Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Fear Factory
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3

Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Death, Black, Epic Black, Viking, Battle
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Autors Ziņojums
Mental
Mazrunātājs

Dzimums: Dzimums:Vīrietis
Vecums: 27
Pievienojies: 25/10/2007
Ziņojumi: 30
Cepumi: –2
Atrašanās: Mūžīgā lidojumā...

PaziņojumsZiņots: Pk 28 Mar, 2008 19:42   Atbildēt ar citātu

Mhm Smile
Man jau likās, ka arhīvos šito lasīju, mazliet sajaucu, Concreto bija released 2002 gadā, pirmais patiesais FF albūms, mainstream es tur nesaskatu pat ne grama, kāds vēl mainstream pirmajā FF albūmā, bik ta kā pretrunā aizgāji?!?!
Nu vēl joprojām nesaprotu ko Tu vēlējies, lai es tur izroku, apgaismo?
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Exorcist
Dižrunātājs

Vecums: 35
Pievienojies: 03/04/2006
Ziņojumi: 6258
Cepumi: +76/–8
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Pm 31 Mar, 2008 09:58   Atbildēt ar citātu

Mental, bļ***, iedziļinies manis rakstītajā!
Mainstream viņu daiļradē es tēmēju uz FF pēdējiem veikumiem.

Un Concreto ir pirmais true albums? Laughing
http://www.metal-archives.com/band.php?id=189 un http://www.metal-archives.com/more.php?id=189 - nefiga nekur nefigurē tāds "Concreto" vai "Concreteo"
http://en.wikipedia.org/wiki/Fear_Factory#The_early_years un http://en.wikipedia.org/wiki/Fear_Factory_discography - nekur tāds nav minēts.
http://www.fearfactory.com/media.htm 1997. gada Obsolete albumā atrodama bonusdziesma ar nosaukumu "Concreteo" un vairs pat google neko neatrod meklējot "Concreteo".

Tā ka mazāk muldēt un lasīt dzelteno presi vajag.

Pirmais FF albums ir un paliek Concrete, un otrais ir Soul Of A New Machine. Ko gribēju lai atrod - to, ko Tu tur neredzi, un tur nu es neko Tev nevaru līdzēt.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
Mental
Mazrunātājs

Vecums: 27
Pievienojies: 25/10/2007
Ziņojumi: 30
Cepumi: –2
Atrašanās: Mūžīgā lidojumā...

PaziņojumsZiņots: Pm 31 Mar, 2008 19:46   Atbildēt ar citātu

He he Smile
Sajaucu nosaukumus, mazliet sasitos, pat tā kā nepiedodami...
Es biju domājis "Concrete" nevis "Concreto" vai vēl sazin ko...
"Concrete" ir tas pirmais ķip true albūms, bet viņu izdeva 2002 gadā nevis pirms "Soul Of A New Machine" un Tu teici:
Citāts:
Mjā, arī es pēdējos 3 albumus jau nu noteikti lieku pie tā daudz pērtā un man riebjošā jaunā metāla!
Un pēdējie 3 albūmi ir "Concrete", "Archetype" un "Transgression" skatoties visos tavos linkos un ņemot vērā IZDOŠANAS gadu nevis gadu, kurā tika uztaisīts, protams, es ņemu vērā full-lenght albūmus nevis "Best Of", "EP" vai vēl sazin kādus Digi-pack'us, es jau nezinu, kas priekš tevis skaitās pēdējie 3 albūmi, varbūt kāds "The Best Of", es tak neesmu ekstrasekss un nezinu ko Tu domā Laughing
Ja Tu būtu tā kā skaidrāk pateicis, tad es būtu spējīgs iedziļināties TEVIS rakstītajā un šī mazā pārpratuma nebūtu.
Mani priecē, ka Tu visu tik jauki sameklēji priekš manis, pasen nebiju lasījis "Dzelteno Presi"grin Laughing
Un pārskatot tavus linkus un mēģinot atcerēties es nepieminu 1997. gada "Obsolete" albūmu zinu tikai to ka izdeva albūmu 1998. gadā un playlist'ā es neatrodu dziesmu "Concreteo" ir tikai Bonus Track "Concreto" starp citu laba dziesma priekš Bonus Track un vsp viņiem ir daudz labu Bonus Track'u, iemesls atkārtot "I Love This Fckin' Band"
Nu tas tā, ja mums tik traki patīk būt pārliecinātiem par sevīm un pilnīgi ar faktiem visu pierādīt un sīkumos iedziļinātis grin
Nu ko varbūt esmu kaut ko palaidis garām, bet uz doto brīdi liekas es neesmu tas, kurš iebraucis auzās, nu ja esmu tad saki droši, kļūdīties ir cilvēcīgi, es ta neapvainošos, tikai liekas ka Tev būtu pašvakāk, ja reiz gatavs galējībās un sīkumos ieiet...
Tikai no offence Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu  
Exorcist
Dižrunātājs

Vecums: 35
Pievienojies: 03/04/2006
Ziņojumi: 6258
Cepumi: +76/–8
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: O 01 Apr, 2008 09:26   Atbildēt ar citātu

Citāts:
Un pēdējie 3 albūmi ir "Concrete", "Archetype" un "Transgression" skatoties visos tavos linkos un ņemot vērā IZDOŠANAS gadu

Es to neņemu vērā. Grupa var materiālu radīt kaut vai tagad un izdot pēc 50 gadiem, bet tas šo albumu nepadarīs par 2058. gada albumu. Tas būs 2008. gada albums, izdots 2058. gadā.

Citāts:
Un pārskatot tavus linkus un mēģinot atcerēties es nepieminu 1997. gada "Obsolete" albūmu zinu tikai to ka izdeva albūmu 1998. gadā un playlist'ā es neatrodu dziesmu "Concreteo" ir tikai Bonus Track "Concreto"

Citāts:
uz doto brīdi liekas es neesmu tas, kurš iebraucis auzās

Here we go:
Info no oficiālās FF lapas:
Obsolete, Released: 1997, kur bonuss ir Concreteo (Bonus). Jap, wikipedia.com un metal-archives.com rāda, ka albums izdots '98. gadā un ka bonusu sauc "Concreto", kā Tu minēji.
Bet nu, oficiālai mājas lapai tā ka vajadzētu būt vairāk taisnībai, bet šķiet, ka šis nav tas gadījums, tātad FF oficiālā lapa ir pakaļā. Bet nu, whatever.

Tā ka taisnība ir gan Tev, gan man, un līdz ar to varētu beigt šo muļķīgo, tiesa veselīgo strīdu Smile
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu  
<< Iepriekšējā tēma Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:    Nākamā tēma >>
Iesniegt jaunu tēmu    Atbildēt uz tēmu    Sākums -> Forums -> Metāls -> Death, Black, Epic Black, Viking, Battle Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas
Aiziet uz lapu Iepriekšējā  1, 2, 3
3 no 3 lapām

Pārlekt uz:  
Tu nevari pievienot jaunus tematus šim forumam
Tu nevari atbildēt uz tematiem šajā forumā
Tu nevari mainīt paziņojumus šajā forumā
Tu nevari dzēst paziņojumus šajā forumā
Tu nevari balsot aptaujās šajā forumā

© ankh.lv 2006-2018