Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Flamewar: OSS vs Commercial
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Filosofija
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Neanderthalis
Parunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 30
Pievienojies: 19/10/2011
Ziņojumi: 58
Cepumi: +4/–1
Atrašanās: Mordora

PaziņojumsZiņots: Pk 25 Nov, 2011 21:55   Atbildēt ar citātu

Citāts:
dziļi mēslos būs gan winluseris, gan *nixuseris.

*nixuseris, atšķirībā no standarta windows`ista, vismaz pats saviem spēkiem pratīs tikt no tiem ārā.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
Chazz
Daudzrunātājs

Vecums: 29
Pievienojies: 24/04/2007
Ziņojumi: 530
Cepumi: +19/–6
Atrašanās: Cerams, Rīga (lauki)

PaziņojumsZiņots: Pk 25 Nov, 2011 22:13   Atbildēt ar citātu

Tas viss "nixuseris būs labāk gatavs neērtai situācijai" tikai pierāda to, ka nixuseris strādā neērtākā sistēmā.

Tā teikt - uz linux ir maza starpība, vai programmu instalēt, vai nobrukušu sistēmu celt augšā...

Pēdējo reizi Chazz rediģējis Pk 25 Nov, 2011 22:15; kopsummā mainīts 1 reizi
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
Kavacky
Dārzenis Gāzmeistars

Pievienojies: 21/04/2006
Ziņojumi: 1216
Cepumi: +46/–8

PaziņojumsZiņots: Pk 25 Nov, 2011 22:14   Atbildēt ar citātu

dmd uzrakstīja:
un tomēr, man nav ik pārdienas atsevišķi jāapdeito flash, java runtime, pdf readeris etc

starpcitu pirms kerneļa panikas parasti izlec kaut kas, kas tev diezgan "na ļico" pasaka, kas slikts ir atgadījies.
troubleshooting ziņā es viennozīmīgi dodu priekšroku linuxim.
Vai zini, man uz Windows arī nav. Lasīt - nu i nafig vislaik kaut ko apdeitot. grin

Un Javu ( the root of all evils ) vispār nevis apdeitot, bet removot vajag, trolololo!

Savukārt troubleshooting nav diez ko nepieciešams, ja nav, ko shoot'ot. grin ( šis pat ir pa pusei nopietni teikts, jo un Win vai nu problēmu nav, vai tās ir kaut kādas standarta, kuras nav stundām jāfixo, vai arī fixošana tāpat nozīmē iet uz hardware store )
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
dmd
Dižrunātājs

Vecums: 34
Pievienojies: 06/05/2006
Ziņojumi: 5715
Cepumi: +74/–7
Atrašanās: Liepāja

PaziņojumsZiņots: Pk 25 Nov, 2011 23:18   Atbildēt ar citātu

Neanderthalis uzrakstīja:
*nixuseris, atšķirībā no standarta windows`ista, vismaz pats saviem spēkiem pratīs tikt no tiem ārā.

es esmu *nixuseris, bet ar SIGSEGV man cīnīties nav spēka, atvaino. grin

kavaci, tas arī ir mans points - nafig visu laiku kautko apdeitot, ja to var izdarīt uzreiz un vienā setā. bet apdeitoties vajag. citādi zarazu norausies arī no pdfa Wink

kas attiecas uz javu, man ir lieta, ko es izmantoju, kas ir sabūvēta jāvā, un neko darīt, java it is.

bet vispār jau tas viss ir nedaudz salīdzināms ar CNC piemēram frēzēm.
ir cilvēki, kas paši sev uzbūvē hobby cnc routerus un laimīgi griež, ko viņiem vajag.
ir cilvēki, kam to frēzi vienkārši vajag, un viņi samaksā ndesmit kilolatus par industriālu aparātu.

ir cilvēki, kas paši uzbūvē "industriālas klases" aparātu.

tikai atšķirībā no datorpirātiem, zagtaas cnc ir samērā pamaz (vairākas tonnas kabatā neiebāzīsi), bet pagaudot, ka uz linukša nav autokads, solid works, final cut vai kas tamlīdzīgs, gan visi var pārgrieztām acīm grin

Chazz uzrakstīja:
TTā teikt - uz linux ir maza starpība, vai programmu instalēt, vai nobrukušu sistēmu celt augšā...

man ir šādi tādi "horror tales" par samērā dārgām programmām windows videi, kur arī oficiālais speciālists dienu čakarējās Wink

Pēdējo reizi dmd rediģējis Pk 25 Nov, 2011 23:32; kopsummā mainīts 1 reizi
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Kavacky
Dārzenis Gāzmeistars

Pievienojies: 21/04/2006
Ziņojumi: 1216
Cepumi: +46/–8

PaziņojumsZiņots: Se 26 Nov, 2011 00:05   Atbildēt ar citātu

Nu, kas manā gadījumā attiecas uz apdeitiem, tad man nepatīk apdeitoties tikai tāpēc, ka var apdeitoties. Es apdeitojos tad, kad man ir zināms pamats apdeitot kaut kādu softu uz versiju x + 0.001. Tā man mājās joprojām ir FF2, kamēr darbā vakar notika pāreja uz FF8 ( un atšķirību no kaut kādas FF5, kas bija pirms 2.5 mēnešiem, es neesmu novērojis ), lol.

Bet par zarazām no PDFiem etc. - tad neuzticība sen nesatiktajam paziņam Džonam Smitam un zināma skepse pret epastu par "naked pics of naomi campbel, check out this pdf", un puslīdz drošu svarīgo FLV kolekciju lapu apmeklēšana rezultējas 0 problēmās šajā jautājumā. grin

Toties "horror tales" jau arī visi piemeklē pēc savas pieredzes. grin
Taču mana ir tāda, ka tādas šausmas, ar ko var saskarties *nix, Win vēl nav piedzīvojis. Kā pēdējais ūnikums ir Fedora 15 instalācija uz 7 datoriem, no kuriem 3 nepārdzīvoja pirmo restartu, atsakoties ieslēgties tālāk par biosu, bet pēc reinstalla no tā paša pirmās instalācijas diska kaut kā atdzīvojās ( tiesa gan, nav zināms, kas būs pēc nākamā restarta, jo tagad cilvēki baidās datoru izslēgt grin ). Un tas nav nebija kaut kāds RC, bet pilnvērtīga distra. Ā, un vēl bonusā nāca tāda nedokumentētā fīča, ka ar katru boot'u USB wireless adapteris tika izmantots pēc random principa - dažreiz ir un strādā, dažreiz nav. grin
Tādu sviestu uz Win tomēr ir grūti iedomāties.

A Java... Java... kāpēc tik žēli izklausās "ir softs Javā, neko darīt"? grin
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
dmd
Dižrunātājs

Vecums: 34
Pievienojies: 06/05/2006
Ziņojumi: 5715
Cepumi: +74/–7
Atrašanās: Liepāja

PaziņojumsZiņots: Se 26 Nov, 2011 20:47   Atbildēt ar citātu

tāpēc, ka man dēļ tā mēsla jāliek java plugins grin
jā, es esmu ļoti slinks grin

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Filosofija Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3
3 no 3 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018