Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
īsts draugs, draudzība
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Filosofija
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Suicide_Vampire
Runātājs

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 28
Pievienojies: 11/03/2008
Ziņojumi: 452
Cepumi: +8/–3
Atrašanās: woodland garden

PaziņojumsZiņots: Tr 10 Mar, 2010 01:13   Šim ierakstam ir 1 vērtējumi Atbildēt ar citātu

Piekrītu par soulmates, jo tas ir vispiemērotākais vārds. Īsts draugs ir tāds, ar kuru vienmēr ir labi. Nav noslēpumu, nav kauns no savas trakās puses, kopā ar viņu ir ērti un sajūta ir neizsakāmi brīva. Asaras spēj pārvērst par smaidu, pat sirsnīgiem smiekliem. Varam izturēties kā pilnīgas tizlenes un mūs tas neuztrauc, eh tas ir tiešām forši. Laughing Aizstāvam viens otru, ja kāds aprunā, vienmēr atbalstam un pasakam visu kā ir, pat nepatīkamas lietas. Nav nekādas liekuļošanas. Viss notiek tieši un skaidri. Zinam gan trūkumus, gan pozitīvo viens par otru un tas vēl vairāk pastiprina saikni. Savā ziņā, labākais draugs ir tuvāks pat par māsu/brāli. Es ar savu labāko draudzeni secinājām, ka pagājušajā dzīvē esam bijušas radinieces, ļoti tuvas, tas tāds tizls attaisnojums. Tādus dvēseļu draugus ir grūti atrast, es pat neieteiktu meklēt, jo tā būs tikai vilšanās un daudzi nekad nezinās kā tas ir, kad var kādam pilnīgi uzticēties. Jā, es atdzīstu reizēm viņa tā sakaitina, ka es uzsprāgt varētu, bet tas ir veselīgi un galu galā esmu pārliecinājusies, ka reizēm vajag paburkšķēt, savādāk būtu garlaicīgi. Mēs strīdamies, esmu bijusi ļoti dusmīga un viņa arī, bet tas ir pavisam savādāk. Pēc stundas, sliktākajā gadījumā pēc dienas mēs nespējam vairs dusmoties, jo vienkārši jau pietrūkst un tas ir muļķīgi sīkumu dēļ nerunāt un sagraut skaistu draudzību. Ir nācies pat nesatikties mēnesi un ilgāk dažādu apstākļu dēļ, bet nekad nav bijusi tā atsvešinātības sajūta, it kā katru dienu būtu kopā. Ar pārējiem kaut kā nekad nav izveidojusies tik cieša saikne, laikam jau tā tam jābūt. Es katram novēlu tādu draugu. Nu es domāju, ka 12 gadi ir normāls skaitlis manam vecumam, kaut tik pat un vēl ilgāk būtu kopā, heh. Smile Starp citu, mēs no sākuma bijām ienaidnieces līdz iepazinām viens otru.

Bite me if you Dare or Desire

We the people, we the spirits, we the Gods
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu  
Faith Kristen
Mazrunātājs

Pievienojies: 28/05/2009
Ziņojumi: 10
Cepumi: 0
Atrašanās: Tukšums.

PaziņojumsZiņots: Pm 12 Apr, 2010 17:13   Atbildēt ar citātu

Man draugu nav daudz, un uzskatu, ka nemaz nevarētu būt. Jo katrs cilvēks, kas ir svarīgs, prasa sava veida uzmanību, un kuram gan ir tik daudz brīvā laika, lai spētu pievērsties pārdesmit draugiem? Nedomāju, ka cilvēks ar ko Tu pāris reizes patusē ir Tavs draugs. Ar draugiem ir īpaša saikne, kuru nevar izjaukt. Ir gan kopīgas bēdas, gan prieki. Protams, neiztikt bez kādiem strīdiem, taču tie tikai šo draudzību tā teikt atsvaidzina, un pēc kāda laika par to var pasmieties. Draugi ir neatsverama dzīves sastāvdaļa. Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
BladeOfDarkness
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis

Pievienojies: 31/08/2007
Ziņojumi: 2967
Cepumi: +99/–3
Atrašanās: Alustestā

PaziņojumsZiņots: Pm 19 Apr, 2010 21:37   Atbildēt ar citātu

- Kāda ir atšķirība starp draugu un īstu draugu ?
- Draugs palīdzēs pārcelt mantas, bet īstais draugs - līķi.

atrofija
Runātājs

Vecums: 28
Pievienojies: 25/05/2007
Ziņojumi: 165
Cepumi: +10

PaziņojumsZiņots: O 20 Apr, 2010 09:09   Atbildēt ar citātu

Man ir dažas draudzenes, bet nedomāju, ka to varētu nosaukt par milzum lielo sirds draudzību. Ir gadījies , ka mani mēdz piečakarēt un arī man pašai dažreiz sanāk būt "ļaunajai". Bet man ar viņām kopā ir forši un man nemaz neprasās tādā lielā "mūža" draudzība . Vispār visuzticamākais un vislabākais draugs bija mans kaķis, tā gan bija īsta draudzība grin cilvēki bieži vien ātri apnīk.

Amhran
Daudzrunātājs

Vecums: 24
Pievienojies: 10/11/2008
Ziņojumi: 542
Cepumi: +8
Atrašanās: Laikam savā Mežā.

PaziņojumsZiņots: O 20 Apr, 2010 22:12   Atbildēt ar citātu

Šķiet, īsta draudzība dzimumus nešķiro. Laikam jau tāpat kā īsta mīlestība. Man vienlīdz labi saprasties gan ar puišiem, gan meitenēm.
Nez, pateikt "draugs" šķiet kaut kā ātrāk un vieglāk kā "paziņa", tādēļ jau kaut ko atstāstot piemēram, tas vārds parādās biežāk kā vajag. Cenšos šito ieradumu iznīcināt, par katru piekto paziņu teikt "draugs", bet ne vienmēr sanāk. lai gan nemaz kā draugus visus šos cilvēkus neuztveru.
Īsts draugs? Nu nez, varbūt man īsti klasiskās draudzības vēl nav patrāpījušās. Bijuši gan tādi, ko sanāk redzēt reizi dažos mēnešos, turklāt pa to laiku ne sarakstoties, ne sazvanoties. Tādi, ar kuriem runājot apzinājos, ka kaut ko es vienalga noklusēšu, un apzinājos, ka kaut ko noklusēs no manis. Tādi, ar kuriem visas intereses, gaume ir PILNĪGI pretējas. Bet ir kaut kāda neizskaidrojama sajūta, kad tas cilvēks ir blakus, ka jā, šo cilvēku es ļoti gribētu prast pasargāt, ar viņu es nebaidīšos tālā ceļā, es gribu, lai viņš ar mani runā, lai ar mani klusē. Es zinu, ka drīkstu izteikt kritiku, zinu, ka varu cerēt to arī saņemt. Noteikti draugs ir cilvēks, kas saprot tavu humora izjūtu. Nē, ne obligāti, ka viņam tā ir tāda pati, bet viņš vismaz saprot un neapvainojas. Varbūt draugs ir tas, kas zina, ka tu nepratīsi viņam atteikt, bet ļaunprātīgi to neizmanto. Āh, un kas man ir ļoti svarīgi- draugs ir cilvēks, kurš zina, kā mierināt. Nu piemēram, reti kurš cilvēks, kas mani pazīst kaut vai dažus gadus, ja es sākšu raudāt sēdēs man blakus un kaut ko bubinās par "būs jau labi". Daļa aizies, pasakot, ka atgriezīsies tad, kad es "pārbesīšos" un tad pieprasīs situācijas izklāstu, daļa salamās un liks beigt pinkšķēt un sākt vai nu kaut ko darīt, vai vienkārši sūtīt visus pie velniem. Piemēram, viena draudzene vispār man tādā situācijā visdrīzāk iesitīs pļauku. Un jā, man īsti palīdz tikai šitas. Citi nesaprot, viņiem vajag, lai pasēž un pažēlo. Tad nu laikam svarīgi, lai draugs zin, ko darīt tieši tādās riebīgās situācijās. Jo tad jau tos draugus visvairāk vajag. Pat ne blakus, visvairāk vajag zināt, ka viņi IR
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Dante
Mazrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 26
Pievienojies: 20/04/2010
Ziņojumi: 7
Cepumi: 0

PaziņojumsZiņots: Tr 21 Apr, 2010 11:20   Atbildēt ar citātu

"Kas ir īsts draugs un draudzība kā parādība".
Hmm es dalu draugus un paziņas. Pirmie ir lielākais vairums man apkārt esošo cilvēku, ar kuriem es runāju par daudz ko. Tacu draugi kas man ir kādi trīs, es stāstu daudz vairāk, uzticu savas bēdas un priekus utm.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Filosofija Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3, 4
4 no 4 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018