Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Kādas dīvainas lietas jums patīk un kāpēc?
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Madeira
Mazrunātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete

Pievienojies: 26/06/2013
Ziņojumi: 35
Cepumi: 0

PaziņojumsZiņots: Pk 28 Jūn, 2013 13:45   Atbildēt ar citātu

Ar dīvainībām ir tā, ka tās tikai iespējams konstatēt, esot attiecībās ar vēl kādu cilvēku/-iem...
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Shaitael
Lielrunātājs

Vecums: 32
Pievienojies: 10/02/2007
Ziņojumi: 4364
Cepumi: +93/–26
Atrašanās: The Devils Hall of Fame

PaziņojumsZiņots: Pk 28 Jūn, 2013 13:57   Atbildēt ar citātu

Ir lietas, kas man normālas, citiem - dīvainas, tomēr ir, kas pat pašai liekas tomēr dīvaini, tomēr daru grin Visādi sīkie dzīves prieki.

Touch my body, crush my soul, love!
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.
Steelheart
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Teletūbijs
Lielrunātājs

Vecums: 25
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Pk 28 Jūn, 2013 15:30   Atbildēt ar citātu

jap, mazie dzīves prieciņi. Tā jau ir - citi skatās šķībi,bet pašai šķiet normāli.
Iz sevis - ir tie cepumi, kas sastāv no cepums+slānis ar šokolādi+cepums. Bieži vien mēdzu apēst tikai to cepumu, pie kura ir pielipusi šokolāde, tos atlikušos atstāju atpakaļ pakā.
- -
Mizoju kartupeļus un dajebko citu, vēršot nazi virzienā nevis uz sevi, bet gan no sevis. Tāpēc man nepatīk kolektīvi taisīt ēst, jo vienmēr kāds piepišās, ka "kamēr tu tur tos piecus kartupeļus nomizosi es nomizošu divtik"
- - -
Mēdzu no prieka lēkāt publiskās vietās.
- - -
Nemēdzu pa telefonu runājot pa priekš sasveicināties, bet lietišķi pateikt vajadzīgo informāciju pāris teikumos un pārtraukt zvanu.
- - -
Mērcējot zemeņu vai citas sarkanas tējas maisiņu karstā, caurspīdīgā ūdens krūzē vienmēr priecājos, kā ūdens iekrāsojas zils un tikai tad, kad iemērcu otro reizi - kļūst sarkans.
- - -
Diezgan bieži, ja apkārtnē ir kāda tīkama industriāla skaņa vai dzelzceļš klausos tik ilgi, kamēr mēdzu attapties, ka pie luksefora atkal jāgaida zaļā gaisma.
- - -
Skatoties uz fotogrāfijām vismaz pusē gadījumu kā pirmo pamanu fonu, nevis to, uz kā fotogrāfijā vērsts uzsvars.
- - -
Pirmie trīs vārdi, ko iemācos svešvalodā - tēja, alus, skurstenis.

Vispār ir ļoti daudzas lietas, kas citiem šķiet dīvainas, gan jau vēl kaut ko atcerēšos un ierakstīšu.

Mazā sadomazohiste Kārtībnieks

Pievienojies: 22/07/2006
Ziņojumi: 1072
Cepumi: +55/–1
Atrašanās: kaimiņos

PaziņojumsZiņots: Pk 28 Jūn, 2013 16:28   Atbildēt ar citātu

Man patīk ēst vistu kaklus. Visi brīnās. Un cūkas smadzenes, bet tas jau tā normāli.

Kad nopērku saldējumu, tad varu apēst tikai glazūru, bet pašu saldējumu atdot citam. Ja saldējums ir ar šokolādes glazūru, tad glazūru palūdzu apēst kādam citam un ēdu tikai saldējumu.

Braucot klabošā, grabošā transportā, pārslēdzu smadzenes un klausos to kā industriālo mūziku.

Nelietoju naudasmaku - nauda izklīdusi pa visu somu un kabatām. Vakarā, kad velku nost bikses, nauda ripo pa grīdu. Man patīk, kā izskatās ar latiem noklāta grīda un citreiz tos salasu tikai tad, kad vajag naudu grin

Man patīk draugu piezīmju blociņos un plānotājos pa kluso iezīmēt žirafes, lai viņiem ieraugot kļūst priecīgāks prāts.

Šausmīgi patīk skatīties, kā paceļas un nolaižas lidmašīnas, arī vilcieni patīk. Varu vienkārši aizbraukt uz lidostu un lūrēt stundām.

Patīk skatīties uz random cilvēkiem un domāt, kas viņi ir, ko domā, ko jūt, kurp brauc, kas viņiem somā, ko ēdīs vakariņās, utt. Veselu stāstu varu izdomāt par konkrēto cilvēku un nemaz neiespringstu, apzinoties, ka nekas no tā neatbilst patiesībai.

Grūti jau tā pateikt, kas ir dīvains, jo man tas viss šķiet normāli. Apkārtējie ir tie, kas norāda, ka viena vai otra rīcība ir dīvaina.

Šis mirklis ir tava dzīve.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Myster
Runātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 26
Pievienojies: 14/09/2011
Ziņojumi: 284
Cepumi: +5/–1
Atrašanās: Lasītavā

PaziņojumsZiņots: Pk 28 Jūn, 2013 19:23   Atbildēt ar citātu

Arī nelietoju maku.
Atgriezties augšā
essnee
Runātājs

Pievienojies: 29/01/2009
Ziņojumi: 450
Cepumi: +32

PaziņojumsZiņots: Se 29 Jūn, 2013 12:36   Atbildēt ar citātu

Vemt man arī patīk:D

It kā ik pa laikam cilvēki brīnās par to, ko es daru, bet tā uzreiz nenāk prātā.

Citreiz patīk, ka sāp. Pavasarī man tā sāpēja mugura, ka tas sagādāja problēmas vispār pārvietoties. Protams, ka gribējās, lai ātrāk pāriet, jo tās sāpes bija mokošas un neizturamas, bet tai pat laikā ļoti izbaudīju. Laikam tāpēc, ka man reti vispār sāp. Interesantas sajūtas:)

Cilvēki domā, ka ir dīvaini skriet tik daudz, kā to daru es, bet, apgrozoties skrējēju sabiedrībā, man tas pašai liekas tikai normāli:D
Atgriezties augšā
postmortem
Bučiņa, Maita Kārtībnieks

Vecums: 26
Pievienojies: 30/10/2006
Ziņojumi: 3697
Cepumi: +74/–8
Atrašanās: Mainīga. Sekojiet postažai.

PaziņojumsZiņots: Se 29 Jūn, 2013 15:39   Atbildēt ar citātu

Man patīk fotofilmiņu ķīmijas smarža, kas saglabājas filmiņu konteinerīšos (tajos gaiši pelēkajos vai melnajos cilindriskajos ar vāciņu) pēc filmiņas izņemšanas. Ir gadījies, ka tāds iemaldās mēteļa kabatā uz palikšanu un turēts ciet ilgi saglabā to aromātu. Sajūtot to nedaudz sieraino, skābo smaržu, tirpas skrien pār kauliem (labā nozīmē). Iespējams īpaši tādēļ, ka asocējas ar svaigu filmiņu, tās ievietošanu fakaparātā un bildēšanas atsākšanu.

Nepatīk tauriņi vēderā, kas mēdz trakot no satraukuma kontaktējot ar kādu īpašu cilvēku. Ļoti labprāt tos pilnībā izslēgtu.

Patīk klusums un miers agros rītos pēc ar mācībām vai citām aktivitātēm nolauztas nakts. Tad aiz loga ir izmiris miers, daba neuzmācīgi liecina par savu pastāvēšanu koku šalkšanas un neuzkrītošu putnu dziesmu veidā, savukārt no cilvēkiem nav ne miņas, ne smakas, ne mašīnas.
Tā pat patīk arī soļot pa tukšām Rīgas ielām vēlu naktī (kad jānokļūst līdz apmešanās vietai pēc kāda ilga pasākuma). Īpaši, ja kājās ir zābaki, patīk tas pamirums un klusums visapkārt un dobjā zābaku maršēšanas skaņa un atbalsošanās guļošajā apkārtnē.

Patīk atrasties augstumos, neskatoties uz to, ka visbiežāk nedrošā nokļūšana līdz nobāzēšanās vietai vai pati vieta un skats uz leju liek vēderam sarauties un rokām meklēt vietu, pie kuras pieturēties un radīt drošuma sajūtu vai ilūziju. Kaut kā mazohistiski baidīties no tā skata uz zemi tur tālu tālu lejā, bet tomēr vēlēties kāpt augstākās un augstākās vietās. Ceru, ka šādi tā baile ar laiku samazināsies.

Patīk pagrabu smaka, pelējuma aromāts, specifiskā smarža degušam kokam, kas apdzēsts ar lielu ūdens daudzumu (sastopama degušās koka ēkās), drēgna mitruma smarža un svaigums. Patīk skaņa, kas rodas metālam sitoties pret metālu - trokšņi no ostas teritorijām, dzelzceļa līnijām, citiem industriāliem objektiem, kuru lielie un niknie dzelzs iemītnieki kustoties rada dobjus trokšņus. Patīk rūsējušu kustīgo savienojumu čīkstēšana un kliegšana, ķēģu rupjā grabēšana vai spalgā džinkstēšana, summējot, līdzīgi, kā citi šeit postojošie izteicās, mēdzu apkārtējos ambientos trokšņus baudīt kā mūziku. Patīk arī nervus kutinošie, negaidītie un teorētiski izskaidrojamie, bet tomēr fantāziju rosinošie trokšņi pamestos objektos, kas liek domāt, ka tu tur neesi viens vai vienkārši ieskanās īstajā brīdī, liekot sirdij salēkties.

Kreveles nekad neplēšu (hahā, plēšu jūsu pasauli), arī vemt nepatīk.

Patīk paberzēt to samtaino apmatojumu, kad cilvēki ir sev uz galvas kādu vietu nodzinuši.

Ā, jā, maku agrāk galīgi nelietoju, šobrīd esmu pasācis, bet metāla naudu tā pat glabāju bikšu kabatā. Patīk virpināt monētas pa kabatu. Interesanta šķita vienā Murakami grāmatā aprakstītā persona, kurš bija ietrennējies pēc taustes, virpinot monētas pa kabatu, noteikt precīzu naudas daudzumu, ar kuru uz doto brīdi var rēķināties.

Mazrunātājs

Pievienojies: 26/06/2013
Ziņojumi: 35

PaziņojumsZiņots: Se 29 Jūn, 2013 22:59   Atbildēt ar citātu

Iepriekšējā komentāra sakarā atcerējos, ka man patīk pa nakti, kad lielākā daļa cilvju jau guļ, vazāties apkārt un iztēloties, kas notiek tajos mājokļos, kur vēl aizvien deg gaisma.
Un vēl man patīk, piemēram, stacijā, caur stiklu vērot cilvēkus un mēģināt iejusties viņu lomā, t.i. mēģināt saprast - par ko viņi varētu runāt.
Atgriezties augšā
Saranda
Čaklākā kārtībniece

Vecums: 31
Pievienojies: 23/12/2006
Ziņojumi: 4279
Cepumi: +105/–7
Atrašanās: Rītazvaigznes dārzs

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jūn, 2013 00:01   Atbildēt ar citātu

Citāts:
Patīk pagrabu smaka, pelējuma aromāts, specifiskā smarža degušam kokam, kas apdzēsts ar lielu ūdens daudzumu (sastopama degušās koka ēkās), drēgna mitruma smarža un svaigums. Patīk skaņa, kas rodas metālam sitoties pret metālu - trokšņi no ostas teritorijām, dzelzceļa līnijām, citiem industriāliem objektiem, kuru lielie un niknie dzelzs iemītnieki kustoties rada dobjus trokšņus. Patīk rūsējušu kustīgo savienojumu čīkstēšana un kliegšana, ķēģu rupjā grabēšana vai spalgā džinkstēšana, summējot, līdzīgi, kā citi šeit postojošie izteicās, mēdzu apkārtējos ambientos trokšņus baudīt kā mūziku. Patīk arī nervus kutinošie, negaidītie un teorētiski izskaidrojamie, bet tomēr fantāziju rosinošie trokšņi pamestos objektos, kas liek domāt, ka tu tur neesi viens vai vienkārši ieskanās īstajā brīdī, liekot sirdij salēkties.

Pievienojos šim visam.

Patīk atkūkot dzeguzēm.

Kakihara
Lielrunātājs

Vecums: 34
Pievienojies: 25/09/2006
Ziņojumi: 1615
Cepumi: +26/–1
Atrašanās: Torpor

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jūn, 2013 11:53   Atbildēt ar citātu

Ir cilvēki, kam liekas dīvaina mana aizraušanās ar zvaigžņu vērošanu ziemas un vasaras naktīs. Pēdējā laikā gan reti to daru, bet agrāk varēju stundām nogulēt uz zemes un skatīties debesīs - ne ar kādu baigo izpratni par novietojumu, bet vienkārši tāpat. Pēc tam jūties kā apreibis no tā plašuma grin

Kopš es dzīvoju pelējuma apsēstā istabā man pelējuma smaka ļoti nepatīk. Bet pagrabi ar sikspārņiem ir ideāli.

norcha753
Mazrunātājs

Pievienojies: 24/06/2013
Ziņojumi: 3

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jūn, 2013 20:05   Atbildēt ar citātu

Manī rodas miera sajūta atrodoties miglā...
Kaut kas mistisks tajā ir...
Atgriezties augšā
Kakihara
Lielrunātājs

Vecums: 34
Pievienojies: 25/09/2006
Ziņojumi: 1615
Cepumi: +26/–1
Atrašanās: Torpor

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jūn, 2013 20:32   Atbildēt ar citātu

Miglai ne vainas nav, lai gan spocīgi reizēm, kad tā biezā migla savelkas grin Veļi un greji pārvietojas grinD

Shaitael
Lielrunātājs

Pievienojies: 10/02/2007
Ziņojumi: 4364
Cepumi: +93/–26
Atrašanās: The Devils Hall of Fame

PaziņojumsZiņots: Sv 30 Jūn, 2013 21:12   Atbildēt ar citātu

Migla ir mana apsēstība. Daudzi nesaprot, kas tur var patikt, bet man tā rada pārpasaulīgu iespaidu. Retais cilvēks, kas pasaka, ka necieš miglu, spēj saglabāt manu draudzību grin

Touch my body, crush my soul, love!
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.
Steelheart
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Teletūbijs
Lielrunātājs

Vecums: 25
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3

PaziņojumsZiņots: Pm 01 Jūl, 2013 12:02   Atbildēt ar citātu

Lasu un priecājos - nu tik forša tēma grin

Kārtībnieks

Vecums: 40
Pievienojies: 02/07/2007
Ziņojumi: 3331
Cepumi: +69/–18
Atrašanās: pretī kompim

PaziņojumsZiņots: Pm 01 Jūl, 2013 12:52   Atbildēt ar citātu

norcha753 uzrakstīja:
Manī rodas miera sajūta atrodoties miglā...
Kaut kas mistisks tajā ir...

Es kaut ko līdzīgu varētu teikt par lietu un lietainām dienām vispār. Traki patīk. Smile

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4  Nākamā
3 no 4 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018