Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
krutākie vokāli un smieklīgākie vokāli
Aiziet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Death, Black, Epic Black, Viking, Battle
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Stopp
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 03/04/2006
Ziņojumi: 2017
Cepumi: +8
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: O 16 Maijs, 2006 19:30   Atbildēt ar citātu

runa ir par growlveidīgajiem vokāliem.

kādi tik nav dažādos metāla žanros vokāli - citur augstaki, citur zemāki, citur īpaši apstrādāti, citur vēl sazin kādi. dažus no tiem klausīties ir bezmazvai bauda, citi griež ausīs, par citiem nāk smiekli.

uz ātru roku sarakstīšu dažus krutākos un dažus rēcīgākos vokālus.

Amon Amarth - viennozīmīgi krutākais growls, kādu zinu. šito klausīties ir bauda enjoy

Anorexia Nervosa - tas nav growls, tas ir tāds kruts ķērciens, dod dies man tā mācēt kādreiz :p arī klausīties bauda.

Marduk (Zviedrija) - nuu, par šito gan es rēcu grin tāds manuprāt visai neizdevies ķērciens, bet nu ir, kam patīk.

Wormed - nupatkā Smerdelis ieteica grupu, vot par šito growlu man drausmīgi nāk rēka. Razz šīs tēmas iedvesmotājs, ja kas.

vēl visu laiku esmu smējies par Cannibal Corpse vokālu, kā arī par Skyforger vokālu Kaujā Pie Saules, bet tas man pie reizes arī griež ausīs.

varbūt ir vēl kas, šitais tā uz ātro Razz

Smerdelis
Viesis

PaziņojumsZiņots: O 16 Maijs, 2006 19:46   Atbildēt ar citātu

Pirmaa vieta noteikti tiek muusu pashu latvieshu prog/death/grind grupai Tabestic Enteron, tik suliigs vokals, njamma!

Wormed - wooohooow, vilciens!!! \m/

Bloodbath pirmaa albuma vokals aka Opeth vokals - patiikami brutaaals un saprotams!

Bloodbath otraa albuma vokals, patiik vairaak kaa pirmaa albuma vokals, brutaals, saprotams un suligaaks par pirmo, bauda klausiities! Smile

Devildriver - Agresiivs, patiikams, skaidrs!

Latvieshu metalcore grupas Gossip - wooow, agresiivs, bet diemzjeel neskaidrs, bet tikuntaa patiikami klausiities (bet vinjsh pameta grupu un tagad dzied grupaa bite back ).

XXX Maniak - well, nevar noraksturot, tas vnk jaadzird.

Excrementory Grindfuckers - tas pats kas maniakiem.

----------------------------------------------------------------------------------

Bet pilniigi visus growl vokalu paarspeej Hansi Kursch ( Blind Guardian dziedaatajs) speeka pilnaa, neatkaartojamaa balss!!! Skatoties live ierakstus secinaaju, ka vinjsh buutu gjenials black metal vokals, cik zjeel, ka Hansi ir paaraak kruts lai dziedaatu black'u Twisted Evil

kamelot - The Shadow Of Uther
Atgriezties augšā

Exorcist
Dižrunātājs

Vecums: 35
Ziņojumi: 6258
Cepumi: +76/–8

PaziņojumsZiņots: Tr 17 Maijs, 2006 10:27   Atbildēt ar citātu

Smerdelis uzrakstīja:
Latvieshu metalcore grupas Gossip - wooow, agresiivs, bet diemzjeel neskaidrs, bet tikuntaa patiikami klausiities (bet vinjsh pameta grupu un tagad dzied grupaa bite back

Nu jau vairs nerūc tur. Grupa viņu negribēja. Paši nezin ko grib, hehe Twisted Evil

Runājot par vokāliem - par Wormed vēl labāk cūkojas Slovākijas Brutal Death Metal triecēji - Sanatorium: http://www.sanatorium.nfo.sk/
It sevišķi dziesmā Killing: http://www.sanatorium.nfo.sk/_media/_music/01-sanatorium-killing.mp3 un arī citās (saitā tās var dabūt).

Šiem mūzika arī apakšā ir, ne tikai vokāla cūcības (vardības)
Lai nu kā - man šie kviepļi ļoti tīk. Vieni no tiem, kuru dēļ iepatīkās brutal death, hehe Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Izkapts
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 32
Pievienojies: 19/05/2006
Ziņojumi: 2193
Cepumi: +22/–2
Atrašanās: The light in the attic

PaziņojumsZiņots: Pk 19 Maijs, 2006 02:45   Atbildēt ar citātu

Es tik gribēju piebilst, ka tad, kad sākas runas par "Centvrion" (Itālija) vokālu, tas reizēm pat līdz dūrēm aiziet. Metāla arhīvos http://www.metal-archives.com/ vokāls tiek smagi nolikts, toties man tas liekas viens no izcilākajiem vokāliem, kāds jelkad metālā bijis. Kad pirmo reizi klausījos Hyper Martyrium, man likās, ka grupai ir divi vokāli - rūcošais un heavy melodiskais falsets, bet nekā - čalis viens, turklāt var no viena augstuma uz otru pāriet bez pauzes. Noteikti jāredz dzīvajā, tur jābūt tādai balsij..

Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Eastern_Hellfox
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 20 Maijs, 2006 13:13   Atbildēt ar citātu

Es absoluuti piekriitu, ka Sanatorium ir labs patiikams vokaals. No black vokaaliem man ljoti priecee Immortal, Absu ,Satyricon un D¸dheimsgaard vokaali. Arii Mystifier ir ljooooti ievesmojoshs.

No sliktiem un nebaudaamiem vokaaliem mineeshu Centurion, vai kaa nu shos sauca, no Itaalijas. Un sievietes padauzas vokaals grupaa Evol ir drausmiigs.

Watchtower
Atgriezties augšā

Eastern_Hellfox
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 20 Maijs, 2006 13:14   Atbildēt ar citātu

Haaa
beigaas sanaak, ka misteri un jaunkundzes no Itaalijas ir mazliet shvaki savaa vokaalistiskajaa talantaa.......
Atgriezties augšā

Stopp
Lielrunātājs

Ziņojumi: 2017
Cepumi: +8

PaziņojumsZiņots: Se 20 Maijs, 2006 13:15   Atbildēt ar citātu

Immortal bija tāda dziesma Call of the Wintermoon ? drausmīgi rēcīgs bezbudžeta klips XD

Izkapts
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 20 Maijs, 2006 13:22   Atbildēt ar citātu

Eastern_Hellfox uzrakstīja:
Es absoluuti piekriitu, ka Sanatorium ir labs patiikams vokaals. No black vokaaliem man ljoti priecee Immortal, Absu ,Satyricon un D¸dheimsgaard vokaali. Arii Mystifier ir ljooooti ievesmojoshs.

No sliktiem un nebaudaamiem vokaaliem mineeshu Centurion, vai kaa nu shos sauca, no Itaalijas. Un sievietes padauzas vokaals grupaa Evol ir drausmiigs.

Kāpēc gan? Ja spēj izteikt savu viedokli, tad to vajadzētu arī pamatot.

Atgriezties augšā
Eastern_Hellfox
Viesis

PaziņojumsZiņots: Sv 21 Maijs, 2006 19:39   Atbildēt ar citātu

OK, naaku balstiit savu viedokli:
Sanatorium- patiik taadeelj, ka agresiivs un dziljsh un talantpilns vokaals. Viens no labaakajiem starp grind core

Immortal-jo ruugts, ruugts un aatrs un klasisks black vokaals. Taa es iedomaajos ideaalo black vokaalu

Absu-bundzinieks gjeenijs, ka var to visu paspeet-plus rakstiit tekstus. Histeerisks un rejoshs black vokaals-man priecee

Satyricon- vienkaarshi ljauni un radoshi

D¸dheimsgaard- vaajpraata blass, plasha vokaalu mainja un kontrasti. Interesanti klasuiities un juugties liidzi

Mystifier- opera+black+daudz vidusjuuras kraasu shim puisim balsii

Centurion- daudz, daudz par daudz klaigaashanas, tas drausmiigi grizj ausii un ilgi nevar iztureet. Pie tam, daudz atkaartojas ar saviem trikiem

Evol(sievieshvokaals)- nebaudaama anglju valodas izruna. Sabojaa visu muuziku ar primitiivismu un to leeto pieskanju balss tonii, nav tur nekaadu sajuutu iekshaa. Kaapec padauza? Jo labpraat uzrauj brunchus gaisaa un veel pie tam iemuuzjina skatu un ieliek cd vaakaa. fui
Atgriezties augšā

Exorcist
Dižrunātājs

Vecums: 35
Ziņojumi: 6258
Cepumi: +76/–8

PaziņojumsZiņots: Pm 22 Maijs, 2006 09:32   Atbildēt ar citātu

Pie labā vokāla piemetu klāt vēl Encryptor, Impending Doom. Luna Field. Paklausies, analizēsi, hehe Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Deth
Viesis

PaziņojumsZiņots: Pm 22 Maijs, 2006 10:24   Atbildēt ar citātu

Imo labākais black vokāls ever bija un būs Dead, slavenais Mayhem vokālists. Nu vienk fantastiska, tumša, psihiski nevesala un izmisusi balss - Live in Leipzig albums ir gluži vienk fantstisks vokālajā ziņā. Pity that he's dead, though, balss bija fantastiska.

Visp jau visi vecie norvēģu blekeri ir ar labiem vokāliem, izcelt gan gribētos Immortal, Darkthrone un Satyricon. Un Vargu arīdzan. Balss jau nu viņam ir ļoooti laba - tāda izcili izmisusi un plosīta.
Atgriezties augšā

subgrade
Lielrunātājs

Pievienojies: 23/05/2006
Ziņojumi: 2851
Cepumi: +30/–1
Atrašanās: iekšā

PaziņojumsZiņots: O 23 Maijs, 2006 21:15   Atbildēt ar citātu

Growl:
Dave Rotten (Avulsed, Christ Denied u.c.). Nu smuki burbuļo džekiņš, ne pielikt, ne atņemt.
Mikael Akerfeldt (Bloodbath (Resurrection Through Carnage albums); Opeth gan reti kad izdodas paklausīties nežāvājoties) - feini sauss un tai pat laikā dobjš.
Bo Summer (Illdisposed) - Spēcīgs, sulīgs, arī ķērcieni zjbs iznāk.
Paul Kuhr (Novembers Doom) - viens no visvislabākajiem: dobjš, sulīgs, bet nevainojami skaidra dikcija, turklāt spēcīgs arī tīrais dziedājums.
Antti Boman (Demilich) - nespēju iedomāties, kā viņš tādu rīkles skaņu koncertā spētu visu konča laiku turēt. Bet, tā kā X gadu laikā vienīgā un pēdējā viņu tūre nekur mums tuvumā loku nemet, tad laikam tā arī neredzēšu. Ja nu vien šie nepārdosies un nereanimēs grupu...

Black nav diez ko tuvs, bet Abbath (Immortal) šķiet labs krekšķītis.

Attiecībā uz Centvrion esmu Izkapts pusē respekt

Hansi Kursch, protams, ir klase par sevi. Bet pēdējā laikā pārliecinošākais tīrais hevistu vokāls nāk ne no viena cita kā Tim "Ripper" Owens rīkles. Iespaidīgi.

assrape
Viesis

PaziņojumsZiņots: Ce 25 Maijs, 2006 13:31   Atbildēt ar citātu

tie, ko pieminēja subgrade pluss
Fauns no Tabestic Enteron Smile)
Thomas Akim Gr¸nb¿k Jensen no Saturnus
Attila no Mayhem albūmā De Mysteriis Dom Sathanas - wī
Rob no Fornicator (thnx Fauns par šito)
growls no Abysmal Torment
Alan Dubin no Khanate vokalizēšanas stils. nu tik tik izsamisis Smile (alums Things Viral)
Atgriezties augšā

Izkapts
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Ce 25 Maijs, 2006 13:33   Atbildēt ar citātu

Faunam kruta ir ne tikai skaņa, bet arī bilde, kā viņš to mēli kustina, jēe, par to es esmu starā.

Atgriezties augšā
phantasmagoria
Zeķu meitene

Pievienojies: 07/04/2006
Ziņojumi: 759
Cepumi: +2
Atrašanās: Wallachia

PaziņojumsZiņots: Pk 26 Maijs, 2006 14:28   Atbildēt ar citātu

A man rēcīgs liekas Fimoz vokāls...tāds kā vardes un suņa krustojums grin
Atgriezties augšā
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Death, Black, Epic Black, Viking, Battle Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākamā
1 no 5 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018