Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Labākais heavy metal dziedātājs?
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Heavy, Thrash, Speed, Power, Progressive
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>

Tavuprāt, labākais heavy metal dziedātājs ir:
Ronnie James Dio
29%
 29%  [ 18 ]
Ozzy Osbourne
20%
 20%  [ 13 ]
Bruce Dickinson
17%
 17%  [ 11 ]
Rob Halford
16%
 16%  [ 10 ]
Cits
8%
 8%  [ 5 ]
Matthew Barlow
4%
 4%  [ 3 ]
Michael Kiske
3%
 3%  [ 2 ]
Lietotāji balsojuši: 59
Balsis kopā: 62
Detalizēts rezultātu pārskats/Atsaukt balsojumu

Autors Ziņojums
subgrade
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 23/05/2006
Ziņojumi: 2851
Cepumi: +30/–1
Atrašanās: iekšā

PaziņojumsZiņots: Ce 03 Maijs, 2007 20:23   Atbildēt ar citātu

A zrja, starp citu. /ar veco skolu neaizraujies/

Bet uz citas nots - ko tu te ņemies visu laiku par to savu naidnieku? Es, protams, situāciju nezinu, un nemaz arī pārmērīgi nealkstu zināt, bet žēlošanās pie katras iespējas, ka "turp neiešu jo tur būs tas nejaukais" nevairo respektu pret tavu personu. Kamôn, kādas var būt tik sasodīti neatrisināmas problēmas? Ja tas nejaukais cilvēks tik briesmīgi tevi neieredzētu, viņš būtu pacenties no tavas klātbūtnes tikt vaļā. Ja vaļā tikšanas paņēmiens ir bijis tik vien iedarbīgs, lai neitu uz vietām, kur šamais var gadīties, jo riebjas - nu tad tā nav neatrisināma problēma!

Teikšu, kā izskatās - apmēram tā kā 8-10. klases intrigas. Ja kļūdos, atvaino, bet nu cik var!

Vilkacis
Lielrunātājs

Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 4290
Cepumi: +66/–16
Atrašanās: Riga

PaziņojumsZiņots: Ce 03 Maijs, 2007 20:31   Atbildēt ar citātu

Ieteikums - tomēr labāk jaunu tēmu vai beztēmā ielikt, tā nav smuki, pats esmu sašmucējis bieži, pēc tam mazliet kauns! Smile

A tā griezējs kā jau griezējs, ir lietas kas nemainās! Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
naziic
Daudzrunātājs

Pievienojies: 08/04/2006
Ziņojumi: 646
Cepumi: +12

PaziņojumsZiņots: Ce 03 Maijs, 2007 21:55   Atbildēt ar citātu

Nu Dio un Halfords no saraksta man šķiet, bet man kaukā nepatīk tie powerīgie, tehniskie, ideālie un lineārie dziedoņi.

Chrono
Lielrunātājs

Vecums: 29
Pievienojies: 10/01/2007
Ziņojumi: 2203
Cepumi: +85/–5
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Ce 03 Maijs, 2007 22:41   Atbildēt ar citātu

Lai iet par Robu. Man viņa vokāls vienmēr valdzinājis. Dio jau arī ir labs, bet subjektivitāte šoreiz uzvar.

Un b*** griezej, tu vienreiz vari tikt ar to džeku galā?! Cik var ņemties un slapstīties pa stūriem? Pašam nav kauns?

It is one thing to be clever and another to be wise.
Atgriezties augšā
Sturmer
Voveraišu pavēlnieks

Vecums: 31
Pievienojies: 11/06/2006
Ziņojumi: 926
Cepumi: +68/–1
Atrašanās: Džugla

PaziņojumsZiņots: Ce 03 Maijs, 2007 22:44   Atbildēt ar citātu

Griezēj, kas tu nevari aiziet līdz veikalam un nopirkt kautvai gāzes pistoli? Ehh, mūsdienīgā jaunatne, pavisam aizmirsusi par tradicionālajām konfliktu risināšanas iespējām. God made men equal, colt made some more equal.

Bet par tēmu - Dio wins hands on grin
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Hellgar
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pk 04 Maijs, 2007 13:36   Atbildēt ar citātu

Halfords viennozīmīgi visunikālākais un krutākais Razz
Atgriezties augšā

thrasher
Viesis

PaziņojumsZiņots: O 24 Jūl, 2007 23:58   Atbildēt ar citātu

atdevu balsi par Halfordu. lai arī nevarēju izšķirties starp viņu un Dio, tomēr viņa balss dziesmās, piemēram, Victim of changes, Beyond the realms of death, liek skudriņām pār muguru skriet.

Par Dio gan var to pašu teikt. Smile
Atgriezties augšā

Skujruncis
Lielrunātājs

Vecums: 33
Pievienojies: 25/07/2006
Ziņojumi: 1190
Cepumi: +28/–3

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 00:16   Atbildēt ar citātu

Dio, viennozīmīgi. Iced Earth vokāls ar nebūt nav tik vienkārši maisā iebāžams - paklausās kaut vai Damien... Spēks!
Atgriezties augšā
subgrade
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 10:18   Atbildēt ar citātu

Matthew Barlow? Jā, man arī patīk, bet vairāk paklausoties, drusku sāk piegriezties tas viņa ūber-emocionālais dziedājums. Bet pluspunkts kaut vai tikai par to, ka viņš atšķiras ar zemāku balsi nekā vairumam citu stila zvaigžņu Smile

Vilkumeitene
Kārtībnieks

Dzimums: Dzimums:Sieviete

Pievienojies: 20/04/2007
Ziņojumi: 1813
Cepumi: +18
Atrašanās: https://twitter.com/#!/aPedajs

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 10:25   Atbildēt ar citātu

bāc ir tik grūti izšķirties starp Dio un Ozzy... bāc, bāc, bāc... nu labī, izvēle izdarīta...

Ozzy Osbourne-Dreamer
Hear the call from the depth of the anemone song
Do you dare to enter the ship?
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
romance
Daudzrunātājs

Pievienojies: 28/10/2006
Ziņojumi: 642
Cepumi: +5
Atrašanās: New York

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 11:45   Atbildēt ar citātu

Saxon vokāls arī gluži nav zemē metams.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
fatduude
Daudzrunātājs

Vecums: 32
Pievienojies: 07/05/2007
Ziņojumi: 559
Cepumi: +13
Atrašanās: Te pat

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 12:24   Atbildēt ar citātu

Vispār ļoti interesanti kapēc aptaujā ir Kiske, bet nav Hansens, patiesā Helloween balss, no Walls of Jericho, kā arī Gamma Ray!?

Bet labi.. Runājot par vokāliem neviens no aptaujā minētajiem nešķiet interesants un ausij tīkams, esu lielāks jauno balšu piekritējs.
No vecajiem(tāds kurš dzied jau no 80-tajiem) prātā noteikti nāk labākais metālfalsets - Defeiss(David DeFeis), kura vokāls ir ļoti apburošs un sasodīti tīrs un plūstošs.
Jā noteikti pieminēšanas vērts ir arī Mets Bārlovs(Matt Barlow), kura vokāls ir ir zemāks nekā sev līdzīgajiem. Tai pašā sakarā prātā nāk Joakim Brodén, kura vokāls ir pat iespējams zemāks par Bārlovu un nedaudz agresīvāks, kā jau attiecīgi bandas lirikai. Mazāk varbūt zināms, bet tikpat labi atzīts - Thorsten Kohlrausch, ar savu zemo, nedaudz it kā aizsmakušo balsi.
Zinu ka daudzus kaitina, bet mani ļoti piesaista Cam Pipes vokāls, manuprāt pašlaik specifiskākais un patiesais metālvokāls - agresīvs, ausīs griezošs, dažbrīd pat ļoti kaitinošs, bet tomēr fantastiski melodisks, vienkārši trū! Nez kad mūžigi runa iet par metālvokāliem tieši Cam'a balss nāk prātā. Protams, nedaudz vajadzīgo efektu piedod arī lirika, kas vijas cauri visām viņa balss spējām grupā.
No progresīva lauciņa mana iecienītākā balss Warrel Dane, vēl viens neviennozīmīgi vērtēts vokāls, bet nu es neredzu konkurenci šim, var patikt var nepatikt, bet spēcīgākais un daudzpusīgākais vokāls manuprāt pašlaik no dzirdētajiem. Agresivitātes un melodiskuma apvienojums viņa balsī ir vienkārši neaprakstāms. Bet kā man vienā forumā apgalvoja viens sievišķis, galvenais kas piesaita Warrel Dane publikā ir, netikai balss, bet viņa seksīgie garie mati, bet nu par to gan man grūti spriest.. es izvēlos balsi!
Noteikti pieminēšanas vērtas rīkles ir : Jens Carlsson(dievinu, spēj izvilkt pat viduvējus materiālus ar savu balsi), Tim Aymar(lielisks hevī/progresīvā vokāls), pēc pagājušā gada, Greg Wagner(viens no iecienītakajiem vokāliem apbūra pilnībā, neliela līdzība ar Dane, bet tomēr kaut kas cits) un Kelly Carpenter(pašlaik, ja atmiņa neviļ bez grupas, varbūt kādam LV vajag!?).. Un tā varētu turpināt ilgi..
Ja pierauj klāt nedaudz hevī/dūm tad noteikti pieminēšanas vērts ir Terry Jones, Ozijs viņa priekšā nobāl..
Un tas ka pataujā nav iekļauts Hansi Kürsch, dažs labs pover/hevī fans nepiedotu..

subgrade
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 15:30   Atbildēt ar citātu

Es izvēlējos tos, kuri ir pazīstamākie un universāli par labākajiem uzskatītie (kas, visai loģiski, nozīmē, ka tādas zināmākas grupas pārstāvošie). Nu ko dotu, ja pieminētu, piemēram Cam Pipes? Te virspār būs vairāk par pāris cilvēkiem, kas 3 Inches of Blood ir dzirdējuši?

Turklāt nav jēgas pārāk daudzas opcijas aptaujā ieviest. Ja vēl kāds kādu pieminēs, lūgtum, pievienošu.

Hansi Kürsch balss ir unikāla, bet es neteiktu, ka viņš būtu uzskatāms par izcilu dziedātāju; to pašu varu attiecināt arī Terry Jones. Nu jā, Ozijs jau arī gan nav tas spējīgākais vokālists Smile Tomēr Black Sabbath, atšķirībā no Pagan Altar, šeit ir dzirdējuši droši vien ne mazāk kā puse lietotāju. Kas attiecas uz Hansenu, visu cieņu kāģitāristam un leģendāru grupu dalībniekam, bet imo Kiske can sing circles around him.

SirenOfTheWoods
Daudzrunātājs

Vecums: 29
Pievienojies: 12/09/2006
Ziņojumi: 717
Cepumi: +4/–1

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 15:59   Atbildēt ar citātu

Atķeksēju "Cits", jo šobrīd ir tā, ka balsoju par iepriekšpieminēto Matt Barlow.
Atgriezties augšā
Paranoid.
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Jūl, 2007 16:04   Atbildēt ar citātu

Izvēlējos Brūsu, tāpēc, ka Dio jau tā ir pietiekami daudz balsu. grin Un vispār esmu liela Iron Maiden cienītāja, tāpēc lai jau tiek. Arī Robs ir lielisks, taču man ne tik tuvs kā abi iepriekšminētie, tas pats ar Oziju. Bet visspēcīgākais vokāls bez liekiem jautājumiem protams pieder Dio. Smile
Atgriezties augšā

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Heavy, Thrash, Speed, Power, Progressive Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4  Nākamā
2 no 4 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2017