Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Skid Row

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Heavy, Thrash, Speed, Power, Progressive
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Nirnaeth
Viesis

PaziņojumsZiņots: Sv 15 Apr, 2007 18:39   Atbildēt ar citātu

arhīvos: http://www.metal-archives.com/band.php?id=1657
oficiālā mājaslapa: http://www.skidrow.com/

īsti nezināju, kurā sadaļā likt. lai gan man pašai liekas, ka viņi ir heavy ar dažām glam un hard rock iezīmēm, ir daudz un dažādu vēl citu variāciju par šīs grupas mūzikas stilu (heavy metal, traditional metal, 80s metal, pop metal, hair metal, glam metal, hard rock un vēl vvz kas), tā kā iespējams nevajag īpaši iedziļināties.

tā kā man īpaši nerausta tas, ka grupa agrāk (80-ajos) bija ļoti populāra un pat MTV topu augšgalos iekļuva, nav arī nekādu problēmu klausīties. pati mūzika ir ļoti vienkārša un ne ar ko īpašu neaizrauj un neizceļās, taču pavisam cita lieta ir Sebastian Bach dalība pirmajos divos albumos (Skid Row un Slave to the Grind). viņam noteikti pieder viena no labākajām balsīm, kādas esmu dzirdējusi. Smile
savukārt, nākošie albumi ar Johnny Solinger pie mikrofona, manuprāt, ir pēdējie sū... Skid Row bez Sebastiana nav Skid Row.

ak, jā, iztiksim bez nievāšanās par "gay metal" un popmūziku, ok? finger

jūsu domas par šo grupu?
Atgriezties augšā

genocide
Viesis

PaziņojumsZiņots: Sv 15 Apr, 2007 21:13   Atbildēt ar citātu

Sebastiana balss tik tiešam ir ar citiem nesalīdzināma. un, manuprāt, viņi, t.i. Skid Row, ļoti zaudēja viņu padzenot no grupas. tieši Sebastiana balss ir tas, kas viņu mūziku dara patīkamu un klausāmu.

gribēju tikai piebilst, ka Sebastians piedalījās arī trešajā albumā, t.i. Subhuman Race.
Atgriezties augšā

romance
Daudzrunātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete

Pievienojies: 28/10/2006
Ziņojumi: 642
Cepumi: +5
Atrašanās: New York

PaziņojumsZiņots: Tr 18 Apr, 2007 19:06   Atbildēt ar citātu

Kādu laiciņu atpakaļ ļoti patika glam rock un vispār 80's metal, tad arī viņi bija visai mīļi. Lai gan tagad mazliet esmu pakāpusies no 80's uz atpakaļu, sanāk šad un tad viņus paklausīties.

Jā, un pirmie albūmi ir nesalīdzināmi ar tiem, kas tika izdoti pēc tam. Wink

Starpcitu jauki,ka arī kādam šeit šī grupa patīk. Rolling Eyes
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
Wacken
Viesis

PaziņojumsZiņots: Sv 22 Jūl, 2007 22:54   Atbildēt ar citātu

nu man personīgi no skid row mīļākā ir one light... tāda mierīga un nomierinoša...
Atgriezties augšā

Chaos
Viesis

PaziņojumsZiņots: Sv 07 Okt, 2007 16:41   Atbildēt ar citātu

pirmie divi albumi Skid Row un Slave to The Grind bij pa pirmo, nostaļģija.. Tagad Ar to Solindžeru priekšgalā tā ne visai, lai gan paklausīties pa retam var. pārāk tāds pancisks liekās.
Atgriezties augšā

Andy
Viesis

PaziņojumsZiņots: Tr 19 Dec, 2007 22:35   Atbildēt ar citātu

Manuprāt būtu jēdzīgi pievērst uzmanību Seba Baha pēdējā laikā visai spēcīgajai solodarbībai. Cik zināms, viņš šogad arī noknieba tūri kopā ar GUNS.
Kas attiecas uz SKID ROW, tad "Subhuman Race" albums droši ir ieteicams katram meklētājam. skinbang
Atgriezties augšā

Poga
Kaste

Vecums: 30
Pievienojies: 30/05/2007
Ziņojumi: 2170
Cepumi: +53/–13
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Ce 20 Dec, 2007 01:23   Atbildēt ar citātu

Man patīk Sebastians Bahs Embarassed

Juventus
Kārtībnieks

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 40
Pievienojies: 02/07/2007
Ziņojumi: 3329
Cepumi: +69/–18
Atrašanās: pretī kompim

PaziņojumsZiņots: Ce 20 Dec, 2007 09:33   Atbildēt ar citātu

Nirnaeth uzrakstīja:
pati mūzika ir ļoti vienkārša un ne ar ko īpašu neaizrauj un neizceļās

Nez', kāda tad jēga diskusijai? grin

Man šīs blices izpildījumā patika dziesmiņa "I remember" - tiešām hīts! Bet kopumā jāsaka, ka grupas sakarīgākā daiļrade pilnīgi ievietojas vienā izlases CD, kas tika izdots aptuveni pirms 5 gadiem, un brīžam pat rodas iespaids, ka arī šajā izlasē dziesmu būtu varējis būt mazāk, kopējā albūma kvalitāte no tā tikai iegūtu. Smile

Cirvis89
Plikais cirvis

Vecums: 28
Pievienojies: 24/05/2007
Ziņojumi: 2318
Cepumi: +20/–6
Atrašanās: TālTālā zeme

PaziņojumsZiņots: Ce 20 Dec, 2007 09:49   Atbildēt ar citātu

nezinu, man jau patīk gan kā spēlē, gan klipiņi.
pats nebūtu žēl aiziet uz kādu viņu konci! Smile

morasse
Daudzrunātājs

Pievienojies: 29/08/2006
Ziņojumi: 718
Cepumi: +11/–2
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Ce 20 Dec, 2007 10:29   Atbildēt ar citātu

es arī labprāt klausos Skid Row pirmos albumus vokālista Sebastiana Baha dēļ, patīk ne tikai balss, bet arī atraktīvais un "brīvais" (wild) izpildījums, kas diemžēl pietrūkst tagadējiem Skid Row.
manas vismīļākās dziesmas ir "youth gone wild", "in a darkened room", arī "slave to the grind".
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
cockfags'
Viesis

PaziņojumsZiņots: Ce 20 Dec, 2007 11:24   Atbildēt ar citātu

Es pārāk daudz nevaru pateikt par Skid Row daiļradi, jo tā esmu tikai viņu rādio dziesmas klausījies, bet cik man ir nācies to Supergroup pa VH1 redzēt, man Sebastians Bahs ir kļuvis par tādu kā garīgo līderi savā ziņā. Viņš ir persona kas dzīvo rokenrolu un mani tamdēļ māc skaudība.
Atgriezties augšā

Andy
Viesis

PaziņojumsZiņots: Ce 17 Apr, 2008 08:59   Atbildēt ar citātu

Ja runājam par garīgo šķautni, starp citu, pirms kādiem četriem pieciem gadiem viņš Toronto nodziedāja arī JCSS. read
Atgriezties augšā

Andy
Viesis

PaziņojumsZiņots: Ce 17 Apr, 2008 15:38   Atbildēt ar citātu

Nu ja, es kā tāds jefiņš starp kārtīgiem pārmetālistiem, runa ir par titullomu Endrjū Loida Vēbera un Tima Raisa leģendārajā rokoperā "Jēzus Kristus Superzvaigzne".

Tears For Fears "Shout"
Atgriezties augšā

No Team Ultra
Runātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 32
Pievienojies: 17/01/2009
Ziņojumi: 150
Cepumi: –1
Atrašanās: Ceļā

PaziņojumsZiņots: Pm 19 Jan, 2009 00:33   Atbildēt ar citātu

Viena no pirmām grupām kurai es dabūji CD , vispār grupu zinu sen sākot no Litle Wing (Jimi Hendrix cover), kaut gan tagad 5 gadus neemsu klausījies, bet video ko esmu redzējus pat nesen, vēl jo projām patīk, bet TIKAI Skid Row, Slave To The Frind un B Side Oversalfes, citi CD ir slikti, man nepatīk
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Heavy, Thrash, Speed, Power, Progressive Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
1 no 1 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2017