Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
ANATHEMA / ALCEST 11.11.2017 klubā Melnā Piektdiena

 
Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pasākumi
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Darkheart
Radītājs


Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 35
Pievienojies: 05/01/2006
Ziņojumi: 6783
Cepumi: +49/–6
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Tr 25 Okt, 2017 15:32   Atbildēt ar citātuAngļu rock/metal grupa "Anathema" tika izveidota 1990.gadā. 1991. gadā grupa parakstīja četru albumu līgumu ar "Peaceville Records" un nākamajā gadā jau devās tūrē kopā ar "Cannibal Corpse". 1995.gadā notika nozīmīgas pārmaiņas - grupu pameta tās vokālists Darens Vaits (Darren White), kura vietu ieņēma ģitārists un, viens no trim grupā spēlējošajiem brāļiem - Vincent Cavanagh. Tas bija solis, kas "Anathema" radīto mūziku padarīja atmosfēriskāku, attālinot to no doom metal. Mūzikas stila maiņu var novērot 1996. gadā izdotajā albumā "Eternity", kurš krietni atšķīrās no iepriekš izdotajiem. 1999.gadā tika izdots albums ar nosaukumu "Judgement", iezīmējot "Anathema" pilnīgu aiziešanu no doom metal žanra, tā vietā koncentrējoties uz lēnāku, daudz eksperimentālāku mūziku. Jaunais skanējums nereti tiek salīdzināts ar "Pink Floyd", Jeff Buckley un "Radiohead". Šajā gadā grupu pameta tās taustiņinstrumentālists Martins Pouvels (Martin Powell), viņa vietā stājoties grupas "Cradle of Filth" sintezatoristam - Lesam Smitam (Les Smith). Īsu brīdi pēc albuma "A Fine Day To Exit" iznākšanas, grupu atstāja tās basģitārists Deivs Paibus (Dave Pybus), kurš ironiskā kārtā piebiedrojās "Cradle of Filth". Viņa vietu ieņēma Džeimijs Cavanagh.

2006.gadā "Anathema" palika bez ierakstu kompānijas, kad "Sony BMG" pārpirka tā brīža grupas mājvietu - "Music For Nations", bet, neskatoties uz to, "Anathema" publicēja dziesmas savā interneta mājaslapā un devās plašā Anglijas tūrē kopā ar "HIM".

Sadarbībā ar "Kscope" leiblu "Anathema" izdeva četrus albumus: "Hindsight" (2008) un "We're Here Because We're Here" (2010), "Weather Systems" (2012), "Distant Satellites" (2014) Šobrīd kolektīvs laiž pasaulē savu jau vienpadsmīto albumu - "The Optimist" (2017). "The Optimists" ir sižeta turpinājums ieprikšējai platei "A Fine Day to Exit", kurā iznāca 2001.gadā. "Anathema" sola parsteigt savus skatītājus un prezentes jaunu koncertprogrammu Rīgā.

"Alcest" ir vinā no vadošiem metāl grupam Francijā, kura sākuma bija vokālista Neige blackmetal soloprojekts, bet pārtapa par eksperementālo post-roka un shoegaze kolektīvu. Kopumā, no 2000. gadā grupa izdeva piecus albumus, ka arī dažus longplejus un splitus. 2005. gadā iznāk albums "Le Secret", ar kuru "Alcest" sāk devēt par blackgaze žanra pamātlicejiem. Bet ceturtā "Shelter" (2014) albumā skaidri bija dzirdāms shoegaze žanrs, bet piektājā albumā "Kodama" (2016) viņa atgriežas pie pierasta blackgaze skanējuma.

Koncertā sākums plkst. 20:00, klubs atvērts no plkst. 19:00.

Koncertā sākums plkst. 20:00, klubs atvērts no plkst. 19:00.
Biļetes iespējams iegadāties vietnē ticketshop.lv.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Skype
Skype
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pasākumi Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
1 no 1 lapām

 
Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā© ankh.lv 2006-2018