Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Tūbijs iesaka...
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2
 
Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Noskaties!
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Teletūbijs
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 25
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Sv 18 Aug, 2013 00:31   Atbildēt ar citātu

I rymden finns inga känslor
jeb
Simple Simon
(2010)


Reti kad atrodas tik sirsnīga un vienlīdz tik skumīga filmiņa. Ka neredzam to, kas mums apkārt un baidāmies no visa, kas ir nezināms.Storyline - kā ar aspergera sindromu sirgstošs puisis meklē jaunu draudzeni savam brālim.


Saite


***

Craigslist Joe (2012)Saite


Kad šķiet, ka pasaulē vairs neeksistē cilvēcība/labi cilvēki vai ir vienkārši pesimisms, šī filma ir jāredz! Ļoti aizkustinoša un pats galvenais, liek tā kārtīgi aizdomāties - "vai es šodien kādam šo dienu padarīju labāku?". Vērtīga filma!!

***

Gardens of the night (2008)

http://www.imdb.com/title/tt0833960/?ref_=fn_al_tt_1[url][/url]Saite


Tumšā gala filma par bērnu nolaupītājiem. Stāsts par to,kā neesoša bērnība var sabojāt ticību, ka esi kādam vajadzīgs.

***
Tiny furniture (2010)

http://www.imdb.com/title/tt1570989/?ref_=fn_al_tt_1


Saite


Smieklīgs stāsts, kā kāda meitene cenšas uzsākt patstāvīgu dzīvi pēc augstskolas beigšanas.


PS
Maz filmas skatītas pēdējā laikā, taču...drīz būs rudens...

_________________
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Skype
Skype
Teletūbijs
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 25
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Sv 08 Jūn, 2014 11:04   Atbildēt ar citātu

L'Apollonide (Souvenirs de la maison close) (2011)

Skaistumskaista(!!!) filma par skumjām prostitūtām, mūžīgo naudas atkarību un viņu m____u mājas norietu gadsimtu mijā. Tā saucamā eye-candy filma.

jūtūbe:
Saite


IMDB : http://www.imdb.com/title/tt1660379/

***

Artimos šviesos (2009)

Nakts - laiks, kad ielās parādās mašīnas, kuru vadītāji meklē aizmiršanos un mierinājumu, bezmērķīgi braucot pa pilsētas ielām. Satiekas lūzeris, veiksminieks un skaista sieviete. Sākas lomu spēle - lūzeris ierauga, ka skaistā sieviete ir nekas cits kā viņa sieva, kuru viņš ir ilgstoši ignorējis. Brīnišķīga noskaņu filma un stāsts par mūžīgo lielpilsētas vientulību.

youtube:
Saite


IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1490749/

***

Gnade (2012)

Kāda ģimene pārvācas uz dzīvi aiz polārā loka. Sieva tumsā braucot kaut kam uztriecas virsū, paliekot neziņā, vai tas bija cilvēks vai dzīvnieks. Pavasarī, sniegam kūstot, tiek atrasts jaunas meitenes līķis. Aizdomās turamo nav, pierādījumu nav,pilnīgi nekā. Bet sirdsapziņa ir smagāka un vainīgā grib vairāk nekā izrādīt žēlsirdību pret mirušās meitenes vecākiem.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2179055/?ref_=fn_al_tt_1

jūtūbe:
Saite


***
Mandariinid (2013)
Karš Abhāzijā, 1992. Vecs igauņu vīrs, kurš apkopj drauga mandarīnu plantāciju, pretī savas mājas pagalmam atrod divus ievainotos - čečenu un gruzīnu. Kurš gan atstātu cilvēkus mirstam savas mājas priekšā? Tā nu abi atlabst un sākas mutisks karš mājā, kur saimnieks aizliedz nogalināt.

IMDB http://www.imdb.com/title/tt2991224/

Saite


***
Catfish (2010)

Par kādu žurnālistu sāk fanot maza meitenīte, puisis viņu uzmeklē Facebook, kur viņš atrod viņas skaisto māsu, ar kuru sāk čatot un laika gaitā iemīlas, ne reizi šo meiteni neredzot dzīvē. Pēc vairākiem mēnešiem puisis saprot - pietiek!! Kas ir šī meitene? Dokumentālā filma par izlikšanos sociālajos tīklos par to, kas patiesībā neesam. Mūsdienu realitāte! Starp citu, iznācis arī raidījums ar tādu pašu nosaukumu, kurā ir atspoguļoti neparastākie melu stāsti ar satikšanos.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1584016/?ref_=fn_al_tt_1

youtube:
Saite


***
Slumming (2006)

Melnā komēdija. Divi dumji puiši izklaidējas, klīstot pa Vīnes bomzīgākajiem bāriem un iet uz 10minūšu randiņiem. Kādā vakarā viņi izdomā uz ielas guļošu bomzi deportēt uz Čehiju. Tāpat vien. Kurš iebrauks dziļākās auzās un ir vairāk apmaldījies pasaulē? Bomzis vai puisis?


Saite

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0499157/

***
Oh boy (2012)
Kāds puisis, mūžīgais students, cenšas pieaugt 24 stundu laikā, iekuļoties komiskās situācijās. Cik ļoti tam vajag enerģiju, bet nav kafijas! Sen nebiju redzējusi smieklīgu filmu iz Doičlandes ^^


Saite

http://www.imdb.com/title/tt1954701/
***

hotell (2013)

Sieviete zaudē bēbi dzemdībās un iekrīt depresijā. Viņa piespiež sevi doties uz grupu terapiju ar cilvēkiem, kuri ir pārcietuši kādu sliktu notikumu savā dzīvē. Viņa nav vienīgā, kas kaut uz mirklīti vēlas aizbēgt no savām problēmām, dodoties dzīvot viesnīcās, kur viņi sāk palīdzēt viens otram, piepildot nepiepildītās vēlmes.


Saite

imdb: http://www.imdb.com/title/tt2363178/?ref_=fn_al_tt_1

***
Betoniyö (2013)

2 brāļi kādā pļavnieku tipa daudzdzīvokļu rajonā pavada kopīgi laiku, jo viens no brāļiem drīzumā izcietīs sodu cietumā. Jaunākais brālis ir dzīvespriecīgs pusaudzis, kurš no apkārtnes uzņem tikai negatīvo. Viņš pastāvīgi uz balkona novēro savu kaimiņu, kas viņam liekas aizdomīgs. Viņa pasaules redzējums ir diametrāli pretējs nekā brāļa versija par dzīves kārtību, kas ir par iemeslu konfliktam. Izcili klaustrofobiska, drūma un smieklīga filma par to, ka viss galu galā ir šķitums.


Saite

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2405182/

_________________
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Skype
Skype
Teletūbijs
Lielrunātājs


Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 25
Pievienojies: 14/10/2007
Ziņojumi: 1351
Cepumi: +34/–3
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Pk 16 Jan, 2015 17:24   Atbildēt ar citātu

Kaikella rakkaudella (2013) aka Things we do for love

Filma par attiecību siltumu, dzīvi ceļojot un fotogrāfa piezīmēm par ainavu fotogrāfiju. Asprātīga,smieklīga un viegla (bet ne trula), palīdz sasildīties kādā garā tumšā ziemas vakarā! Smile

Vaarala, dziļi lauki. Kāds fotogrāfs nokļūst mazā ciematā, jo palīdz aizvest kādu meiteni uz mājām. Mājas iekšpagalmā viņš salauž meitenes mātes mašīnu. Lai atdarītu nodarīto skādi, fotogrāfs apsola salabot mājai jumtu un palīdzēt citos saimniecības darbos. Tikmēr ciemā ierodas arī sievietes Ex, kurš cenšas savu brāli izdabūt ārā no fanātisku kristiešu mājām.

IMDB : http://www.imdb.com/title/tt2167791/

Trelieris :
Saite


***
Puhdistus (2012) aka Purge

Filma par cilvēku attiecībām tēma "nodevība / skaudība / apsēstība / piedošana" ar vēsturisku fonu. Filma pēc Sofi Oksanenas grāmatas "Attīrīšanās" motīva, JRT uzņemta arī teātra izrāde.

Kādas vecas sievietes mājas pagalmā nogurusi saļimst kāda jauna meitene, kuru vajā suteneri. Meitene zina, ka vecā sieviete ir viņas radiniece un lūdz palīdzību. Vecā sieviete ir spiesta atcerēties savu dzīvi, jo viņa dzīvoja ar pārliecību "man nav māsas".
Igaunija, kara laiks. 2 māsas - Alīde un Ingela ieskatās vienā un tajā pašā vīrietī - Hansā. Hanss apprec Ingelu, Alīdei skauž. Izsūtīšana un Igaunijas nacionālo partizānu cīņas liek Alīdei un Ingelai vienoties par to, ka Hanss tiks paslēpts mājās. Hansu meklē arī pēc kara. Čeka nesnauž, tai ir aizdomas, ka Hanss ir dzīvs un regulāri pratina Alīdi. Alīde vairs negrib tikt spīdzināta un nodod savu māsu. Hanss un Alīde paliek divatā...

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1714205/?ref_=nv_sr_1
Treileris:

Saite


***
Nånting måste gå sönder (2014) aka Something must break

Filma par puisi, kurš vēlas būt viņa. Transseksuāļu tematikas filma.

Sebastians vēlas kļūt par viņu - Ellie. Bet vai viņu pieņems tādu, kāds viņš ir? Viņš satiek kādu puisi, kurā bezcerīgi iemīlas un skaidro, ka viņš nav gejs, bet Ellie. Puisis ir apjucis, jo viņš Sebastianu uztver kā vīrieti, nevis sievieti.


Saite


***
Kertu (2013) aka Love is blind

Attiecību drāma - tematika "ciema alkoholiķī iemīlēties nedrīkst", "incests", "sociālā atstumtība".

Igauņu filma par kādu ģimeni kurā 30-gadīgā Kertu tiek sargāta no jebkura cilvēka ciemā. Ciemata iedzīvotāji domā, ka viņa ir pilnīgi rīcībnespējīga un slima, bet tā nav. VIņa nosūta dzejoli vīrietim, kurš piestrādā viņu vecāku saimniecībā. Abi divi satiekas un sāk meņģēties, par to uzzina viss ciems, jo Kertu tēvs ir sevišķi negatīvi noskaņots pret meitas jauno brūtgānu. Un tam ir kāds baiss iemesls.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2534648/
Treileris:
Saite


***
Chce sie zyc (2013) aka Life feels good

Aizkustinoša filma par cilvēkiem ar kustību un runas traucējumiem.

Mateuš ir puisis, kas piedzimis ar smagiem kustību un runas traucējumiem. Viņš visu dzīvi centies pateikt, ka viņš nav garīgi slims, bet viņu nesaprot. Pienāk īstais brīdis, 26 gadu vecumā, bet cilvēki, kam viņš vēlējies ko pateikt vairs atrodas viņa atmiņās.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3092552/
Youtube:
Saite

_________________
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Skype
Skype
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Noskaties! Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2
2 no 2 lapām

 
Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā© ankh.lv 2006-2018