Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Tumšā interneta radio veidotāju grupa
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4, 5, 6

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Noteikumi un paziņojumi
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>

Vai ir vajadzīgs Latvijas tumšais interneta radio?
Jā, labprāt to klausītos
70%
 70%  [ 83 ]
Jā, labprāt piedalītos tā veidošanā
15%
 15%  [ 18 ]
Vienalga
11%
 11%  [ 13 ]
Nē, nevajag
3%
 3%  [ 4 ]
Lietotāji balsojuši: 118
Balsis kopā: 118
Detalizēts rezultātu pārskats/Atsaukt balsojumu

Autors Ziņojums
tas_pats
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 14 Mar, 2009 15:32   Atbildēt ar citātu

Chazz uzrakstīja:
Bet es joprojām neesmu sapratis, kāda jums jēga no neta radio, kurš patiesībā vispār nebūtu radio, bet tikai ierakstītu raidījumu klausīšanās?

Es personīgi esmu gan. Darba vietā ir liegts glabāt mūzikas datnes, līdz ar to nākas klausīties kādu tīkla radio. Tā kā mana gaume ir tikai man, tad man ir personīgs tīkla radio grin
Personīgi iesaku:
http://mpd.wikia.com/wiki/Music_Player_Daemon_Wiki
Smile
Atgriezties augšā

nefriti
Viesis

PaziņojumsZiņots: Se 21 Mar, 2009 20:32   Atbildēt ar citātu

Ideja jau ir ļoti laba, man jau ar SWH ROCK neķer un tur nav tāds klāsts ,ko tajā brīdī īsti gribētos klausīties, esmu mēģinājusi klausīties pasaules visādus interneta radio ar dažādiem mūzikas stiliem, bet tos man ar īsti brīžam vai nu neķer vai internets ir par lēnu, ja ātrumu pārsniedzu sūtot vai saņemot lielākus failus, tas man tiek samazināts, un citur tas interneta radio vai tie faili ko var noklausīties nav tā ieprogrammēti,lai tie pēc atskaņošanas ielādes vēlreiz būtu iespējams atskaņot bez aizķeršanās un kā vajag noklausīties, man videoklipi kuri ir piecu minūšu gari lādējas divdesmit minūtes ar aizķeršanos un tikai tad tos var noklausīties normāli, dažreiz pat tas iet ilgāk, tā manas zināšanas internetā ir zem nulles manuprāt, bet tas laikam ir ļoti paškritiski, labi ja vispār ko varu ko atrast brīžam jūtos galīgi blonda, lai gan matu krāsa man tāda nav ,bet zinātnieki par to vēl strīdas, bet pasmejos par to nu ko tur var darīt kaut kas vēl jāapgūst viszinīte jau nevaru būt,jā par to dzejas ierunāšanu būtu super, bet par to pārraides laiku tā ir kā ir ,ja tāds būtu uz kādu stundiņu dienā, tikai problēma tāda cik klausītāju tajā brīdī būtu onlinā, es jau ar te biežāk sēžu pie PC pēdējā laikā agrāk es tik bieži internetā nesēdēju,laika nebija, mēģināju apjaust kā šī lapa ankh.lv darbojās, vairākas reizes mēģināju piereģistrēties kā lietotājs, nu tad beidzot esmu šeit , man jau sakarā ar to krīzi garastāvoklis vispār bija čābīgs, jo kur tik paskatās vis iet uz leju un pamats brūk zem kājām, bija pat doma aizvākties prom no Latvijas, bet tomēr paliku šiet un mācīšos ko citu,kas darba tirgū ir noderīgāks, jo mana nozare nav vairs aktuāla, saknes laikam ir pārāk stipras un kas to lai zin redzēs kā būs ,vienmēr jau zāle ir zaļāka tur kur mēs neesam, droši un stabili nav nekur, bet šeit ir mājas redzēs ko nākotne nesīs un kā turpmāk dzīvosim, no tiem skaitļiem ,kas tur tika minēti ar neko nejēdzu, tā man ir tumša bilde, tā kā vēl šis tas ko apgūt,ja vien ir no kā iemācīties un to pielietos dzīvē, mūžu dzīvo, mūžu mācies, vēlreiz saku ,ka ideja ir laba tikai to jāmāk īstenot ,lai tā aizietu, izmēģināt ieprogrammēt un palaist publikas novērtēšanai ka izmēģinājumu un to pilnveidot. Tā kā uz priekšu, ceru ,ka Jums viss izdosies, ja man būtu kādas zināšanas un stabils brīvais laiks es ar būtu izpalīdzējusi. Sad grin Idea
Atgriezties augšā

Nightqueen
Šņuk-šņuk kārtībniece, Sveicinātāja

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 27
Pievienojies: 12/08/2006
Ziņojumi: 2228
Cepumi: +29/–6
Atrašanās: Faery land

PaziņojumsZiņots: Sv 22 Mar, 2009 21:21   Atbildēt ar citātu

Vesels dzīvesstāsts pastāstīts tikai divos teikumos, kā var spriest pēc punktu skaita. Bet par tēmu tik mazdrusciņ.

RavenX
Daudzrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 34
Pievienojies: 20/01/2009
Ziņojumi: 999
Cepumi: +26/–2

PaziņojumsZiņots: Sv 22 Mar, 2009 22:19   Atbildēt ar citātu

To laikam sauc par apziņas plūsmu grin
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Noteikumi un paziņojumi Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 no 6 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2017