Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
ANTITHESIS V : tu būsi vētra, tu būsi miers PAPILDINĀTS II!

 
Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pasākumi
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Edyte
Kārtībnieks
Pievienojies: 12/02/2008
Ziņojumi: 270
Cepumi: +6
Atrašanās: Ogre, Rīga, visur

PaziņojumsZiņots: O 09 Jūn, 2015 20:44   Atbildēt ar citātuStarptautiskais tumšās mūzikas festivāls „Antitēzes” šogad notiks divas dienas – piektdien, 11. septembrī un sestdien, 12. septembrī, klubā „Melnā Piektdiena”.

Šogad pasākumam maza jubileja, jau piekto reizi Rīgā pulcēsies dažādu tumšāko metāla mūzikas stilu pārstāvji no visas pasaules, kā arī pašmāju mūziķi. Iepriekšējos pasākumos Latvijā spēlējuši doom metal žanra lielgabarīti – „Evoken” (ASV), „Esoteric” (Lielbritānija), „Isole” (Zviedrija), „Doomed” (Vācija) un citi.

Šogad, beidzot un pirmo reizi Rīgā – leģendārie Dānijas melanholiskie metālisti „Saturnus”, Zviedrijas viking metālisti „Ereb Altor”, Vācijas uzlēcošā post metal sensācija „Shakhtyor”. Pieminēšanas vērti festivāla dalībnieki ir arī Baltkrievu grupa „Woe Unto Me”, spāņi „Autumnal”, somu „Antagonist Zero”, igauņu „Paean”. Dalību pasākumā apstiprinājusi pašmāju grupas „Soundarcade”, „Catalepsia”, „Heaven Grey” un „Frailty”. Diemžēl pasākumā tehnisku sarežģījumu dēļ tomēr nevarēs uzstāties ukraiņu „Crypt Of Silence”, bet viņi noteikti uzspēlēs Latvijā tuvākajā laikā.

Saturnus” – Dānijas kulta grupa melodiskā doom metal žanrā. Radušies 1991. gadā ar sākotnējo nosaukumu „Asesino” kā death metal grupa. 1993. gadā nosaukums un skanējums radikāli mainās un kļūst tāds, kādu to šobrīd pazīst pasaulē – melanholisks un melodisks doom metal. Savu pirmo atpazīstamību grupa guva jau ar debijas albumu „Paradise Belongs to You” (1996), kā arī ar iespaidīgo koncertu 1997. gada Roskildes festivālā – kopā ar grupu uzstājās 8 cilvēku koris. Grupas vārdu un atpazīstamību pasaulē nostiprina minialbums „For The Loveless Lonely Nights” (1998) un otrais albums „Martyre” (2000). Ar īsiem pārtraukumiem koncertdarbībā, grupas diskogrāfijā ir vēl divi jau par klasiku kļuvuši albumi: „Veronica Decides To Die” (2006) un „Saturn In Ascension” (2012). Grupa mērķtiecīgi strādājusi pie sava stila un skanējuma – melanholiska, emocionāla un melodiska metālmūzika. „Saturnus” līdz šim devušies divās koncerttūrēs pa Eiropu – 2008. un 2011. apmeklējot arī Krieviju, Ukrainu, Moldovu, Armēniju, Gruziju, trešās tūres ietvaros notiks koncerts Lavijā.
http://saturnus.dk/ | https://www.facebook.com/pages/Saturnus/8935853109
Saturnus „A Lonely Passage”:

Saite


Ereb Altor” – Zviedrijas episkie viking metālisti. „Ereb Altor” dibinājuši divi doom metal grupas „Isole” himnu meistari Ragnars un Mats 2003. gadā kā „Isole” sākuma grupas „Forlorn” muzikālo turpinājumu, labu tiesu iedvesmojoties no „Bathory”. Jau 2003. gadā pašu spēkiem 100 eksemplāros izdots demo albums „Awakening”, kas uzreiz saņēma lielu atzinību, lai arī oficiāli tā arī nekļuva pieejams plašākai publikai. 2008. gadā beidzot tika izdots pilnmetrāžas debijas albums „By Honour”, kas arī tika augsti novērtēts, tāpēc jau 2010. gadā seko „The End”, 2012. – „Gastrike”, 2013. – „Fire Meets Ice”. Šogad, 2015. gadā, klajā nācis jaunākais veikums – „Nattramn”.
http://www.erebaltor.com | https://www.facebook.com/ErebAltorOfficial
Ereb Altor „Midsommarblot”:

Saite


Shakhtyor” – instrumentālā post metal grupa no Vācijas pilsētas Hamburgas, dēvēta arī gan par industrial doom metal, gan tumšu un smagu post roku. Grupa radīta 2009. gadā, ar domu, ka, katrā ziņā, jāspēlē lēni. Lai cik savādi neliktos, kopējais skanējums ir hipnotizējoši atmosfērisks. Nosaukuma izvēli iespaidojis grupas ģitārists Kristians, kas 90-ajos gados studējis St.Pēterburgā. Grupas debijas ieraksts „Shakhtyor” pašu spēkiem izdots 2012. gadā un guvis labas atsauksmes žanra cienītāju vidū. Šī gada aprīlī ir ierakstīts un izdots jaunais albums grupas „Tunguska”. Rīgā grupa viesosies pirmo reizi.
http://shakhtyor.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/shakhtyorband
Shakhtyor „Solaris”:

Saite


Autumnal” – dēvēti arī par spāņu „My Dying Bride”. Dibināti 1998. gadā, izdevuši četrus demo albumus: 1998., 2000., 2003. un 2005. gadā līdz beidzot 2006. gadā izdod satriecošu pirmo pilno albumu „The Grey Universe”. Albums saņem augstāko novērtējumu no autoritāro žanra apskatnieku puses. Pēc ilgāka laika 2014. gadā seko maigāk melanholiskais „The End of the Third Day”. Savās dziesmās grupa lieliski apvieno virtuozo spēlēšanas manieri un emociju pārbagātību. Latvijā primo reizi.
https://autumnaldoom.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/Autumnaldoom
Autumnal „A Tear from a Beast”:

Saite


Woe Unto Me” – baltkrievu funeral doom / death apvienība dibināta 2008. gadā. 2014. gadā izdod debijas albumu „A Step into the Waters of Forgetfulness” un dodas tūrē pa Baltijas valstīm, Baltkrieviju un tuvāko Krieviju, toreiz piestājot arī Rīgā. „Woe Unto Me” netērē laiku garu biogrāfiju pārstāstam un vienkārši ļauj skanēt savām monolītajām himnām.
http://woeuntome.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/woeuntome
Woe Unto Me „Angels To Die”:

Saite


Antagonist Zero” – spēlē catatonic metal, kā pati grupa to dēvē. Tas ir dažādu metāla žanru mikslis, kas kopumā rada melanholisku nakts mūziku ar agresijas uzliesmojumiem. Kopš dibināšanas 2010. gadā, izdevuši debijas EP „Nighttime Harmony” (2012), pirmo pilno albumu „Doomed” (2012) un nupat šīgada augustā otro albumu „No Tears”, kā arī pabraukājuši tūrēs pa Eiropu un arī Ķīnu. Latvijā bija piestājuši 2012. gadā „Drūmvakar, Rīga!”.
http://www.antagonistzero.com/ | https://www.facebook.com/antagonistzero
Antagonist Zero „Profound Oblivion”:

Saite


Paean” – ekstrēmi progresīvs metāls no Igaunijas. Iedvesmojoties no doom / death / black rada kopējā noskaņā baisu, bet daudzveidīgu mūziku ar ēteriskām starpspēlēm. Izdevuši EP „Livium” (2011) un šogad arī pirmo pilno albumu „Scorn of Eternity”, pāris reizes jau spēlējuši Latvijā.
https://paean-estonia.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/paeanestonia
Paean „The Palace Burns”:

Saite


Soundarcade” – psihodēlisku, progresīvu un eksperimentālu rokmūziku spēlējoša grupa. Citējot šaurās aprindās plaši pazīstamu personu: „Soundarcade varētu iegūt titulu „visnenovērtētākā banda Latvijā” – ja vien šis nosaukums jau 20 gadus stabili neatrastos Holy Lamb rokās”. Tik traki gluži nav, jo par „Moving The Great Hadron” saņēmuši „Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvu 2012” kā labākais „Smagā roka albums”. Pēdējais no diviem grupas koncertiem šogad!
http://soundarcade.bandcamp.com | https://www.facebook.com/pages/Soundarcade/320805588905
Soundarcade „Hunt Royale”:

Saite


Catalepsia” – viena no spēcīgākajām Latvijas doom / gothic metal grupām. Sakarā ar atkārtotām dalībnieku maiņām vairākkārt ņēmuši īsākas un garākas pauzes, bet tagad atkal atjaunojuši savu darbību. Augustā beidzot laiduši klajā debijas albumu „World of Cliche”.
https://www.facebook.com/catalepsia.official
Catalepsia „Nothing For No One”:

Saite


Heaven Grey” – vecākā joprojām aktīvā Latvijas doom / gothic metal grupa. Radusies jau 90-ajos, un tajā laikā bija viena no vis, vis tālaika grupām, kad arī izdeva demo albumu un divus studijas albumus. Tad grupas pastāvēšanā pauzi uzlika dalībnieku bojāeja, bet ar 2010. gadu grupa atsākusi aktīvu darbību un izdevusi vēl vienu pilno albumu.
https://www.facebook.com/heavengreyofficial
Heaven Grey „Upe”:

Saite


Frailty” – vietējie doom / death smagsvari, kas plašākus paskaidrojumus jau sen kā neprasa. Divreiz saņēmuši „Latvijas Metal Mūzikas Gada Balvu” par gada labākajiem albumiem un arī kā „Gada grupa”. Solīds vietējais produkts, kas iekarojis klausītāju ausis arī visā pasaulē.
http://frailtymetal.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/FrailtyMetalOfficial
Frailty „The Cemetery of Colossus”:

Saite


Programma:
Piektdiena, 11. Septembris - „Catalepsia”, „Heaven Grey”, „Antagonist Zero” (Somija), Paean (Igaunija), „Soundarcade”, „Shakhtyor” (Vācija);
Sestdiena, 12. Septembris - „Saturnus” (Dānija), „Ereb Altor” (Zviedrija), „Autumnal” (Spānija), „Woe Unto Me” (Baltkrievija), „Frailty” (Latvija).

Vairāk informācijas par pasākumu, grupām:
https://www.facebook.com/events/1593081600979326/

Biļetes iepriekšpārdošanā:
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1519

Informācija par grupām, spēlēšanas laikiem:
https://www.facebook.com/events/1593081600979326/
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Edyte
Kārtībnieks
Pievienojies: 12/02/2008
Ziņojumi: 270
Cepumi: +6
Atrašanās: Ogre, Rīga, visur

PaziņojumsZiņots: Tr 02 Sep, 2015 22:45   Atbildēt ar citātu

Ballīte nebeidzas!

Apmeklējot "Machine Head" koncertu Liepājā, ceturtdien, 10. septembrī, noderēs ticketshop.lv biļete, ne tikai ieejai koncertā, bet arī ballītei Rīgā dienu pēc koncerta.

"Machine Head" koncerta biļetes kodu varēs izmantot tikpat iespaidīgam pasākumam Rīgā - "Antitēzes V" - 11. un 12. septembrī, Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena".

Izmantojot "Machine Head" koncerta biļetes kodu, var iegādāties biļetes uz Antitēzes V pasākumu ar 15% atlaidi.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Edyte
Kārtībnieks
Pievienojies: 12/02/2008
Ziņojumi: 270
Cepumi: +6
Atrašanās: Ogre, Rīga, visur

PaziņojumsZiņots: Sv 06 Sep, 2015 19:31   Atbildēt ar citātu

Piektdiena, 11. septembris:
„Shakhtyor” (Vācija) – instrumentālā post metal sensācija no Vācijas. Rīgā pirmo reizi!
http://shakhtyor.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/shakhtyorband
„Soundarcade” – pašmāju tumšā pērle, spēlē reti. Nelaid garām!
http://soundarcade.bandcamp.com | https://www.facebook.com/pages/Soundarcade/320805588905
„Heaven Grey” – vecākā joprojām aktīvā Latvijas doom / gothic metal grupa.
https://www.facebook.com/heavengreyofficial
„Catalepsia” – viena no spēcīgākajām jaunajām Latvijas doom / gothic metal grupām.
https://catalepsia-band.bandcamp.com | https://www.facebook.com/catalepsia.official
„Antagonist Zero” (Somija) – spēlē catatonic metal, kā pati grupa to dēvē
http://www.antagonistzero.com/ | https://www.facebook.com/antagonistzero
Paean (Igaunija) - ekstrēmi progresīvs metāls no Igaunijas
https://paean-estonia.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/paeanestonia
dj Kraa
Durvis: 19.00, koncerta sākums 20.00

Sestdiena, 12. septembris:
„Saturnus” (Dānija) – Dānijas kulta grupa melodiskā doom metal žanrā. Pirmo reizi Rīgā!
http://saturnus.dk / https://www.facebook.com/pages/Saturnus/8935853109
„Ereb Altor” (Zviedrija) – Zviedrijas episkie viking metālisti. Pirmo reizi Rīgā!
http://www.erebaltor.com | https://www.facebook.com/ErebAltorOfficial
„Autumnal” (Spānija) – dēvēti arī par spāņu „My Dying Bride”. Pirmo reizi Rīgā!
http://woeuntome.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/woeuntome
„Woe Unto Me” (Baltkrievija) – baltkrievu funeral doom / death
http://woeuntome.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/woeuntome
„Frailty” (Latvija) – vietējie doom / death smagsvari
http://frailtymetal.bandcamp.com/ | https://www.facebook.com/FrailtyMetalOfficial
Dj Sinisters
Durvis: 19.00, koncerta sākums: 20.00
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Edyte
Kārtībnieks
Pievienojies: 12/02/2008
Ziņojumi: 270
Cepumi: +6
Atrašanās: Ogre, Rīga, visur

PaziņojumsZiņots: Tr 09 Sep, 2015 20:20   Atbildēt ar citātu

Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Edyte
Kārtībnieks
Pievienojies: 12/02/2008
Ziņojumi: 270
Cepumi: +6
Atrašanās: Ogre, Rīga, visur

PaziņojumsZiņots: Tr 09 Sep, 2015 20:22   Atbildēt ar citātu

Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Edyte
Kārtībnieks
Pievienojies: 12/02/2008
Ziņojumi: 270
Cepumi: +6
Atrašanās: Ogre, Rīga, visur

PaziņojumsZiņots: Ce 10 Sep, 2015 14:55   Atbildēt ar citātu

ANTITHESIS V / 2015

piektdiena, 11.09.15 Tu būsi vētra

19.00 durvis / dj Kraa
20.00 SOUNDARCADE
21.00 Catalepsia
22.00 HEAVEN GREY
23.00 SHAKHTYOR /Vācija/
00.00 Antagonist Zero / Somija /
00.40 Paean /Igaunija/

sestdiena, 12.09.15 Tu Būsi Miers

18.00 durvis / dj Sinisters
19.00 WOE UNTO ME /Baltkrievija/
20.00 Frailty
21.00 Autumnal /Spānija/
22.00 Ereb Altor /Zviedrija/
23.00 SATURNUS /Dānija/

Cienīsim laiku un mūziķus, atbalstot ar savu klātbūtni.

PASĀKUMS: https://www.facebook.com/events/1593081600979326/
KLUBS: http://www.melnapiektdiena.lv/
BIĻETES: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1519
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pasākumi Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
1 no 1 lapām

 
Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā© ankh.lv 2006-2018