Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
5 LAUSKAS SUB?KULTŪRAS - dokumentāla īsfilma
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākamā

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Noskaties!
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
BladeOfDarkness
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 31/08/2007
Ziņojumi: 2967
Cepumi: +99/–3
Atrašanās: Alustestā

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 14:06   Atbildēt ar citātu

Tā kā slinkums pašam ko gudru izdomāt, tad kategoriski piekrītu visam ko saka Reflection un Shaitael.

lakrimoza
Runātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 33
Pievienojies: 22/02/2007
Ziņojumi: 247
Cepumi: +3/–4
Atrašanās: kaut kur, starp debesīm un zemi

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 14:58   Atbildēt ar citātu

filma ir tik pavirša, ka šķiet ir uzņemta ķekša pēc- lai nerodas jautājums kur ir palikusi eiropas nauda.
un pieskaitīt folkloras kopu pie subkultūras - idiotisma kalngals( ja nu vienigais kāds nebija uzņemijies uztaisīt Vilkačiem reklāmu). tad jau arī krišnaītus vajag pieskaitīt... varbūt bomžus ar?? tie takš arī dzīvo komunās, kur valda noteikta kārtība.

man šī filma izskatās kā parodija par filmu par subkultūram. vienkarši pe.

shadow
Kārtībnieks

Vecums: 28
Pievienojies: 20/05/2007
Ziņojumi: 964
Cepumi: +14/–4
Atrašanās: ceļā uz elli

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 15:51   Atbildēt ar citātu

Visas (vai gandrīz visas) t.s. subkultūras ir tikai tīņu protesta forma, un tas ober labi ir uzskatāms šajā filmiņā. Tiem, kam nav individualitātes, kaut kam ir jāpieslienas, un ar laiku, kad parādās kaut kādas personības iezīmes, šī čaula tiek nomesta kā liekā āda.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
Malleus
Smukiņais kārtībnieks

Pievienojies: 16/12/2006
Ziņojumi: 994
Cepumi: +7/–3
Atrašanās: Par Latviju un latviešiem domājot

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 16:33   Atbildēt ar citātu

Es nezinu, man gan patika.
Varbūt tāpēc, ka es to visu necentos uztvert pārāk nopietni vai pārāk tajā visā iedziļināties. Ja tas būtu tikai traileris, manuprāt, tas būtu tīri normāls traileris kādai filmai.

Reflection
Daudzrunātājs

Vecums: 29
Pievienojies: 26/06/2007
Ziņojumi: 710
Cepumi: +46/–2

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 18:29   Atbildēt ar citātu

BladeOfDarkness uzrakstīja:
Tā kā slinkums pašam ko gudru izdomāt, tad kategoriski piekrītu visam ko saka Reflection un Shaitael.

BladeOfDarkness jāatdod man visa viņa sapelnītā nauda, un tā līdz mūža beigām.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
BladeOfDarkness
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 18:33   Atbildēt ar citātu

Tu vēlies ar mani precēties ?

Reflection
Daudzrunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 18:35   Atbildēt ar citātu

Nē. Ja mēs precētos puse paliktu Tev. Es gribu visu. Bet jā offtopic
Atgriezties augšā
BladeOfDarkness
Lielrunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 18:41   Atbildēt ar citātu

Es tā īsti tad nesapratu, jā vai nē ... offtopic

Negaiss
Parunātājs

Pievienojies: 15/04/2009
Ziņojumi: 50
Cepumi: 0

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 19:18   Atbildēt ar citātu

lakrimoza uzrakstīja:
filma ir tik pavirša, ka šķiet ir uzņemta ķekša pēc- lai nerodas jautājums kur ir palikusi eiropas nauda.
un pieskaitīt folkloras kopu pie subkultūras - idiotisma kalngals( ja nu vienigais kāds nebija uzņemijies uztaisīt Vilkačiem reklāmu). tad jau arī krišnaītus vajag pieskaitīt... varbūt bomžus ar?? tie takš arī dzīvo komunās, kur valda noteikta kārtība.

man šī filma izskatās kā parodija par filmu par subkultūram. vienkarši pe.

No tādas puses skatoties, gõti ir vēl mazāk subkultūra nekā folkloristi. Tikai nekonkrēts cilvēku iedalījums, kuri patērē noteikta patēriņa preces - mūziku, literatūru, u.tml., t.i., patērētāju grupa.

Pretēji tam, folkloristi aktīvi rada, izgatavo, veido kultūru, kamēr gõti pārsvarā tikai pērk smukas lupatas un noteiktu leiblu albumus, bet dzīvesveids principā neatšķiras no Lady Gaga fana (Lady Gaga, tiesa, ir forša un drosmīga).

Tāpēc, manuprāt, tie paši senie ir daudz vairāk pelnījuši subkultūras definīciju, nekā goti, jo tik pat labi goti varēja saukties popsisti (no popmūzikas un popkultūras), ja klausītos citādāku mūziku.

No Webster:
: an ethnic, regional, economic, or social group exhibiting characteristic patterns of behavior sufficient to distinguish it from others within an embracing culture or society <a>

--
grin Es zinu, ka no šī komentāra nav nekādas jēgas, bet man šobrīd slikts garastāvoklis.

Reflection
Daudzrunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 19:23   Atbildēt ar citātu

Tas bija domāts: Bet jā, tas vispār ir offtopiks offtopic
Es zinu, zinu, izsakos tikpat skaidri, kā spēlēju zoli Laughing

Bet, runājot par tēmu- tad nopietni ir domāta padziļināta filma? Tā varētu būt interesanta kasīšanās, it sevišķi, ja neta diskusijas tiks ņemtas vērā.
Un Skutelis man liekas pat ļoti sakarīgs džeks, mācījāmies paralēlklasēs un sanāca pāris reizes parunāt, viņš labi prot izteikties, neliekas aizspriedumains un lasa ļoti labas grāmatas. Lai gan hip hops mani nesaista, ne visi, kas to klausās, ir nepatīkami cilvēki. Tas tā, lai iebilstu agrāk minētajam dalījumam hiphoperi vs visi pārējie.
Atgriezties augšā
Negaiss
Parunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 19:36   Atbildēt ar citātu

Citāts:
Bet, runājot par tēmu- tad nopietni ir domāta padziļināta filma?

Varbūt. Mums vispirms dažas mākslas īsfilmas ieplānotas un padomā, taču esam par to runājuši, un hip-hoperi arī izskatās reālākie kandidāti.

ANtye
Daudzrunātājs

Vecums: 63
Pievienojies: 11/02/2007
Ziņojumi: 775
Cepumi: +18/–2
Atrašanās: Zem galda

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 21:15   Atbildēt ar citātu

@Negaiss

Visi ir informēti, ka man patīk piekasīties, tāpēc gari nemuldēšu un uzreiz ķeršos pie lietas.
Citāts:
Kādi izskatās panki, gōti, reperi, metālisti Latvijā? Ko viņi ēd ziemā un vakariņās? Kāpēc viņi ir tādi, kādi ir? Vai viņi ir normāli? Varbūt tevi baida kāda no šīm cilvēku grupām, jo neko nezini par viņiem? Pārstāj baidīties, murgot naktīs un noskaties šo īsfilmu!

Tā kā man patīk tieši tēma par gotiku, tad to arī tikai aiztiksim šovakar, kur filmā tikai izstāstīts tas, kas bija solīts (ko ēd, kāpēc ir tādi, kādi ir, vai ir normāli)? Vispirms jau liekas smieklīgs tas fakts, ka tās meitenes pašas ļoti labi zina, ka nepieder pie šīs subkultūras un pat filmā to akcentē, kaut arī piemin gotiskumu šur tur. Nulle ne dok. filma, nekas netika pateikts, nekas netika parādīts, nodemonstrēts. Pilnīgs WTF, jūs tā visas filmas taisāt? Man, piem, radās vēl lielāka nesaprašana par gotiem. Esmu ļoti vīlies.

Negaiss
Parunātājs

PaziņojumsZiņots: Se 30 Okt, 2010 21:53   Atbildēt ar citātu

Nekonstatējām, ka Latvijā gotiskā subkultūra kā tāda vispār pastāv. Varbūt vienīgi kā patērētāju grupa. Par hip-hopu gan savācām pietiekami informācijas, lai varētu domāt par padziļinātas filmas filmēšanu. Par metālistiem ar varētu mēģināt. Panki ir forši, bet baigi maz. Folkloristi jeb precīzāk senie ir baigi interesanti, taču tur būtu vairāk infas jāpavāc.

Vilkacis
Lielrunātājs

Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 4293
Cepumi: +66/–16
Atrašanās: Riga

PaziņojumsZiņots: Sv 31 Okt, 2010 06:05   Atbildēt ar citātu

ANtye uzrakstīja:
@Negaiss

Visi ir informēti, ka man patīk piekasīties, tāpēc gari nemuldēšu un uzreiz ķeršos pie lietas.
Citāts:
Kādi izskatās panki, gōti, reperi, metālisti Latvijā? Ko viņi ēd ziemā un vakariņās? Kāpēc viņi ir tādi, kādi ir? Vai viņi ir normāli? Varbūt tevi baida kāda no šīm cilvēku grupām, jo neko nezini par viņiem? Pārstāj baidīties, murgot naktīs un noskaties šo īsfilmu!

Tā kā man patīk tieši tēma par gotiku, tad to arī tikai aiztiksim šovakar, kur filmā tikai izstāstīts tas, kas bija solīts (ko ēd, kāpēc ir tādi, kādi ir, vai ir normāli)? Vispirms jau liekas smieklīgs tas fakts, ka tās meitenes pašas ļoti labi zina, ka nepieder pie šīs subkultūras un pat filmā to akcentē, kaut arī piemin gotiskumu šur tur. Nulle ne dok. filma, nekas netika pateikts, nekas netika parādīts, nodemonstrēts. Pilnīgs WTF, jūs tā visas filmas taisāt? Man, piem, radās vēl lielāka nesaprašana par gotiem. Esmu ļoti vīlies.

Atvainojiet Mr Mac True kādēļ tad neatsaucis uz piedāvājumu filmēties varētu paust savu viedokli par šo tēmu un beidzot apgaismotu mūs ak tumsībā sēdošos! Idea
Kur problēma. Sarandai sanāca pat ļoti dabīgi - ak es princese, ak es tuļpans, ak es personība! Twisted Evil
Atgriezties augšā
vecais čigāns
Runātājs

Vecums: 56
Pievienojies: 23/02/2009
Ziņojumi: 164
Cepumi: +2
Atrašanās: tepat līdzās

PaziņojumsZiņots: Sv 31 Okt, 2010 08:04   Atbildēt ar citātu

Goti -lielākā daļa ir vientuļnieki un viņiem ir pie kājas vai par viņiem uzņem filmu vai ne .Reklāmu nevajag,priekškam tā ,'jo viņiem ir vienalga vai pa to eksistenci zin sabiedrība vai ne.Viņiem ir savs viedoklis un viss.vispār ja runājam par filmu ,kur hipiji?Vai tad tie ir jau paspājuši izmirt?Tā ir viena no vecākajām subkultūrām Latvijā Vēl tak mums ir tā saucamie alternatīvie.bet tie nav tik plaši pārstāvēti rīgā,bet ārpus tās ,varēja ar ar tiem aprunāties un nointervēt
.Kuldīgā tie ir izdarījuši vairāk nekā visi latvijas hiphoperi kopā

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Noskaties! Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākamā
4 no 6 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018