Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Tava muļķīgākā "izgāšanās"
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Shaitael
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 32
Pievienojies: 10/02/2007
Ziņojumi: 4364
Cepumi: +93/–26
Atrašanās: The Devils Hall of Fame

PaziņojumsZiņots: Se 08 Okt, 2011 13:40   Atbildēt ar citātu

Es jau gribēju tikai to pabakstit ar naža galiņu, nevis griezt, nezinu, kāpēc tā sanāca. Es arī parasti negriežu tā.

Touch my body, crush my soul, love!
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.
Steelheart
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Zirneklīts
Mazrunātājs

Vecums: 22
Pievienojies: 24/03/2011
Ziņojumi: 3
Cepumi: 0
Atrašanās: Rīga, Ogre

PaziņojumsZiņots: Se 08 Okt, 2011 21:24   Atbildēt ar citātu

nu es izgāžos katru dienu. Apmēram pa divciparu reizēm.
Lai nu kā visa iela vienmēr uz mani skatās.
Tāpēc pat īsti nevaru nosaukt lilāko izgāšanos;) Laughing

postmortem
Bučiņa, Maita Kārtībnieks

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 26
Pievienojies: 30/10/2006
Ziņojumi: 3697
Cepumi: +74/–8
Atrašanās: Mainīga. Sekojiet postažai.

PaziņojumsZiņots: Sv 09 Okt, 2011 01:40   Atbildēt ar citātu

Sāc pierakstīt un iepostē dienas labāko.

Runātājs

Pievienojies: 10/08/2008
Ziņojumi: 221
Cepumi: +22/–2

PaziņojumsZiņots: Sv 21 Okt, 2012 20:19   Atbildēt ar citātu

pirms pāris gadiem ar toreizējo puisi bijām ballītē pie kāda, visi, protams, iedzēruši utt. neatceros, kāpēc, bet izdomājām visiem iestāstīt, ka esam brālēns ar māsīcu. dabiski, neuzvedāmies, kā radiniekiem pieklātos, bet lielākā daļa vienkārši smējās vai bija vienaldzīgi pret to. tas bija tāds viena brīža jociņš, bet dzīvokļa saimnieks reāli uzvilkās, kaut kā baigi personiski paņēma, mani visādi apsaukāja un puisim pat pa muti piesolīja grin ātri aiztināmies. nākamajā dienā, protams, viss tika noskaidrots, bet viņu draudzība pēc tam palika tāda ļodzīga.
vēl tagad atceros un brīnos, kā kaut kāds neveikls reibuma jociņš var tik ļoti sadusmot

nightmare
Runātājs

Vecums: 28
Pievienojies: 20/03/2008
Ziņojumi: 204
Cepumi: +9/–1
Atrašanās: Paskaties zem savas gultas. Esmu?

PaziņojumsZiņots: Sv 21 Okt, 2012 20:29   Atbildēt ar citātu

Šodien dz/d dziedot happy birthday dziesmu, pie dear.. sapratu, ka aizmirsu kā sauc jubilāri. Tā bija šausmīga sajūta, bet izgāju no situācijas turpinot vēlreiz no jauna dziesmu. Viss beidzās labi, bet tagad man ir sirdsapziņas pārmetumi kā es tā varēju. Idea

P.S Jubliāri sauca Valērija un viņai bija tik smuka rozā kleita. Un matos rozā bantītes. Un es viņai uz sejas uzzīmēju suni. Razz

Kakihara
Lielrunātājs

Vecums: 34
Pievienojies: 25/09/2006
Ziņojumi: 1615
Cepumi: +26/–1
Atrašanās: Torpor

PaziņojumsZiņots: Sv 21 Okt, 2012 20:44   Atbildēt ar citātu

Es gāju pakaļ naudai par tulkojumu un biju slims, bet cik sapratu, tad steidzami gribēja samaksāt un nevarēja pārskaitīt. Tā kā biju slims un nācās iet cauri vecrīgai ziemā - sāka tecēt deguns. Uzgājis augšā siltumā man tas sāka, jo īpaši tecēt, bet man nebija kabataslakata. Es prasīju arī pazīstamajam, bet nebija, protams, jāatvadās un obligāti grib man spiest roku, bet es turēju degunu ciet, lai nesāktu vēl trakāk tecēt. Nu tā pavirši paspiedu un vispār šausmīgi dīvaini sanāca, bet nu ko darīsi. Mācība - vienmēr ņemt līdzi lakatu. grin

Teletūbijs
Lielrunātājs

Vecums: 25
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Pm 22 Okt, 2012 00:24   Atbildēt ar citātu

Atceros, kaut kad pirms dažiem gadiem blandījos ar vienu bradātāju pa pamesta restorāna bēniņiem. Bēniņi tādi forši, zemiem griestiem. Bijām ļoti apņēmīgi atrast ieeju otrā ēkas daļā caur bēniņiem, tā kā es tajā objektā jau biju reizes trīs, gāju pa priekšu. Ejam, ejam, pretī lido baloži, atvairam ik pa brīdim zirnekļu tīklus...ejam, ejam, sāk palikt jau maķenīt karsti (lai gan ārā bij sals un sniegs). Pēkšņi dzirdu izmisušus smiekliņus - apgājām ap visu māju apkārt 3 reizes un to pat nepamanījām. grin Te no ankha, cik zinu, bijis kāds ducis cilvēku tur paviesojušies, tajā restorānā..
- - -
Māsas kāzās aizmirsu kaut kādas puķes no mašīnas bagažnieka, kurai pat nezināju īpašnieku. Kad vajadzēja pasniegt puķītes, redzēju, cik māsas vīrs dusmīgi uz mani skatās grin Vēl tagad kauns, bet nu tur nu pilnīgi neko nevarēju darīt lietas labā Embarassed Ceru, ka viņš to vairs neatceras un neņem ļaunā.
- - -
Ankh saietā Inčukalnā burtiski aizmigu ar kurpēm ugunskurā, biju tik pārgurusi pēc darba dienas, ka vairs nesapratu, kas notiek.
- - -
Pirms kādas nedēļas kādam bradātājam radās ideja kārtīgi izvazāties ne tikai pa objektu, bet arī dabā. Ja jau pie dabas krūts, par visu vairāk gribu redzēt zvēriņus. Diemžēl biju paģiraina un redzēju lietas, kuras nav. Ejot gar pļavmalu priecīgi iesaucos "eku ziiiiiirgs!" un kā apmāta stāvēju un skatījos uz lielu laukakmeni pļavas vidū. Draudzene vēl ierēca, ka jāiet klāt, jāiepozē un jānofočējas pie "zirga".
- - -
Pie kases visādas ķibeles gadās - ir bijis rasols pa visu leti, kolas sprādziens acīs un mēma stāvēšana, kad galīgi nefiltrējot domāju, cik ir padsmit santīmi mīnus padsmit. Bieži vien automātiski pasaku "labdien" vienam un tajam pašam cilvēkam, kam pirkums sadalīts pa diviem čekiem, vai "lūdzu" vietā pasaku "labdien".

Runātājs

Pievienojies: 29/01/2009
Ziņojumi: 450
Cepumi: +32

PaziņojumsZiņots: Pm 22 Okt, 2012 12:23   Atbildēt ar citātu

Strādāju Positivusā pie biļešu skenēšanas. Vienam pārītim uzrādījās, ka viltotas biļetes. Viņi saka: "Tas nevar būt, mums Majors pats iedeva!" Tā kā es biju jau pārgurusi, izbesījusies strīdos ar visādu viltotu un kopētu biļešu īpašniekiem un īsti nefiltrēju, kas apkārt notiek, es, protams, neiebraucu, ka Majors ir galvenais tā festa īpašnieks un pateicu: "Nu manis pēc kaut vai ģenerālis tev tās biļetes varēja dot!" Viņi skatījās uz mani kā uz stulbu:D Un taisnība jau vien viņiem bija:D
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Scarlett
Runātājs

Vecums: 38
Pievienojies: 22/01/2010
Ziņojumi: 151
Cepumi: +16/–1

PaziņojumsZiņots: Pm 22 Okt, 2012 16:35   Šim ierakstam ir 1 vērtējumi Atbildēt ar citātu

Teletūbijs uzrakstīja:
priecīgi iesaucos "eku ziiiiiirgs!" un kā apmāta stāvēju un skatījos uz lielu laukakmeni pļavas vidū

Laughing

Pagājušonedēļ pamodos vienu rītu un konstatēju, ka ir aizdomīgi gaišs. Paskatījos pulkstenī – kā tad!, biju aizgulējusies, turklāt pamatīgi. Uz darbu vairs laikā nepaspētu, pat ja taisītos triecientempos. Panikā lecu augšā no gultas un pusbalsī lamājos, pamodinot vīrieti, kurš samiegojies jautāja, kas par lietu. Ievaidējos, ka esmu briesmīgi aizgulējusies, ka man pēc pusstundas jau darbā jābūt, uz ko saņēmu neizpratnes pilnu jautājumu: „Svētdienā?” Pāris sekundes apdomāju šo jaunumu, apkaunējos un līdu atpakaļ gultā. Vīrietis paņirdza un atzina, ka es vismaz esot viņam uzlabojusi zobu sāpju un agro brīvdienas rītu zvanītāju sagandēto noskaņojumu.

Vasara, darba dienas rīts. Izlīdu no dušas pa pliko, ieslēdzu TV ziņas, attaisīju biezos aizkarus, turpat istabā iekrēmojos, izstaipījos un tad konstatēju, ka plānie aizkari arī ir atvilkti un pretējās mājas logi atrodas pietiekami tuvu, lai mani šis fakts samulsinātu.

Šis bija pasen, pirmās dienas mājās pēc operācijas. Savajadzējās naktī uz tualeti. Trajektorija labi zināma, acis pie tumsas pieradušas, tāpēc gaismu neslēdzu, lai vīriešcilvēkam netraucētu miegu. Līdz tualatei tiku bez starpgadījumiem, bet, jau sēžot uz poda, manīju, ka gar acīm sāk melns griezties. Vajadzētu apgulties, bet procesa vidū tak nevar. Triecientempos nodarīju visu un skrēju atpakaļ uz guļamistabu. Izmetos koridorā, izslēdzu tualetē gaismu un konstatēju, ka neko vairs neredzu – dzīvoklī tumšs, acīs vēl tumšāks. Pirmajām durvīm tiku cauri veiksmīgi, jo pie tām bija printeris un tumsā standby lampiņa redzama pat caur visiem melnajiem apļiem. Tālāk vairs neredzēju neko, ausīs džinkstēja, steidzami vajadzēja apgulties, tāpēc nesos uz priekšu guļamistabas durvju virzienā. Tās mums tādas kā bīdāmās skapja durvis. Pilnā gaitā ietriecos ar pieri durvju apmalē un novēlos guļamistabā uz grīdas, pārbiedējot vīrieti. Izgāzos gan es, gan mani labie nodomi netraucēt mīļotajam cilvēkam naktsmieru.

essnee
Runātājs

PaziņojumsZiņots: O 23 Okt, 2012 12:01   Atbildēt ar citātu

Ārprāts, es atcerējos vienu šausmīgu pasenu gadījumu. Tā gan nebija mana, bet viena čaļa izgāšanās, bet, tā kā sekas visā krāšņumā izjutu es, man tiešām pašai ir sajūta, ka izgāzos tieši es. Tas bija tā - viens purns izdomāja pierādīt, ka var mani uz rokām apnest apkārt parkam. Ok, man jau patīk, ka mani nēsā. Viņš aizķērās aiz kaut kādas flīzes un es tiešajā likos ar galvu pret ielas flīzēm, pie reizes izruboties. Rezultāts - saplēstas brilles, vēl viens laukumiņš uz galvas, kur neaug mati, atmiņas zudums, smadzeņu satricinājums un strutains šrams uz pleca, kam neviens nepievērsa uzmanību, jo koncentrējās uz galvas traumu. Rēcīgais tajā visā ir tas, ka tad, kad tas čalis ieraudzīja mani bezsamaņā guļot zemē, viņš nodomāja, ka ir mani nositis un būs jāiet cietumā:D
Atgriezties augšā
Scarlett
Runātājs

Vecums: 38
Pievienojies: 22/01/2010
Ziņojumi: 151
Cepumi: +16/–1

PaziņojumsZiņots: Tr 24 Okt, 2012 15:00   Atbildēt ar citātu

Vakar vakarā pēc tam, kad ar vīrieti skaļi un emocionāli bijām pārsprieduši dažus problēmjautājumus un to iespējamos un neiespējamos risinājumus, vēl kādu laiku galvā malās visādas domas. Bērni tikmēr ēda vakariņas. Pamanīju, ka vienam krūze tukša, tāpēc pasniedzos pēc kannas un ielēju viņam vēl padzerties. Attapos tikai pēc mirkļa, kad sīkaļam kartupeļi jau bija līdz pusei ūdenī, bet krūze vēl aizvien tukša. Labākais, ka vasarā, kad sīkais bija pasācis liet dzeramo ūdeni ēdienā, viņš par to tika deportēts no galda, jo "tāda uzvedība nav pieņemama" Embarassed Bērni pēc tam sajūsmā kratīja man ar pirkstu un nosodoši teica „nu, nu, nu”.

essnee
Runātājs

PaziņojumsZiņots: Sv 28 Okt, 2012 19:35   Atbildēt ar citātu

Nupat atcerējos, kā pusaudž gados izgāzos, domājot, ka Jurāte ir uzvārds, nevis vārds. Es: "Kā tevi sauc?" Viņa: "Jurāte." Nujā, bet kāds ir tavs vārds?" Viņa: "Jurāte." Agdies, es jutos tik šausmīgi, kad es sapratu, ka tas tiešām ir vārds, nevis uzvārds:D
Atgriezties augšā
kukainis
Mazrunātājs

Pievienojies: 19/09/2013
Ziņojumi: 12
Cepumi: 0

PaziņojumsZiņots: Ce 09 Jan, 2014 09:07   Atbildēt ar citātu

nejauši apēst meitenes auskaru, tad izvemt, nomazgāt un pateikt - klau tas laikam ir tavs
Atgriezties augšā
Alerģija
Runātājs

Pievienojies: 08/10/2007
Ziņojumi: 162
Cepumi: +3

PaziņojumsZiņots: O 14 Jan, 2014 15:35   Atbildēt ar citātu

Tiešām stulbs atgadījums,drīzāk nesaprotama aizmāršība,jo parasti termiņus utml. lietas atceros, bet reiz koledžā,pirmo semestri noslēdzot ķīmijā,katrs dodas pie lektores nodot pēdējo darbu,tiek izliktas atzīmes, pēkšņi man tāds izbrīns,visa klase zina, ka ķīmijas vairāk nebūs, bet es vēl dumji jautāju :"Kā nebūs, vaitad visu nākamo semestri nav jābūt?" Viņa atliec brilles, uzmet nopietnu sejas izteiksmi,priecīgi nosaka,nē,vairs nebūs,pus kurss ņirdz, kaut kas vēl saka, vai no Mēness esmu atlidojusi, stulbākais, ka es pa šo semestri reāli dzinu haļavu, zinādama, ka gada beigās vienmēr smuki izvilkšu man vajadzīgo atzīmi, paliku bešā...Ilgi sev šito pārmetu, jo nezinu, kur to rāvu, ka biju pārliecināta par pretējo. Idea

Shaitael
Lielrunātājs

Pievienojies: 10/02/2007
Ziņojumi: 4364
Cepumi: +93/–26
Atrašanās: The Devils Hall of Fame

PaziņojumsZiņots: Pk 23 Dec, 2016 22:37   Atbildēt ar citātu

Šodien es pūtu ragu tik ilgi, kamēr man sāka asiņot deguns, bet vienīgais, ko es spēju no tā izdabūt un arī atkārtot, ir mirstoša jaka bauri. Visas normālās skaņas izdodas tikai vienreiz dienā.

Touch my body, crush my soul, love!
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.
Steelheart
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14 no 14 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018