Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Therion 21.03.2018 klubā Melnā Piektdiena

 
Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pasākumi
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Darkheart
Radītājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 35
Pievienojies: 05/01/2006
Ziņojumi: 6783
Cepumi: +49/–6
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Okt, 2017 16:50   Atbildēt ar citātu21.martā klubā "Melnā piektdiena" uzstāsies zviedru simfoniskā metāla leģenda, grupa "Therion"!

"Therion" tiek uzskatīta par žanra pionieri, kas pirmā savos majestātiskajos skaņdarbos orķestrālās un koru daļas iekļāva kā neatņemamu sastāvdaļu, tādējādi iepriekš nedzirdētā veidā radot lielisku metāla un klasiskās mūzikas savienojumu. Dziesmu tekstos jau no pirmsākumiem galvenokārt tiek skarta mitoloģijas, senu mistisku un reliģisku zinību tematika.

Grupa radusies 1987. gadā un tās dibinātājs, idejiskais līderis un ģitārists Kristofers Johansons (Christofer Johansson) ir vienīgais dalībnieks no sākotnējā sastāva, kurš grupā darbojas joprojām.
Savas muzikālās darbības sākumā "Therion" spēlēja death metal, taču visnotaļ ātri atrada savu unikālo nišu, kurā līdz pat šim brīdim ir nepārspēti līderi.

1995. gadā iznākušais albums "Lepaca Kliffoth" iezīmēja ceļu grupas izvēlētajai muzikālajai virzībai – radīt unikālu metāla un klasiskās mūzikas sintēzi, kas visā krāšņumā izpaudās nākamājā albumā "Theli" un tas kļuva par lielo izlaušanās punktu grupas darbībā. Vēl šobrīd, teju 15 gadus pēc iznākšanas, tas ir viens no ierakstu kompānijas "Nuclear Blast" pārdotākajiem albumiem.Albumi "Vovin" un "Deggial" turpināja demonstrēt veiksmīgu un progresīvu sava stila attīstību. 2001. gada veikums "Secret of the Runes" apliecināja, ka arī augsti standarti un prasības pret sevi nav nekas tāds, ko nevarētu pacelt vēl augstāk un arīdzan realizēt. Tam secīgi sekoja monumentāls darbs deviņu mēnešu garumā, kura laikā 171 cilvēks – pati grupa, pieaicinātie mūziķi, kori, simfoniskais orķestris un citi – apvienoja spēkus un radīja fantastiskus muzikālus sacerējumus, kas dienasgaismu ieraudzīja 2004. gadā divu albumu veidolā: "Lemuria" un "Sirius B".

2007. gads bija ievērības cienīgs ar grupas 20 gadu darbības jubilejas atzīmēšanu, kas notika visnotaļ atbilstoši: jauns albums "Gothic Kabbalah" un plaša koncertturneja.

Jaunākais veikums ar nosaukumu "Sitra Ahra" tika izdots šogad. Tas turpina sajūsmināt ar grupai raksturīgo skanējumu, atmosfēru un sniedz tieši to, ko klausītāji vēlas dzirdēt ar nosaukumu "Therion". Albumā izmantots daudzu stilu sajaukums, mūzikā dzirdamas ietekmes no teju visām pasaules malām, sākot no Vidējiem Austrumiem līdz pat Skandināvijai, un ietverot arī visu to, kas atrodas pa starpu. Tas ir ļoti vērienīgs pieteikums, taču Therion šo izaicinājumu tver un izvērš sev raksturīgajā vieglumā un pārvērš grandiozās skaņu miriādēs.

Grupas "Therion" pasaules turnejas "Sitra Ahra Tour 2010" ietvaros koncertuzstāšanos laikā kolektīvs esot apmeklējs arī Rīgu.

Pēc septiņiem gadiem "Therion" iepriecinas fanus ar jaunu albumu "Beloved Antichrist", kurš nāks pasaulē 2018.gadā. Koncertā tiks izpildītas dziesmas no jaunākā albuma un arī klasiskie hiti.


Koncerta sākums plkst. 19.00. Biļetes iepriekšpardošanā internetā www.ticketshop.lv.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Skype
Skype
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pasākumi Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
1 no 1 lapām

 
Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā© ankh.lv 2006-2018