Ankh Tumšās kultūras portāls
 Sākums   Forums   Raksti   Galerijas   Kalendārs   BUJ   Meklēt 
Skatīt privātās ziņasPieslēgties, lai pārbaudītu privātās ziņas   ReģistrētiesReģistrēties   Pieslēgties ar savu lietotājvārduPieslēgšanās
Kauan „Aava Tuulen Maa” 2009 (Rus)

Izvēlne
Albumu recenzijas
Pasākumu atskati
Intervijas
Mistika un maģija
Daiļdarbi
  Dzeja
  Proza
Dažādi
 
 
Autors Raksts
Poga
Kaste


Pievienojies: 30/05/2007
Raksti: 32
Komentāri: 7
Atrašanās: Rīga
Ziņots: O 06 Apr, 2010 09:29

Šķiet, ka man jau asinīs ir tāds ķermenītis, kas vienkārši neprot pateikt kaut ko negatīvu par Kauan. Šie cilvēki ar mūziku apietās gluži kā ar smalku mehānismu, saliekot visu tik ideāli pa plauktiņiem, ka tu cilvēks būdams sāc domāt, ka Kauan ir ģēniji, kas pielaisti pie mūzikas instrumentiem. Jāsaka uzreiz, ka albūma noformējums ideāli parāda to, cik liriska un izsmalcināta ir grupas mūzika – ļoti samērīgi, plūstoši akvareļi, ieturēti vēsā, bet dziļu domu raisošā stilā. Jau albūma sākums vien ir ideāli veidots, instrumentālajai dziesmai ievedot noskaņā uz kāpinājumu, kas kulminē debešķīgā vokāla ienākšanā mūzikā. Ziniet, Kauan vajadzētu uzdāvināt iespēju pastrādāt ar orķestri, jo tieši orķestris ir tas, kas man nāk prātā, klausoties šo albūmu – mūzikā sasaistīti tik daudz elementi (kur katram no tiem ir sava melodija, sava partija, sava misija un nozīme, kas kopā veido to maģisko mūzikas kodolu – apvienojot daudz elementus, ar noteikumu ka katram no tiem ir sava nozīme un nokrāsa) ka man pat bail iedomāties, cik elpu aizraujoši būtu klausīties burvīgu orķestra manipulāciju šī ansambļa interpretācijā. Nē, šajā albūmā nav īpaši daudz agresijas vai spēka – viss tiek panākts ar zirnekļu tīkla plānām hipnozēm, kas ieēdas smadzenēs caur ausīm. Protams, ne katram derēs šī recepte, jo ne katrs mīl daudz akustikas, daudz tīru vokālu somu valodā un melodisku pārsvaru, bet, ja cilvēks ir no sērijas „laba mūzika=kvalitatīva mūzika”, tad šis albūms tiks novērtēts tikpat augstu kā šajā poētiskajā recenzijā.
Vērtējums: 0.00/10.00 [0]

Autors Komentāri
SoulEater
Runātājs


Pievienojies: 28/11/2009
Raksti: 0
Komentāri: 2
 Ziņots: Pk 30 Apr, 2010 18:17  Nosaukums:

Pilnībā piekrītu Tevis rakstītajam. Antons no Kauan ir muzikāls ģēnijs. Manuprāt, visi trīs albumi ir vistīrākā bauda.
SoulEater
Runātājs


Pievienojies: 28/11/2009
Raksti: 0
Komentāri: 2
 Ziņots: Pk 30 Apr, 2010 18:53  Nosaukums:

Un starp citu! Iesaku Tev paklausīties Helengard. (Ja gadījumā vēl neesi.) Nav gluži tas pats, bet Antona Belova mākslinieciskais pieskāriens ir labi jūtams.
 

1 no 1 lapām
Visi laiki norādīti GMT + 3 Stundas

Pārlekt uz:  
Tu nevari iesniegt rakstus šajā sadaļā
Tu nevari labot savus rakstus šajā sadaļā
Tu nevari dzēst savus rakstus šajā sadaļā
Tu nevari vērtēt rakstus šajā sadaļā
Tu nevari apstiprināt rakstus šajā sadaļā

Tu nevari komentēt šajā sadaļā
Tu nevari labot savus komentārus šajā sadaļā
Tu nevari dzēst savus komentārus šajā sadaļā
Tu nevari vērtēt šīs sadaļas komentārus© ankh.lv 2006-2018