Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Aptauja par Varg Vikernes!!

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>

Kāda ir tava attieksme par Varg Vikernes?
Pozitīva
44%
 44%  [ 12 ]
Neitrāla
33%
 33%  [ 9 ]
Negatīva
22%
 22%  [ 6 ]
Lietotāji balsojuši: 27
Balsis kopā: 27
Detalizēts rezultātu pārskats

Autors Ziņojums
Poga
Kaste

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Vecums: 30
Pievienojies: 30/05/2007
Ziņojumi: 2170
Cepumi: +53/–13
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Sv 18 Jan, 2009 15:04   Atbildēt ar citātu

Lūdzu forumiešu viedo viedokli jautājumā par Vargu. Aptaujas rezultāti domāti zinātniska darba nolūkiem. Aptaujas rezultāti vajadzīgi līdz otrdienas pēcpusdienai, tāpēc patiešām novērtēšu jūsu atsaucību!

Lūdzu tikai balsot, neko vairāk :) ja nu akurāt ir kāds precizējošs viedoklis, tad laipni gaidīti to uzrakstīt :)

Grim
Lielrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 28
Pievienojies: 27/04/2006
Ziņojumi: 1623
Cepumi: +60/–12
Atrašanās: Tev aiz muguras ar izkapti

PaziņojumsZiņots: Sv 18 Jan, 2009 23:09   Atbildēt ar citātu

Pierakstījos par Vikernesu, taču jāatzīmē, ka es neatbalstu visas viņa darbības (e.g. - slepkavību), taču es cienu viņu par to, ka viņam pietika iekšu reāli vērsties pret okupantu ticību.
Tas ir tas, kas iztrūkst vairumā wannabe trve black/folkmetālistu, kas uz skatuves kāpj ar āmuriem kaklā.

P.S. Neredzu kā tēmas plašāka apsriešana varētu traucēt zinātniskajam darbam un šī kā reizi ir tēma, kas vēl nav (šajā forumā) nodrāzta līdz bezjēgai.

Poga
Kaste

Dzimums: Dzimums:Sieviete
Pievienojies: 30/05/2007
Ziņojumi: 2170
Cepumi: +53/–13
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Sv 18 Jan, 2009 23:36   Atbildēt ar citātu

Grim, jā, es jau labprāt diskutētu par Varga darbībām, bet, zinot ankh vispārējos uzskatus(uzsveru - vispārējos, nevis visus), es nevēlos savākt grupiņu ienaidnieku..
Itkā jau ir bijusi tēma par Vargu pašu, taču tā ātri vien norima pie tukšu salmu kulšanas. Mani šoriez interesēja tīri vispārīga attieksme - vai nu jā,nē vai nekā. Tā vispārīgi un lielos vilcienos.

Protams, esmu gatava un atbalstu diskusijas, man tas pat ļoti patīk Smile

Satyricon - Born For Burning
No Team Ultra
Runātājs

Vecums: 33
Pievienojies: 17/01/2009
Ziņojumi: 150
Cepumi: –1
Atrašanās: Ceļā

PaziņojumsZiņots: Se 24 Jan, 2009 00:36   Atbildēt ar citātu

Negatīva

Man nekad nau paticis viņš, godīki sakot man viņs riebjas, jo kā viens cilvēks var apsēst tik daudzus ka par viņu fanotu , tā pat kā Ghaal, es viņos nesasaktu neko īpašu, nekad neesmu paķāvies līderim un nepaķlaušos, lai kas viņs būti, man patīk BM, bet Burzum un Gorgoroth man nepatīk

Varg darbība nu mūsdienās ja viņs ko tādu veiktu ... labāk pat nedomāt , un vēl kā viņs spēs dzīvot pēc iznākšanas, jo BM nau tāds kāds bija 90. sākumā, ta sir mainījies, kaut gan ne daudz, bet ir un es nevaru sagaīdit kad viņs iznāks ehhhh
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Jenotsuns
Runātājs

Vecums: 27
Pievienojies: 14/04/2008
Ziņojumi: 184
Cepumi: +7/–1
Atrašanās: Mirkwood

PaziņojumsZiņots: Pk 06 Mar, 2009 14:11   Atbildēt ar citātu

to No Team Ultra

Tu tiešām domā, ka Vargs pats to sen jau nav sapratis, ka BM nav tāds kā agrāk ? Avīzes taču viņam piedāvā un par jaunumiem viņš dzird. Viņš jau nav tik ļoti atslēgts no ārpasaules. Es domāju, ka pēc iznākšanas viņš vispār dzīvos savu ģimenes dzīvi un neliksies ne zinis konkrēti par bm padarīšanu vispār.

Pats Vargu atbalstu puslīdz. Tātad - neitrāli. Nepatīk viņa rasistiskie uzskati un arī neuzskatu to par pareizu, ko viņš izdarīja ar Euronymous, bet atkal patīkami lasīt daudzas viņa mitoloģijas/dievu interpretācijas un to saistības ar reālo pasauli. Un arī viņa skatījums (atskaitit jau iepriekšminēto rasismu) man šķiet interesants un iedvesmojošs.

Jā un, protams, nevar arī neuzslavēt par uzdrīkstēšanos vispārēji izpaust savus uzskatus, lai arī kādi tie būti. Būt pašam par sevi.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
mindbound
Kārtībnieks

Pievienojies: 03/08/2007
Ziņojumi: 4794
Cepumi: +91/–47
Atrašanās: N/A

PaziņojumsZiņots: Pk 06 Mar, 2009 14:29   Atbildēt ar citātu

Negatīva - gan tādēļ, ka black metal mūzika man gluži vienkārši nav simpātiska, gan paša varoņa uzskatu (jā, pilnā mērā ieskaitot arī viņa aktivitātes pagāniski reliģisko uzskatu propagandas un "pagātnes mantojuma" slavināšanas jomā, nemaz nerunājot par prorasistiskajiem un pronacistiskajiem izlēcieniem) un paveiktā dēļ. Viens no black metal pionieriem? So what, plašu atpazīstamību viņš tikpat ieguva, noslaktējot Euronymous (par viņa tiešu un reālu saistību ar baznīcu dedzināšanām es neapņemos spriest, taču, ja tā izrādītos patiesība, vēl viens mīnuss manas attieksmes skalā - cīnīties pret reliģiju, dedzinot kultūras pieminekļus, liecina, ka indivīds savā prātiņā necik tālāk par vikingiem tā arī nav ticis).

subgrade
Lielrunātājs

Pievienojies: 23/05/2006
Ziņojumi: 2851
Cepumi: +30/–1
Atrašanās: iekšā

PaziņojumsZiņots: Pk 06 Mar, 2009 15:18   Atbildēt ar citātu

Idejas un uzskati varbūt viņam nav zemē metami, taču pats kā persona gan viņš man šķiet diezgan derdzīgs tips. Tāds konkrēts Napoleona komplekss vai kāds nu tas skaitās - es, es , es, pārējie visi ir lūzeri un idioti, es viens tas gudrais un pareizais.

BladeOfDarkness
Lielrunātājs

Pievienojies: 31/08/2007
Ziņojumi: 2967
Cepumi: +99/–3
Atrašanās: Alustestā

PaziņojumsZiņots: Pk 06 Mar, 2009 16:13   Atbildēt ar citātu

Jenotsuns uzrakstīja:
to No Team UltraAvīzes taču viņam piedāvā un par jaunumiem viņš dzird. Viņš jau nav tik ļoti atslēgts no ārpasaules.

''Not allowed to have a guitar in his cell, and proclaiming all Rock/Metal-based music to be culturally alien and non-Aryan in origin, he chose to continue Burzum in a keyboard-based, Neoclassical/Pagan Ambient vein for the two albums that followed.''

Baigi nu atrauts, ja var pie parašas albumus izdot ... un ērti ar izdomājis, ja jau ģitāru man nedod, tad teikšu, ka ģitārmūzika ir neāriska, seņči tik bungoja, koklēja, stabulēja un dūdoja. Tas tik ir īsteni trjū ...

mindbound
Kārtībnieks

Pievienojies: 03/08/2007
Ziņojumi: 4794
Cepumi: +91/–47
Atrašanās: N/A

PaziņojumsZiņots: Pk 06 Mar, 2009 16:19   Atbildēt ar citātu

Mani nebeidz smīdināt visa šī 88 ņemšanās ap vārdu "ārieši". Ārieši bija pie dažādām radniecīgām ciltīm piederīgi neliela auguma, melnīgsnēji ļautiņi, kas apdzīvoja tagadējo Tuvo Austrumu un Indijas teritorijas, un kuru vidū attīstījās indoeiropiešu valodu celms - un tas, principā, ir viss. Reti kurš vārds XX gadsimtā ir tik traģikomiski pārveidojies, kā šis.

subgrade
Lielrunātājs

Pievienojies: 23/05/2006
Ziņojumi: 2851
Cepumi: +30/–1
Atrašanās: iekšā

PaziņojumsZiņots: Pk 06 Mar, 2009 16:46   Atbildēt ar citātu

BladeOfDarkness uzrakstīja:
Jenotsuns uzrakstīja:
to No Team UltraAvīzes taču viņam piedāvā un par jaunumiem viņš dzird. Viņš jau nav tik ļoti atslēgts no ārpasaules.

''Not allowed to have a guitar in his cell, and proclaiming all Rock/Metal-based music to be culturally alien and non-Aryan in origin, he chose to continue Burzum in a keyboard-based, Neoclassical/Pagan Ambient vein for the two albums that followed.''

Baigi nu atrauts, ja var pie parašas albumus izdot ... un ērti ar izdomājis, ja jau ģitāru man nedod, tad teikšu, ka ģitārmūzika ir neāriska, seņči tik bungoja, koklēja, stabulēja un dūdoja. Tas tik ir īsteni trjū ...

Aha, sintezators, atšķirībā no ģitāras, bija senskandināvu galvenais mūzikas instruments.

<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Pļāpas Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
1 no 1 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018