Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Kuru Power'u?
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Heavy, Thrash, Speed, Power, Progressive
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>

Kuru Power'u?
Blind Guardian
29%
 29%  [ 18 ]
citu
13%
 13%  [ 8 ]
Iced Earth
11%
 11%  [ 7 ]
Sonata Arctica
8%
 8%  [ 5 ]
Helloween
8%
 8%  [ 5 ]
Rhapsody
8%
 8%  [ 5 ]
Dragonforce
6%
 6%  [ 4 ]
Hammerfall
6%
 6%  [ 4 ]
Stratovarius
6%
 6%  [ 4 ]
Kamelot
1%
 1%  [ 1 ]
Lietotāji balsojuši: 39
Balsis kopā: 61
Detalizēts rezultātu pārskats

Autors Ziņojums
Deth
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 27 Maijs, 2006 12:25   Atbildēt ar citātu

Savu balsi atdošu par BG, jo no šiem visiem kopumā man viņi vislabāk patīk, un imo vismaz, bet tieši pirmie divi albumi ir tie, kuri visvairāk ieper, bet pirmie divi albumi jau velk vairāk uz speed, ne power. Bet no viņu power darbiem, Nightfall in Middle-earth ir viņu labākais veikums. Aiz šiem seko Helloweeni un Dragonforce.

Bet par pārējiem..

Sonata Arctica - Maz dzirdēti, īpaši nav palikuši atmiņā, so laikam nekas labs.
Dragonforce - Patīk, ļoti. Dragonforce nav tas īsti kanoniskais powers, bet šie vairāk uz ātrumu spēlē, bet viņiem sanāk kautkā tomēr palikt pie power melodiskuma ar to visu. No viņu veikumiem vislabāk pirmais albums patīk, pārējos vairākas reizes nevar klausīties, nevelk.
Iced Earth - Patīk, bet ar veco, tb Barlowa (vai Greely'a, kurš gan tikai uz Stormrideri bija), jaunais albums ar Ripper'u muzikāli ir baigi labs, bet pašu Ripper'u gan ciest nevaru Razz
Hammerfall - diezko nepavelk, atgādina Manwoar wannabes, kuri nespēj davilkt līdz šiem
Helloween - patīk, ļoooti, Walls of Jericho albums it īpaši, jams gan vairāk uz speed velk, bet nu patīk ļoti. Vēlāko daiļradi gan mazāk esmu klausījies, bet ir ok.
Rhapsody - patīk, kačīgs, diezgan sierains, bet nu poh, savā sierainībā šie ir ļoti labi, tā kā ar siermetāls bvar būt labs Razz
Stratovarius - vokāls nepatīk kkā, mūzika ar īpaši neaizrauj.
Kamelot - vokāls ar kkā nepatika, bet taga kad kkā sāku atkal klausīties sāk iepatikties

pārējie:

Primal Fear - maz ļoti klausīti, īpaši spriest nevaru
Freedom Call - nav dzirdēti
Demons & Wizards - vo šitie gan ieper. BG vokāls ar IE iet kopā labi, imo vismaz.
Edguy - patīk, piekrītu par gay metal, bet nu dažreiz sagribas Razz
Gamma Ray - šitie onkas ar ieper, tīrs, kārtīgs poweris, ar kāčigajām ģitārām un raksturīgo vokālu, patīk

No neminētiem vēl Metal Church ir labi, šie gan diezgan uz thrash velk, bet powers ar ir. Falconer ar tºii labi. Un tad jau vēl ir jautājums vai Iron Maiden ir poweris vai nav (imo ir gan, bet nu cik cilvķu tik viedokļu)...

As for "siermetāls", arī to var labu uztaisīt, kā piemēru var tos pašus Rhapsody minēt. Cheesiness at it's most, bet tik un tā skan labi. Bet ja nemāk to sierainīgumu, tad gan ir garlaicīgi. Pārāk daudz gan ar šo nevar paklausīties.

Un Manowar nav poweris, kamon, tas ir Heavy Metal.
Atgriezties augšā

phantasmagoria
Zeķu meitene

Dzimums: Dzimums:Sieviete

Pievienojies: 07/04/2006
Ziņojumi: 759
Cepumi: +2
Atrašanās: Wallachia

PaziņojumsZiņots: Sv 28 Maijs, 2006 17:36   Atbildēt ar citātu

Stopp uzrakstīja:
Kamelot solista balss mani vienkārši kaitina - gejiska, manuprāt...

Gluži manas domas!!! Dziesmā march of mefisto atgādina Robiju Viljamsu Laughing un vispār to dziesmu kaut cik ciešamu padara Šagratiņš no Dimmu Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Vilkacis
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 4290
Cepumi: +66/–16
Atrašanās: Riga

PaziņojumsZiņots: Sv 28 Maijs, 2006 18:05   Atbildēt ar citātu

Par Manowar -

"The whole purpose of playing live is to blow people's heads off," says Manowar bassist Joey DeMaio . "That's what we do; that's the energy of this band. We're out there to kick ass. We're out there to turn our
gear on and blast. We're out there to kill. That's what metal is. Anybody who says otherwise is not playing heavy metal. We will melt your face!" Twisted Evil

Shagrath dzied ar Kamelot. Shocked tas ir jādzird!!!
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Zipaks
Viesis

PaziņojumsZiņots: Sv 28 Maijs, 2006 21:22   Atbildēt ar citātu

ui šiten bija grūti izlemt... bet tomēr savu balsi adevu par Rhapsody. Laikam jau tapēc, ka visvairāk albūmi no viņiem man [varētu būt pat visi] un arī pirmo ko no dotajām iepazinu.... un vēl viena no pirmajām metāla blicēm ko vispār klausījos....

Tvangeste - Under the Black Raven's Wings
Atgriezties augšā

Hellgar
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Maijs, 2006 12:21   Atbildēt ar citātu

Es par Rhapsody. Man pret viņiem jau tāda mīlestība jau kopš seniem laikiem. Ja nemaldos, tad Rain Of Thousand Flames bija pirmais metāla albums, ko dzirdēju (ja neskaita visus Ramšteinus, Apokaliptikas utt.).
Atgriezties augšā

subgrade
Lielrunātājs

Pievienojies: 23/05/2006
Ziņojumi: 2851
Cepumi: +30/–1
Atrašanās: iekšā

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Maijs, 2006 17:29   Atbildēt ar citātu

Nobalsoju par Iced Earth. Patīk visi albumi, Dark Saga tāds vājāks; pēdējais ar Ripperu ir viens no visvājākajiem muzikāli, ja neskaita Getisburgas triloģju, bet Rippers to izvelk. Jā, man patīk Rippera vokāls Razz Bet Barlow arīdzan.

Cieši otrais gan ir Blind Guardian. Bet no pārējiem lielākā daļa ir pārāk sierīgi priekš manis; no Helloween Walls of Jericho laikam per visvairāk; viņiem gan arī sierīgais gals ir klausāms. No neminētiem man baigi patīk dāņu Manticora, kas ir manā power top 3. Vispār top trijnieks man pastāvīgi mainās vietām. Aiz top 3 laikam nāk Brainstorm, kaut gan šobrīd ir drusku apnicis.

WrongTale
Runātājs

Vecums: 45
Pievienojies: 25/05/2006
Ziņojumi: 221
Cepumi: 0
Atrašanās: pie galda

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Maijs, 2006 18:54   Atbildēt ar citātu

subgrade uzrakstīja:
No neminētiem man baigi patīk dāņu Manticora, kas ir manā power top 3. Vispār top trijnieks man pastāvīgi mainās vietām. Aiz top 3 laikam nāk Brainstorm, kaut gan šobrīd ir drusku apnicis.

Huh, Manticora kāds zina, tas ir jauki Smile
Man no viņiem personīgi visvairāk tīk Hyperion (lai gan grāmatu tā arī neesmu lasījis, grrr). Vispār jau viņi sāka dikti BlaindGārdjeniski, tomēr prata sameklēt kaut ko savu.
Brainstorm tiešām drusku sāk apnikt (kaut arī diski šamiem labi joprojām)... tiesa, te drusk neiederas, jo - šai tēmā lielākoties runā par power metal fikso un/vai "sieraino" galu. Bet ir taču tādi lēnāki dusmīgāki ansambeļi, kas vairāk sakņojas īstajā heavy metal, tipa, Morgana Lefay / Lefay, Angel Dust (RIP), Tad Morose, nu, arī Evergrey un Symphony X, kas ar otru kāju stāv progressive metal lauciņā. Tie daži man uz sitiena nāk prātā.

subgrade
Lielrunātājs

Pievienojies: 23/05/2006
Ziņojumi: 2851
Cepumi: +30/–1
Atrašanās: iekšā

PaziņojumsZiņots: Pm 29 Maijs, 2006 19:53   Atbildēt ar citātu

ai ai, nu tevi pļaukās par noteikumu neievērošanu grin

Man arī no Manticoras "Hyperion" visvairāk iet pie sirds, brīnumlabs albums. Grāmatu gan es arī neesmu lasījis. Tad Morose un Morgana Lefay arī diezgan feini.

Vajag tak kaut kā no tās sierainības drusku atvirzīties grin

Mastery - gabaliņus MySpeisā.
e-maniac
Lielrunātājs

Vecums: 26
Pievienojies: 18/02/2007
Ziņojumi: 1687
Cepumi: +21

PaziņojumsZiņots: Pm 26 Feb, 2007 00:51   Atbildēt ar citātu

vispār, balsoju gan par Dragonforce - pēdējā laikā liekas itin labi klausāmi. toties Blind Guardian manos krājumos pabijis jau krietni sen un līdz ar to ir iemīļotāka. Sonata Arctica lieliski skan tajās reizēs, kad vispār atceros to uzslēgt, savukārt Hammerfall un Kamelot mani vēl nav īpaši piesaistījuši, lai gan ir tīri labi klausāmi.

Trivium - Rain
Atgriezties augšā
Malleus
Smukiņais kārtībnieks

Pievienojies: 16/12/2006
Ziņojumi: 994
Cepumi: +7/–3
Atrašanās: Par Latviju un latviešiem domājot

PaziņojumsZiņots: Pm 26 Feb, 2007 12:18   Atbildēt ar citātu

Es īsti nevaru izlemt par ko balsot, bet domāju, ka varētu laikam došu priekšroku Rhapsody - tieši pirmo albumu dēļ. Sonata Arctica mani kaut kā tā ne visai paķer. Iced Earth man nekad nav tā īsti patikuši, līdzīgi kā Hammerfall un Dragonforce man kaut kā rada tādu lielu vienveidības sajūtu.
Varbūt vēl Gamma Ray vai Blind Guardian, bet kaut kā.. Nezinu, starp šiem man ir grūti izšķirties grin Tā kā Rhapsody klausos senāk, došu priekšroku jamiem Smile

Chrono
Lielrunātājs

Vecums: 29
Pievienojies: 10/01/2007
Ziņojumi: 2203
Cepumi: +85/–5
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Pm 26 Feb, 2007 15:06   Atbildēt ar citātu

Lai jau tiek "Blind Guardian". Vienbrīd tika apsvērta iespēja balsot par "Dragon force" vai "Sonata arctica", bet klasika tomēr paliek klasika...

It is one thing to be clever and another to be wise.
Atgriezties augšā
romance
Daudzrunātājs

Pievienojies: 28/10/2006
Ziņojumi: 642
Cepumi: +5
Atrašanās: New York

PaziņojumsZiņots: Pm 26 Feb, 2007 18:35   Atbildēt ar citātu

Viennozīmīgi Helloween(vismaz man) jau ilgus gadus ir manu topu virsotnē.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
griezejs
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 05 Mar, 2007 19:23   Atbildēt ar citātu

es par BG, jo grupa ir tiešām laba un pēdējais disks arī tiri baudāms.

the sickering - Horror Fixation
Atgriezties augšā

Kachinjsh
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 19 Mar, 2007 00:16   Atbildēt ar citātu

Man kā vecam powermetāla fanam patīk praktiski visas uzskaitītās, bet simfoniskais spēks man ir vistuvākais un Rhapsody ieklāpē! Gribējās par Dragonforce balsot ar, jo tāda galīgi crazy ģitārspēle man vienkāši patīk baigi.
Atgriezties augšā

sujech
Viesis

PaziņojumsZiņots: Sv 25 Mar, 2007 00:32   Atbildēt ar citātu

Balsoju par BG. Šodien pirmoreiz dzirdēju poweru, vislabāk patika Blind Guardian.
Atgriezties augšā

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Heavy, Thrash, Speed, Power, Progressive Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3  Nākamā
2 no 3 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2017