Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Forums
Ankh - Foruma lietošanas noteikumi

1. Foruma lietošanas noteikumi atrodas foruma sadaļā "Noteikumi un paziņojumi", un jebkādas izmaiņas tajos stājas spēkā ar brīdi, kad tās šeit tiek publicētas.

2. Foruma lietošanas noteikumi un visas izmaiņas tajos attiecas uz ikvienu foruma lietotāju.

3. Izveidojot jaunu tēmu forumā, jāpārliecinās, vai tā ir atbilstoša attiecīgajai sadaļai un vai jau šāda tēma nav aizsākta; tēmas nosaukumam jābūt skaidri noformulētam un jāietver informācija par tēmas saturu; vairākkārt atkārtotas vai sadaļai neatbilstošas tēmas tiks dzēstas vai pārceltas uz atbilstošu sadaļu.

4. Foruma oficiālā valoda ir latviešu valoda. Citās valodas drīkst rakstīt netulkojamus īpašvārdus vai frāzes, kas ir "skanīgas" tikai attiecīgajā svešvalodā, kā arī svešvalodā rakstītus daiļdarbus. Jebkurā valodā rakstītam tekstam jāatbilst attiecīgās valodas pareizrakstības prasībām. Rakstot translitā, jāizmanto tranlita pārveidotājs - BBKods "Trans".

5. Veidojot ierakstus forumā, jācenšas domu izklāstīt pēc iespējas skaidrāk un saprotamāk, kā arī jācenšas izvairīties no pārmērīgi daudz emocijzīmēm un frāzēm, kas neietver noteiktu domu/viedokli vai nepasaka neko saturīgu par aizsākto tēmu un ierakstiem tajā. Par ierakstu saturīgumu un atbilstību tēmai spriež katras sadaļas kārtībnieks (arī administrācija), kas dzēš/pārvieto neatbilstošos ierakstus/tēmas.

6. Atbildot uz kādu ierakstu ar citātu, jāizvairās no frāzēm, uz kurām netiek atbildēts. Atbildēšana ar citātu nav pieļaujama, ja atbilde tiek sniegta tūlīt pēc ieraksta uz kuru tiek atbildēts.

7. Personīgi apspriežamas lietas jākārto ar privāto ziņu (pz) vai ar pieejamo lietotāja e-pasta starpniecību, nevis veidojot jaunus ierakstus foruma sadaļu tēmās.

8. Forumā aizliegts ievietot pretlikumīgus un pornogrāfiju saturošus materiālus, necenzētus, neētiskus un citu lietotāju aizvainojošus vārdus un izteicienus. Jebkuram lietotājam pret pārējiem foruma dalībniekiem jāizturas ar cieņu, un ikvienam par viņu aizskarošu izturēšanos no citu lietotāju puses ir tiesības ziņot foruma administrācijai.

9. Katrs lietotājs pats ir atbildīgs par forumā rakstīto, administrācija par lietotāju izdarīto ierakstu saturu neatbild.

10. Administrācijai ir pienākums dzēst pretlikumīgus vai ētikas normu pārkāpjošus ierakstus, bet katram dalībniekam ir pienākums ziņot administrācijai par šādiem ierakstiem.

11. Administrācijas lēmums par forumā ievietoto rakstu dzēšanu, lietotāju izraidīšanu vai viņu tiesību ierobežošanu, IP adreses bloķēšanu un par jebkādām citām izmaiņām ir galējs un neapstrīdams.

12. Bez šiem noteikumiem jāievēro arī noteikumi, kas attiecas uz atsevišķām foruma sadaļām un kas parasti atrodami šo sadaļu pirmo lapu augšdaļā un sadaļā "Noteikumi un paziņojumi".

13. Foruma lietotājiem bez iebildumiem jāievēro katras sadaļas kārtībnieka norādījumi un aizrādījumi. Par kārtībnieka netaisnīgu vai foruma noteikumiem neatbilstošu rīcību drīkst sūdzēties tikai administrācijai, sūtot tai privāto ziņu, kas satur pārkāpuma/netaisnības argumentētu aprakstu.


© ankh.lv 2006-2018