, bet balsis turpat priekšā vien skanēja, tādēļ daudz nedomādams dūru tik uz gaismu.

Tad, brīdī, kad līdz gaismai bija vien kādi 5m tā pēkšņi pazuda līdz ar pamatu zem kājām. Tā kā bija tumšs, nezinu vai paguvu acis nomirkšķināt vai nē, bet ātri vien atrados līdz viduklim ūdenī. Izbridu cauri un lamādamies rāpos no grāvja laukā, kur mani jau sagaidīja aibijs ar saucieniem "Kurš iemaucās? Grims, ja?".

Pārējie pa tam bija mierīgi šķērsojuši grāvi pa ceļu, kurš atradās pāris metrus pa kreisi no vietas, kur es netīšām forsēju.

Mobilais, kurš visu to pārcieta bikšu kabatā uz vietas izrubījās. Pēc kāda brīža izdevās to uz brīdi ieslēgt, konstatēt, ka sagājis uz īso un pa pusei izlādējies, kā arī aizmirsis, cik pulkstens. Visu nākamo dienu bija nokautā, bet aiznākamās dienas rītā atgriezās pie dzīvības un dzīvo arī šobrīd bez vērā ņemamiem defektiem.

Sappy
Runātājs

Vecums: 27
Pievienojies: 31/10/2006
Ziņojumi: 363
Cepumi: +8/–1
Atrašanās: Liepāja

PaziņojumsZiņots: O 30 Okt, 2007 21:58   Atbildēt ar citātu

Sturmer uzrakstīja:
No sērijas lauku bēni pilsēta.
Pie vecmāmiņas atbrauc mana māsīca, vecmāte liek pie ūdens nešanas lopiem. Pēkšņi teļš sāk čurāt, meitenīte apjukusi skrien pie vecmāmiņas un ar asarām acīs "Vecmāmiņ, telinš caurs"

Laughing Šitā jau vecmāmiņu pārbaidīt var Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
sujech
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 03 Nov, 2007 19:57   Atbildēt ar citātu

Izblamēties reti gadās. Pārsvarā ejot iekšā pa durvīm / kāpjnot ārā no sab. transporta gadās apdauzīt galvu grin
Atgriezties augšā

Reflection
Daudzrunātājs

Pievienojies: 26/06/2007
Ziņojumi: 710
Cepumi: +46/–2

PaziņojumsZiņots: Se 03 Nov, 2007 20:13   Šim ierakstam ir 1 vērtējumi Atbildēt ar citātu

kkādā laikam ceturtajā klasē ekskursijā Tērvetē, bet neesmu īsti pārliecināta, kur, ar mammu, kas bija līdzi, abas gājām uz tualeti. es iegāju pirmā un ar tekstu " Mammu, te ir tumšs, es neko neredzu," ar vienu kāju velveta biksēs iekāpu podā, kas patiesībā bija caurums zemē. nu nesanāca nekāda labā ekskursija:) bet vel vairāk izgāzās viens klasesbiedrs, kutš iemeta ūdenī fotoaparātu un ar šausmīgu kliedzienu leca viņam pakaļ glābt. rezultātā viņš brauca ar meiteņu dzemperi bikšu vietā Laughing tā kā mēs abi bijām pamatīgi izgāzušies un savilkuši ļoti dīvainas drēbes mugurā, man bija no krekliem uztaisīti svārciņi un plikas kājas:)
Atgriezties augšā
Evol_Intent
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 03 Nov, 2007 20:23   Atbildēt ar citātu

Citāts:
Jāuzteic canon un nokia kvalitāte - pēc žāvēšanas strādāja kā iepriekš un strādā vēl joprojām.

tas atkarīgs arī no šķidruma - vai izžūstot saglabājas kaut kādi shiti uz shēmām un ekstrēmākos gadījumos - vai kaut ko nesaēd
Atgriezties augšā

Grim
Lielrunātājs

Vecums: 28
Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 1623
Cepumi: +60/–12
Atrašanās: Tev aiz muguras ar izkapti

PaziņojumsZiņots: Se 03 Nov, 2007 21:07   Atbildēt ar citātu

Smirdigs, rāvains ūdens? Smile

Evol_Intent
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 03 Nov, 2007 21:11   Atbildēt ar citātu

kas?
Atgriezties augšā

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Nākamā
1 no 14 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2017